Komentarze 18

DODAJ KOMENTARZ
M Małgorzata 2015-10-13 10:33:50
Pani Kasiu trzymamy za Panią kciuki, bo wierzymy, że się Pani uda. Tak wiele Pani zawdzięczam, tak zaangażowanej w swoją pracę osoby jeszcze nie widziałam. Jesteśmy całym sercem z Panią. Powodzenia
Zgłoś
JK Jego kolega 2015-10-10 18:23:35
Do gość : To lepiej nie głosuj jeśli tak masz mówić szkoda Twojego czasu gościu
Zgłoś
G gość 2015-10-08 20:47:30
Nie znam pani Kasi. Głosuje bo jej mąż mi kazał.
Zgłoś
Z zbyszek 2015-10-02 19:08:48
mialem okazje spotkac pania w urzedzie ,bardzo mila i zaangazowana osoba,pozytywnie nastawiona do pracy. Dobre spojrzenie na świat. dziekuje za pomoc
Zgłoś
SO samotny ojciec 2015-09-29 21:16:58
Pani Kasiu bardo się ciesze że takie skromne a zarazem zaangażowane osoby w sprawy prostych i biednych ludzi chcą robić coś dla innych.Życie w naszych czasach jest trudne i bardzo skomplikowane ale pani daje nam promyk nadziej i pozwala ufnie patrzeć w przyszłość.Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam.
Zgłoś
G gruby 2015-09-28 20:45:51
Więcej takich ludzi z inicjatywa a Polska będzie radośniejsza.Popieram pani program i życzę powodzenia!!!
Zgłoś
O orzech 2015-09-28 20:36:45
Miałem okazje poznać tę miłą panią i z wielkim szacunkiem dla jej osoby mogę potwierdzić że ma w sobie wielką inteligencje a zarazem skromność i wyczucie dobrego smaku.
Zgłoś
K kierowca 2015-09-28 20:17:33
Pani Katarzyna to osoba o wielkim sercu.Od wielu lat pomaga ludziom biednym i z wszystkich sił angażuje się by nieść pomoc osobą których los skrzywdził.Zawsze pozytywnie nastawiona do ludzi i życia. Polecam gorąco i mam nadzieję że inni też zobaczą pani dobre i wielkie serce.
Zgłoś
PW Piotrek W 2015-09-24 11:54:13
Znam od wielu lat i z całego serca polecam.Pani Katarzyna to dobra i uczciwa osoba.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Zgłoś
T Tomasz 2015-09-22 16:00:05
Przynajmniej jedna osoba, jedyna kandydatka która nie obiecuje gruszki na wierzbie w stylu "by żyło się lepiej" tylko mówi realnie i uczciwie. Wielu moich znajomych głosuje na Panią nie tylko , że "atrakcyjna kobieta", ale za jak mówią "odwagę i uczciwość.
Zgłoś
KG Katarzyna Graniczka 2015-09-21 16:19:35
Do Barbara: Bardzo dziękuje Pani Barbaro za wsparcie, bo to dodaje mi siły do walki . Zapraszam na spotkanie w środę w Centrum Informacyjnym KWW KUKIZ'15 przy ul. Bernardyńskiej 3 Lublin w godz.10.00-13.00. Pozdrawiam
Zgłoś
B Barbara 2015-09-21 16:01:28
Pani Katarzyno ma Pani mój głos. W kraju trzeba odpowiedzialnych i dynamicznych ludzi. Koledzy męza też będą na Pania głosować.
Zgłoś
KG Katarzyna Graniczka 2015-09-21 12:56:02
Do Konrad: Witam Chcę zostać posłem ponieważ jestem osobą energiczną pełną nowych pomysłów ze świeżym spojrzeniem na sprawy obywateli, pracujac przez wiele lat z ludżmi borykającymi się z problemami życia codziennego i pomagając im je rozwiązywać nauczyłam się, że jeżeli chce się coś zmienić to trzeba zacząć coś robić. Jestem zdania, ze patologii nie można pogłębiać dając i obiecując coraz więcej pieniędzy , tylko trzeba pomagać tym ludziom wyjść z tych problemów, a nie utwierdzać, że Państwo im da na utrzymanie, na opłaty, na mieszkanie. W wyniku czego ten kto nie pracuje ma większe dochody miesięczne niż ten kto pracuje. Nasze Państwo powinno mobilizować ludzi do zmian życia na lepsze. W naszym kraju nie ma perspektywy lepszego życia dla młodych ludzi, którzy chcą pracować za godne zarobki, które pozwolą na normalne życie, a nie na przeżycie. Nauczyłam się, że jeżeli chce się coś zmienić to trzeba zacząć coś robić.Nie ma rzeczy niemożliwych tylko system w naszym państwie jest do zmiany. Myślę, że małym krokami można dojść do sukcesu.Chcę walczyć także o to by młodzi ludzie tak jak mój syn nie musieli wyjezdżać za granicę do pracy w poszukiwaniu lepszego życia. Na dzień dzisiejszy nie ma nawet mocnych argumentów aby nakłonić syna do powrotu do kraju i właśnie to musimy zmienić. Osobiście mam dosyć kłótni, zganiania winy z partii na partię, przerzucania odpowiedzialności za to co politycy robią, a czego nie robią. Powinniśmy wszyscy być pełni mobilizacji i zacząć robić wszystko w kierunku poprawy kondycji naszego kraju bez względu na to do jakiej partii politycznej należymy. Wiem, ze jeśli ktoś jest na szczycie "drabiny" to wszystko widzi inaczej, wszystko wydaje im się proste, a my młodzi ludzie żyjący na niższych szczeblach "drabiny" widzimy to z perspektywy codziennego życia, kiedy idziemy szukać pracy czy załatwiać sprawy w Urzędach. Zapraszam na spotkanie w środę 23.09.2015r. w Centrum Informacyjnym KWW KUKIZ'15 przy ul. Bernardyńskiej 3 w godz.10.00-13.00. Pozdrawiam
Zgłoś
K Konrad 2015-09-19 11:21:14
Jakie zmiany chce Pani wprowadzić w Polsce? Kiedy i gdzie będzie można z Panią o tym porozmawiać?
Zgłoś
R Robert 2015-09-18 12:36:29
Do Parlamentarny: ale to nie konkurs do rady pedagogicznej!?!
Zgłoś
P Piotr 2015-09-17 13:45:41
Miła i ciepła osoba.
Zgłoś
P Parlamentarny 2015-09-16 20:41:46
Polecam kandydatkę,posiada bardzo ogromne zdolności pedagogiczne :) Pozdrawiam
Zgłoś
P Parlamentarny 2015-09-16 20:38:58
Naprawdę polecam tą kandydatkę,bardzo miła osoba,mam nadzieje że zmieni dużo rzeczy w Polsce.Pozdrawiam
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!