XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 16

DODAJ KOMENTARZ
M Maciej 2015-10-21 08:35:28
Widziałem wczoraj bilboard tego jegomościa. Powołuje się na honor, uczciwość i antysystemowość - OK. To czemu zachowuje się zupełnie jak systemowiec? Czemu posługuje się stopniem wojskowym, którego nie ma? Ten pan jest "podporucznikiem" a nie "porucznikiem". Jego doświadczenie wojskowe jest adekwatne do umiejętności posługiwania się stopniem wojskowym. Teraz mamy na scenie politycznej dużo pustego bełkotu - co ten pan nam gwarantuje? Dużo burzliwego bełkotu. Nie jestem za partiami systemowymi ale tez nie chcę obrócić naszej Ojczyzny w perzynę.
Zgłoś
M Magda 2015-10-01 18:05:23
Przydałoby się zweryfikować pewne informacje, np komentarz "skromnego obserwatora"...dość oszołomów w sejmie
Zgłoś
C Ck 2015-09-28 22:04:11
Dobrze dobrze. Jakbyś nie miał wrogów to bym uznała że się nie nadajesz. Do boju.
Zgłoś
A Adam 2015-09-26 16:41:19
Do Piotr: Panie Piotrze, czy czytał Pan kiedyś jakiś akt prawny do końca, wraz z załącznikami?
Zgłoś
A Adam 2015-09-26 16:02:11
Ciekawie się czyta wypowiedzi ludzi,którzy z patriotyzmem mają nie wiele wspólnego. Zwolnienia lekarskie, bunty?! Wielki patrioto lepiej opisz jaki jest poziom dowodzenia w wp! Opisz jak "oficerowie" traktują dane wcześniej źolnierzowi słowo... tego już nie napisałeś. Wskazywanie błędów w szkoleniu czy dowodzeniu uważasz za błąd... Chętnie podejme polemikę... a może zazdrość o odwagę tak bardzo niektórych boli... Radku powodzenia... Ja i mi podobni będziemy na Ciebie głosować
Zgłoś
S szeregowiec 2015-09-26 00:10:38
ci co są w wojsku bardzo narzekają ale jakoś nikt nie ma odwagi powiedzieć tego na głos, bo każdy woli być mierny bierny ale wierny. zawsze jak znajdzie się odważny i honorowy człowiek to się go gnoi , natomiast lansuje nieudaczników z plecami i niczym więcej . niestety armia jest w fatalnym stanie ale oficerów honorowych, którzy wstawią się za żołnierzami za mało
Zgłoś
SO Skromny obserwator 2015-09-22 14:36:12
Z tego co widziałem tego Pana w jednostce to kiedy nie był na zwolnieniu lekarskim to chodził za kim tylko mógł, żeby zostać instruktorem spadochronowym. Na misję do Afganistanu też go nikt nie wziął - chociaż on sam bardzo chciał. Z kilku pododdziałów go dosłownie wywalono, więc może faktycznie w sejmie się przyjmie. Wkońcu patrząc na naszą obecną izbę niższą dużo więcej bałaganu tam nie narobi. Panie Radku - czy będąc w sejmie też Pan będzie podburzał innych posłów do buntu - tym razem względem marszałaka sejmu? Więcej opamiętania życzę.
Zgłoś
K Kamila 2015-09-20 13:16:42
Nie budzi zaufania
Zgłoś
D danag 2015-09-19 00:16:04
Znam Radka na tyle dobrze żeby stwierdzić, że jest nieustępliwy w walce z krętaczami. Choćby z tego powodu warto mieć kogoś takiego w sejmie.
Zgłoś
D danag 2015-09-18 23:48:46
Do Piotr: Rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej z 30 marca 2010 r. w sprawie urlopów żołnierzy w czynnej służbie wojskowej : § 6.5. Urlopu, o którym mowa w art. 70 ust. 2 ustawy, udziela się na czas trwania kampanii wyborczej po przedstawieniu przez tego żołnierza zaświadczenia Państwowej Komisji Wyborczej o rozpoczęciu i prowadzeniu przez niego własnej kampanii wyborczej.
Zgłoś
P Piotr 2015-09-18 14:33:37
Art. 106. 1. W czasie pełnienia zawodowej służby wojskowej żołnierzowi zawodowemu nie wolno: 1) być członkiem partii politycznej ani stowarzyszenia, organizacji lub ruchu obywatelskiego, stawiających sobie cele polityczne; 2) brać udziału w zgromadzeniach o charakterze politycznym; 3) prowadzić działalności politycznej. 2. Zastrzeżenie, o którym mowa w ust. 1 pkt 2, nie dotyczy zgromadzeń związanych z wyborami władz państwowych i samorządowych. Żołnierzom zawodowym uczestniczącym w takich zgromadzeniach nie wolno nosić umundurowania oraz odznak i oznak wojskowych. 3. Z dniem rozpoczęcia pełnienia zawodowej służby wojskowej ustaje dotychczasowe członkostwo żołnierza zawodowego w partii politycznej, stowarzyszeniu, organizacji lub ruchu obywatelskim, o których mowa w ust. 1 pkt 1.
Zgłoś
P Patriota 2015-09-18 11:27:03
A jakie są Twoje osiągnięcia życiowe? Ile z tych 10 lat to okres szkoły oficerskiej i czasu spędzonego na zwolnieniach lekarskich? Wszędzie gdzie się pojawiasz zaraz pojawiają się problemy, konflikty , może napisz ile razy byłeś przenoszony do innych jednostek ? Twoja kandydatura potwierdza tylko że najbardziej do polityki idą Ci, którzy niczego nie osiągnęli..., lepiej zajmij się swoją żoną i córką, one najbardziej potrzebują Twojej uwagi!
Zgłoś
ŚO Świadomy obywatel 2015-09-17 08:48:41
Pochwal się może lepiej swoim programem wyborczym i powiedz ludziom ile z tych 10 lat rzeczywiście przesłużyłeś, a ile spędziłeś na zwolnieniu lekarskim na głowę?!
Zgłoś
WP wyborca potencjalny 2015-09-17 01:44:07
Jjeśli skoczysz Radku z 3000 metrów bez spadochronu i w dodatku przeżyjesz to zagłosuję na ciebie bo będzie to oznaczało że coś potrafisz w życiu zrobić
Zgłoś
A Adam 2015-09-16 12:52:50
Znam tego człowieka osobiście, jest osobą życzliwą, sumienną i niesamowicie uczciwą. Jego oddanie sprawie jest godne podziwu... Radku, ja i mnie podobni będziemy głosować właśnie na Ciebie! Takich ludzi jak Ty potrzebuje Polska i Polacy ! SIŁA I HONOR
Zgłoś
M Michał01 2015-09-16 00:10:35
Powodzenia Radku...! ;-)
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!