Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
M magda 2015-09-21 19:48:16
Pani Szydło, prezydent Duda obiecał 6 mln obywateli obniżenie wieku emerytalnego i powiązanie uprawnień emerytalnych ze stażem pracy oraz zniesienie powszechnego ustawowego obowiązku szkolnego sześciolatków i przywrócenie powszechnego ustawowego obowiązku szkolnego od siódmego roku życia więc referendum z takimi pytaniami jest chyba zbyteczne.
Zgłoś
G gość 2015-09-07 09:24:14
I całe szczęście - kolejne 100 mln! Niech ludzie korzystają z prawa i głosują kiedy jest ku temu okazja. Może warto sie zastanowic stąd będa pieniadze na te "igrzyska"wyborcze i wielkie obietnice, szkoda, ze tak szybko zmieniane. Wielu już takich było. I tych w senacie i tych w parlamencie to naród wybiera - czyli ci co poszli za głosować a ci co nie glosowali to potem teorie spiskowe knuja. Zostali wybrani żeby decydować i nie płacić później za zabawy w odpowiedzi , których większość tego społeczeństwa niestety nie rozumie to tak jak pytać: chcesz mieć więcej pieniędzy czy mniej ? Retoryka dla mas... Tak będziemy krócej pracować i dostawać taką samą emeryturę - kto nam dołoży do tego? No chyba, że to będzie z finansowania partii albo z podatku obrotowego - moja firma zamknie działalność (teraz płacimy wszystko!!!) i 7 osób pójdzie na bruk - przy tak duzych obciażeniach pracowniczych nie ma to sensu. Nie ma z czego dokładać.
Zgłoś
T Ted 2015-09-06 10:55:33
No niestety mają naród głęboko w. ...Pacholki już tak są dokręcani przez swoich pryncypalow np.Niesiołowski że ze strachu (aby przez tego mirabelka szczawiowa) walą w gacie.Ostatnio Kopacz do szczawia w tv wiem,wiem
Zgłoś
F flis 2015-09-06 00:32:20
Wielkie brawa dla senatu! Bałem się że ugną się pod naciskiem społecznym, niekoniecznie reprezentującym naród. Zresztą demokracja jest prosta; niech się gawiedź najpierw oświeci i zacznie korzystać ze swoich praw podczas wyborów parlamentarnych, a niech nie wypisuje że parlamentarzyści to garstka - większość na nich głosowała i liczymy na ich zdecydowanie.
Zgłoś
J Jutka 2015-09-05 14:18:53
Tak na dobrą sprawę to ich jest tylko ok 500 (pi razy oko, bo nie wnikam w gangi) ale obywateli jest znacznie więcej, więc zastanawiam się dlaczego my jako większość nie mamy nic do powiedzenia!? Szlag trafia!!!
Zgłoś
K kama 2015-09-04 18:38:24
Zdradziecki sejm obsadzony przez zdradzieckich, antypolskich agentow obcej nam masci.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!