Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
T Tadek 2016-05-21 13:22:31
Trzeba ZMIENIĆ komunistę rzeplińskiego,który nie ORZEKA zgodnie z KONSTYTUCJĄ , tylko zgodnie z wolą PO-PSL-SLD i PO-Nowoczesnej!!!Jak orzek ustawę z czerwca 2015r.albo jest zgodna z konstytucją albo NIE a nie jakieś dzielenie!!!To tak: jajko jest zepsute,ale nie dokonica ,bo skorupka jest zdrowa (cała )!???Zdrowy ten rzepliński,czy CHORY !!!!???? No i DLACZEGO do GRUDNIA-2015r. nie REAGOWAŁ jak PIS zgłaszał ŁAMANIE KONSTYTUCJI!??? !!! ... POLECAM wszystkim POLAKOM !!!! .. link: .. ZaKODowani - Evtis & Basti
Zgłoś
ZP ziemowit piastowic 2015-12-11 15:59:41
Do Chachar: Nie ja jestem od orzekania, jak mi pan imputuje. Moje pytania dotyczą wagi problemu a nie składy Trybunału Konstytucyjnego. Także proszę pana o wypowiedzi do rzeczy.
Zgłoś
C Chachar 2015-12-11 15:19:29
Do ziemowit piastowic: Czyli w jakim - 15 czy 18 sędziów? Podejrzewam że jak w składzie będą pp. Rzepliński i Biernat to zaraz Pan napisze że orzekają we własnej sprawie. Wygląda na to że dla Pana najlepszą byłaby Ustawa Zasadnicza w formie: 1. Prezes Kaczyński ma zawsze rację 2. W razie wątpliwości stosować p.1
Zgłoś
ZP ziemowit piastowic 2015-12-11 14:08:15
Jako czynny wyborca Rzeczpospolitej Polskiej ponownie publicznie pytam Konstytucjonalistów, sędziów, prokuratorów i profesorów i doktorów prawa, a także prezesa .Trybunału Konstytucyjnego Radców prawnych Roberta Kropiwnickiego i Borysa Budkę. Nie tylko oczekuję publicznej odpowiedzi ale jej żądam jako wyborca mający prawa wyborcze. Pytam o to również redaktorów tak żywo komentujących to w mediach. Co jeśli, nie sprawy. inicjatyw ustawodawczych Prezydenta RP i na ich podstawie uchwalone ustawy, ma być orzekane przez Trybunał Konstytucyjny w Pełnym składzie? Czy ustawy sejmu dotyczące organów wymiaru sprawiedliwości i ustaw wnoszonych przez Prezydenta RP (np. czerwiec 2015 r.) i późniejszych ustaw nowo wybranego parlamentu są nie godne pełnego składu Trybunału Konstytucyjnego? To co - „Na Boga” cytując prof. Tomasza Nałęcza – jest godne orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego w pełnym składzie?
Zgłoś
F FFF 2015-12-11 13:10:23
TO STRY CWANIAK PO
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!