Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
G ghua 2016-12-29 06:53:45
Tylko debil chce być gorszego sortu. A Frasyniuk to lepszy cwaniak, tak walczył o wolność, bo zależało mu aby szybciutko uwłaszczyć się na państwowym majątku. Teraz jest po stronie tych, co nie chcą, aby szczegóły ich matactw wyszły na jaw.
Zgłoś
S sybirak 2015-12-20 21:47:23
Panie Kaczyński jakim prawem obraża Pan polaków.Jest Pan człowiekiem nieodpowiedzialnym lub psychiczno-chorym. Kiedy ja przeżywałem katusze Pan na gówno mówił papu.Zabił Pan swojego brata ,bratową i +dziesiątki niewinnych ludzi a dziś szuka Pan winnego.Głupota,ciemnota,fanatyzm zgubi Pana ale na-pewno nie współczuję Panu. Bufonie przeproś POLAKÓW
Zgłoś
I internowany 2015-12-14 06:42:11
Istotnie, obraża tych co dali d...y przy okrągłym stole, natomiast Pan w zamian za internowanie otrzymał TIRy od komuny!
Zgłoś
A Adan 2015-12-14 06:09:17
Wśród tych wielce zasłużonych zacnych zapewne ludzi, jakoś nie widać nazwiska chwalącego się nie swoimi zasługami.
Zgłoś
PG Polak gorszego sortu 2015-12-14 00:25:25
Jestem dumny z tego ,że jestem w grupie " najgorszego sortu ". Przykro mi ,że to się dzieje w moim kraju .
Zgłoś
A Adam 2015-12-13 22:36:40
Ale komedia Kaczyński zmusił wszystkich sprzedawczyków do publicznego przyznania się
Zgłoś
L LePetit 2015-12-13 22:35:19
Już nie wiecie PO jak mu odebrać jego władzę. Moja rada: idźcie do normalnej pracy i módlcie się żeby nie wykryto waszych przestępstw ekonomicznych.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!