Komentarze 12

DODAJ KOMENTARZ
S sprawiedliwy 2016-07-28 03:15:42
Do Lizabeth: Coporek nie podszywaj się pod innych i nie pisz więcej oszczerstw na nikogo. Lepiej sama przyznaj się do współpracy ze spółdzielnią na niekorzyść wspólnoty.
Zgłoś
O Obywatel 2016-07-28 03:09:39
Pani Marzeno, kiedy otwarcie biura K'15 w Stalowej Woli? Czekamy! Jest nam Pani potrzebna!!!
Zgłoś
PW Pani wyborca 2015-11-22 18:45:12
Tak jak przedmówca powiedział: zdobyła Pani mistrzostwo świata. Ale został jeszcze do zdobycia medal olimpijski. Znając Panią wiem, że to się uda! Polska potrzebuje takich ludzi jak Pani!
Zgłoś
D DK 2015-10-29 23:56:36
Wielkie gratulacje Pani Marzeno! Wprawdzie na mandat senatora nie wystarczyło, ale wynik imponujący !!! Ponad 30 000 głosów dla parlamentarnej debiutantki to jak mistrzostwo świata. Został jeszcze do zdobycia medal olimpijski, czego szczerze życzę!
Zgłoś
W wyborca 2015-10-23 01:37:26
Do NaKogoGłosowac?: Spadaj trollu! Jak chcesz to głosuj na babcie Sagatowską i nie siej tu zamętu. Nikt już nie wierzy w to partyjniackie mydlenie oczu!
Zgłoś
N NaKogoGłosowac? 2015-10-22 19:16:27
Hmm... na stalowemiasto pl opinie o kandydatce są wprost przeciwne niż te laurki...i to w dużej ilości. I komu tu wierzyć...?
Zgłoś
G- Gorzyce - J. 2015-10-22 18:57:50
Sz. P. Marzeno, dopiero dzisiaj się dowiedziałem, że Pani startuje. Jestem mile zaskoczony! Życzę sukcesu.
Zgłoś
D Dziniutek 2015-10-14 01:25:46
Ten głos to przyjemność. Ludzie pokroju Marzeny Karadasińskiej są Naszą nadzieją. Znana w środowisku Stalowe Woli i okolic z bezinteresownego zaangażowania w sprawy społeczne. Jestem z Rzeszowa ale pomagałem zbierać podpisy dla niej potrzebne do rejstracji jej kandydatury do tegorocznych wyborów. Byłem mile zaskoczony jak ludzie się ładnie o niej wyrażali w Tarnobrzegu , Nisku czy w samej Stalowej Woli. Taka praca na poczet pozytywnego kandydata to satysfakcja. Żałuję tylko , że lider - ustawiacz list z mojego okręgu nie wyłonił nikogo. Nasz okręg rzeszowski pozostał nieobsadzony. Gdybyśmy mieli taką drugą Marzenę w Rzeszowie moglibyśmy spać spokojnie w pojedynku z Ferencem i innymi. Głosujcie na Marzene Kardasińską to będzie dobry wybór.
Zgłoś
W wdzięczna 2015-10-09 17:19:55
Super kobieta, pomogła wielu osobom, teraz my pomożemy jej wygrać wybory, bo się nadaje! Najlepsza z trójki kandydatów w okręgu 54. Pani Sagatowska to już emerytka, Pani Błądek też już za długo w polityce.
Zgłoś
W wyborca 2015-10-08 17:27:50
Panie Bronkiewicz nie sil się pan na złośliwości, mężczyźnie nie przystoi!
Zgłoś
L Lizabeth 2015-09-19 17:46:47
Na tą Panią może głosować tylko ktoś kto nie miał z nią do czynienia. Zawistna, egocentryczna, obłudna. Och jak ona będzie teraz pięknie mówić o Ojczyźnie i Narodzie, jak będzie obiecywać, przysięgać... Puste słowa. Tyle jest w niej solidarności z mieszkańcami Stalowej Woli co wody na sitku.
Zgłoś
A Aneta 2015-09-19 17:24:05
Od KW Nowa Prawica Korwina do powiatu zdobyła zawrotną liczbę 66 głosów. Nawet nauczyciele jej nie poparli a podobno jest szefową Oświata NSZZ Solidarność w Stalowej Woli.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!