XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
P POPis 2015-10-22 20:44:21
Niech wszyscy kandydujący podpiszą klauzurę, że jak nie spełnią obietnic wyborczych to dożywocie
Zgłoś
LL leśny ludek 2015-10-06 23:08:43
Panie Sieradzanin, nie wiem jak dobrze zna Pan Pana Marcina ale ja znam go osobiście od ponad 25 lat. Uważam, że ćwierć wieku to wystarczająco długo aby kogoś poznać na wielu płaszczyznach. Otóż kategorycznie żądam albo wyjaśnień potwierdzonych dowodami albo zaprzestania tego typu zaczepek. Zresztą każdy kto Pana Marcina zna lub pozna może być pewny trafności oddanego na niego głosu. DOŚĆ OBŁUDZIE ! pozdrawiam
Zgłoś
S Sieradzanin 2015-09-27 00:22:45
Do Sieradzanka: Jednym z przykładów jest bycie wulgarnym w stosunku do innych. Takie zachowanie nie jest godne pracownika samorządowego, a tym bardziej ewentualnego przedstawiciela w Parlamencie. Z tą szczerością też u niego różnie bywa. A jeśli chodzi o umiejętność wyrażania zdania - tak, potrafi je wyrazić - ale często w sposób nie należący do kulturalnych.
Zgłoś
S Sieradzanka 2015-09-26 23:05:19
Do Sieradzanin: Co rozumie Pan poprzez "wulgarny"? Znam bardzo dobrze Pana Marcina i to człowiek konkretny, szczery, potrafiący wyrazić swoje zdanie, a co więcej konkretnymi argumentami bronić siebie i swoich racji.
Zgłoś
S Sieradzanin 2015-09-26 22:29:51
Wulgarny... i chyba to na tyle. Oby takich ludzi było w Parlamencie jak najmniej.
Zgłoś
JN jestem na tak 2015-09-26 19:49:32
Pan Marcin jest świetnym facetem! Jest bardzo otwarty i zawsze umie wyrazić własne zdanie
Zgłoś
H Hiszpan 2015-09-22 07:50:18
Mój głos ma na pewno.
Zgłoś
E elka 2015-09-20 12:47:34
Marcin jest moim Synem. Zawsze mogę na Niego liczyć. Jest Patriotą Uczciwym,Pracowitym,Rozsądnym i Prawym.Proszę o głos na Niego,a on będzie Waszym głosem. Ja ręczę za Niego!!!!!!!!!!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!