Komentarze 17

DODAJ KOMENTARZ
TK trochę kultury 2015-10-30 15:01:34
Płachta wyborcza powieszona na płocie bez pytania właścicieli. Po wyborach ściągnięta, ale poprzecinane opaski zaciskowe rzucone na chodnik. Panie doktorze - tak się nie robi!
Zgłoś
M Mina 2015-10-23 16:34:23
Ciesielczyk nie jest już od dawna żadnym redaktorem naczelnym.
Zgłoś
N nieWyborca 2015-10-17 17:04:20
Do wyborca z Tarnowa: ni i w cv ma same udawane nagrody. Żenada za pieniądze podatnika
Zgłoś
B byle_jak_najdalej 2015-10-17 17:02:52
Do sms: szczególnie niebezpieczny był dla systemu niemieckiego, z którego zniknął po porwaniu do usa, skąd z kolei dał dyla jak już nie miał kogo naciągać. OSZUST i tyle! Wystarczy sobie wygooglować jak Ciesielczyk córkę porwał i iść za tropem. Życiorys ma BAARDZO barwny
Zgłoś
O oczy_szeroko_otwarte 2015-10-17 16:58:38
Do kol: Jak dokopać samemu sobie? To niemożliwe. Ciesielczyk to osobnik niebezpieczny i niegardzący łatwym łupem. Znam kilka osób przez niego poszkodowanych tu na miejscu a w sprawie działań za granicą polecam lekturę: www doktorciesielczyk com
Zgłoś
K kol 2015-10-08 06:41:54
Ciesielczyk naprzód dokop złodziejom!
Zgłoś
W wergiliusz 2015-10-08 05:27:23
Od wielu lat systemowcy boją się jak ognia Ciesielczyka, bo patrzy władzy na ręce i dlatego m.in. działają hejterzy, których zadaniem jest tępić tego człowieka. Ma na pewno mój głos także i dlatego, że popieram Kukiza, a na tarnowskiej liście Pawła nie ma nikogo oprócz dr. Ciesielczyka, kto by się nadawał na posła.
Zgłoś
M mana 2015-10-06 15:33:51
właśnie go spotkałem, może i mądry filozof, ale stwarza wrażenie fircyka i mądrali. Potrzeba nam ludzi którzy coś już wypracowali i mają jakieś osiągnięcia, a tego pana przez całe życie zawodowe utrzymywałem. Jestem na NIE.
Zgłoś
BW Były wyborca Pana dr 2015-09-27 18:11:11
Ale jaja, faktycznie Obywatel ma racje. Specjalnie zrobiłem sobie spacer żeby obczaić ten temat i na budynku przy skrzyżowaniu ulic Klikowska-aleja Solidarności w Tarnowie jest wielki bilbord Ciesielczyka, a co najciekawsze w lewym dolnym rogu jest info kto sponsorował "materiał wyborczy KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke. Co oznacza że pan Ciesielczyk faktycznie złamał prawo, a kasę na wybory skołował z jakiś lewych źródeł.
Zgłoś
O Obywatel 2015-09-27 17:06:50
Na oficjalnym Facebooku pana doktora jest plakat z tegorocznych wyborów do sejmu, na tym plakacie jak i na innych brakuje "Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Kukiz'15"
Zgłoś
S sms 2015-09-27 16:47:11
Ciesielczyk to jedyny w tym regionie kandydat, który może coś zrobić, dlatego warto go poprzeć. Samo to, że tylu hejterów go atakuje, to dowód że jest niebezpieczny dla systemu.
Zgłoś
X xxx 2015-09-27 15:09:48
Ty obywatel jesteś chyba ślepy wszędzie jest ze sfinansowane ze środków komitetu palancie. Chyba jesteś opłaconym przez konkurencję hejterem internetowym.
Zgłoś
O Obywatel 2015-09-26 22:47:17
Jeszcze nie dostał się do Sejmu a już łamie prawo, a mianowicie prawo wyborcze. Kandydatom nie wolno samodzielnie finansować kampanii wyborczej, wszystko musi być zapłacone przez komitet wyborczy, i na każdym plakacie powina być informacja od kww Kukiz'15. A na plakatach pana dr takiej wzmianki nie ma. Czyli wrzystko wydrukował, rozwiesił za pieniądze nie wiadomo z kąd, łamiąc tym samym prawo.
Zgłoś
WZ wyborca z Tarnowa 2015-09-26 09:21:19
Będę głosował na dra Ciesielczyka. Jako jedyny kandydat w tym okręgu na trzy cechy równocześnie - jest inteligentny, uczciwy i odważny
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-19 15:33:51
Nie wiem, jakim cudem nie ma jedynki u Kukiza. Mam nadzieje że wejdzie do sejmu i porozsadza ich tam po kątach.
Zgłoś
M M 2015-09-16 20:09:42
Inteligentny, doświadczony, ogarnięty, lojalny i skuteczny człowiek. Gdybym mieszkał w Tarnowie, miałby mój głos.
Zgłoś
T Tarnowianin 2015-09-08 22:15:15
Osobowość dyktatorska, lubi podporządkowywać sobie ludzi , wrogów politycznych niszczy bez skrupułów. Jest postrzegany jako człowiek nie umiejący żyć w zgodzie z ludźmi. Ma ogromne parcie na władze dla samej władzy.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!