XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 15

DODAJ KOMENTARZ
AB Andrzej BOJANEK BoJOWnik 2015-10-11 01:30:15
Do dr Krystyna Krzekotowska :
Zgłoś
AB Andrzej Bojanek BoJOWnik 2015-10-09 00:41:24
Do Piotr.P.: swoboda prowadzenia działalności gospodarczej, odchodzenie od uzyskiwania licencji i pozwoleń, zrozumiałe, proste i zrozumiałe podatki, niskie koszty pracy (mniejsze składki ZUS), bezpieczeństwo ekonomiczne rodzin poprzez ochronę interesów narodowych i przeciwdziałanie hegemonii światowych korporacji - polska racja stanu w dziedzinie najważniejszych sektorów gospodarczych, repolonizacja sektora bankowego, gruntowna reforma ZUS i KRUS
Zgłoś
P Piotr.P. 2015-10-06 14:02:14
Czy może Pan napisać kilka zdań na temat swoich poglądów na tematy gospodarcze. Od Pana Kukiza nie wiele można się dowiedzieć
Zgłoś
AB AndrzejB.radny Bronowic 2015-10-02 10:07:48
Do Lubelak: Pływalnia przy ul.Łabędziej dla mieszkańców naszej dzielnicy to także moje starania. Zbierałem podpisy pod wniosek obywatelskim w tej sprawie - kryta pływalnia JEST :-) Rokrocznie odbywają się festyny bronowickie pomagam w ich organizowaniu. Od 3 edycji pomagam w przygotowaniach Biegu Papieskiego w dniu 17 października - promujący wśród dzieci i młodzieży naszej dzielnicy tężyznę fizyczną i nauczanie Świętego Jana Pawła II. Regularnie uczestniczę w dyżurach w czwartki od 17.30 do 19.00 przy ul.Krańcowej 106, pomagam ludziom z naszej dzielnicy pisać pisma procesowe bezpłatnie z racji posiadanego wykształcenia. Wspieram akcję STOP Spalarni śmieci na Tatarach i uczestniczę w akcjach protestacyjnych dotyczących inwestycji, które są planowane bez uwzględnienia opinii mieszkańców dzielnic Lublina. Służę, radą i pomocą sąsiadom i mieszkańcom dzielnicy w rozwiązywaniu ich problemów. Jak widać od 16 lat wybierają mnie jako swego przedstawiciela do jednostki pomocniczej Rady Miasta Lublina. W tym roku otrzymałem największą liczbę głosów spośród wszystkich radnych obecnej kadencji Rady Dzielnicy Bronowice. Jestem dziennikarzem społecznym gazety Pogodne Bronowice. Prowadzę fanpage na Facebooku Zarządu Dzielnicy Bronowice. Dokumentuję - zdjęcia, rejestracja video wszystkie ważniejsze wydarzenia w dzielnicy i przekazuje te treści na facebooku i w gazecie osiedlowej Bronowic. Tylko tyle. Jestem dla ludzi, ktorzy mi zaufali - taka jest prawda o mnie.
Zgłoś
L Lubelak 2015-09-30 01:06:01
Panie Andrzeju. Co Pan do tej pory zwojów lokalnie?Jest pan radnym dzielnicy od 1999 roku. Co Pan zrobił przez 16 lat?
Zgłoś
AB Andrzej BojanekWoJOWnik15 2015-09-29 22:47:26
Do dr Krystyna Krzekotowska : Bardzo dziękuję za wsparcie i zareklamowanie mojej osoby. Wysoce cenię możliwość pomagania w rozwiązywaniu ważnych problemów społecznych zarówno na szczeblu dzielnicowym, miejskim, wojewódzkim jak i ogólnopolskim.
Zgłoś
DK dr Krystyna Krzekotowska 2015-09-29 14:51:08
Jako b. radna i wiceprzewodnicząca Rady Gminy Warszawa-Bielany serdecznie pozdrawiam i witam Pana Andrzeja - zasłużonego kolegę samorządowca. Życzę sukcesu wyborczego. Cieszę się, że Obywatele do Parlamentu bedą mieli na kogo oddac swój głos, gdyż w tym okręgu nie zgłaszalismy kandydatów na posłów.
Zgłoś
AB Andrzej Bojanek WoJOWnik 2015-09-26 14:11:46
Do Przemek Leniak: Poseł może aktywniej oddziaływać na zmianę prawa niż Senator. Z patriotycznym pozdrowieniem ;-)
Zgłoś
PL Przemek Leniak 2015-09-25 18:48:53
Pozdrowienia dla legendy UMCS i lokalnej polityki ;-) ale ale skoro takiś jowowiec to czemu nie do senatu? :-P
Zgłoś
GJ GKR JOW Radomysl nad Sane 2015-09-21 00:27:37
Wykształcenie Pana Andrzeja, uczciwość i chęć niesienia pomocy to jak dla nas ogromne atuty. Dotychczasowe czyny których lista jest zbyt długa by je tu zamieścić oraz wiedza jaką Pan Andrzej Posiada, w przypadku otrzymania mandatu poselskiego przyniosą naszemu krajowi samych korzyści.
Zgłoś
AB Andrzej Bojanek WoJOWnik 2015-09-17 19:55:41
Do nie oszukuj wyborców: Powtarzam obecne zdjęcie jest aktualne
Zgłoś
Z Zarząd Wojowników 2015-09-16 01:01:28
Wojownik!!! 100% Poparcie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wojownicy'15
Zgłoś
AB Andrzej Bojanek 2015-09-15 17:25:54
Do nie oszukuj wyborców: Zdjęcie jest zaktualizowane
Zgłoś
AB Andrzej Bojanek 2015-09-15 17:16:59
DRODZY RODACY! SZANOWNI WYBORCY! Zapraszam Wszystkich moich znajomych, którym przez okres swej dotychczasowej aktywności społecznikowskiej i obywatelskiej w środowisku akademickim, audytorów wewnętrznych, księgowych, radnych dzielnicowych, ławników sądowych, menedżerów kultury zawsze starałem się skutecznie pomóc - do oddania głosu na mnie w najbliższych wyborach parlamentarnych - 25 października 2015 roku.. Kandyduję z listy Komitetu Wyborczego Wyborców KUKIZ'15. Dalej jestem do Waszej dyspozycji aby zmieniać naszą Ojczyznę zgodnie z Waszymi oczekiwaniami - jestem jednym z Was i dla Was żyję i dalej chcę pomagać aby nasze marzenia o społeczeństwie obywatelskim i przywróceniu Państwa obywatelom stały się faktem. Proszę o wsparcie i popularyzację mojej osoby wśród Waszych Rodzin i Przyjaciół oraz znajomych. Apeluję do środowiska skupionego wokół Ruchu Patriotycznego, który jest mi szczególnie bliski, Lubelskiej Centroprawicy, Komitetu Wyborczego Wyborców IDZIEMY RAZEM, aktywnych społeczników środowiska akademickiego - studentów, młodych menedżerów i doświadczonych audytorów z którymi kończyłem studia MBA i Diploma in Management University of Central Lancashire Graduates.Z Ruchem Kukiza utożsamiam się od kwietnia 2015 roku. Brałem aktywnie udział w realizacji kampanii prezydenckiej Pawła Kukiza w Lublinie. Szczególnie serdecznie dziękuję za wsparcie wszystkim WoJOWnikom KUKIZA, którzy mi zaufali wybierając mnie jako osobę na PIERWSZEJ POZYCJI LISTY KUKIZ'15 Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ GŁOSÓW podczas PRAWYBORÓW w dniu 29 sierpnia 2015 roku w Lublinie oraz przedstawicielom Komitetów Referendalnych JOW Lubelskie z Okręgu Nr 6, którzy wybrali mnie do Kolegium Koordynacyjnego Komitetów Referendalnych ds. JOW Lubelskie w Okręgu Nr 6. Nie zawiodę Waszego zaufania. Służba publiczna w Sejmie RP to moje życiowe powołanie, któremu sprostam jeśli otrzymam poparcie moich Wyborców , z którymi zawsze będę utrzymywał kontakt dla rozwiązywania problemów społecznych. Jestem z Was i jestem dla Was.
Zgłoś
NO nie oszukuj wyborców 2015-09-13 14:22:38
Zdjęcie to chyba sprzed 20 lat.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!