Komentarze 28

DODAJ KOMENTARZ
M martin 2018-09-04 14:05:02
to malkontent , narzekacz , wszystko mu sie nie podoba , a sam nic jeszcze nie zrobił, to zwykły bablala
Zgłoś
Z zarewicz@vp.pl 2018-09-03 15:36:50
Penie Posle, oglądam dzisiaj program "Woronicz 17". Powiedział Pan,że ostatniopezgladał postilaty sierpniowei wzrok przyciagnał - wyprowadzić partie z zakładów pracy. Pan kompletnie nie kuma o co chodzi. Wstyd, wstyd, wstyd. Partia była jedna "wiodąca siła narodu" i w każdym, powtarzam, dla lepszego zrozumienia, każdym zakładzie pracy był POP ( podstawowa organizacja partyjna ) na której czele stał I sekretarz, szara eminencja w zakładzie, na suto opłacanym etacie. I oto, drogi pośle, niedouczony, postulowali robotnicy. Anna
Zgłoś
S szuhen 2018-08-19 10:41:52
Apel nie skończył żadnej uczelni, przekłamanie, że jest absolwentem - wykształcenie ma średnie ogólne. Dziennikarzem był w TVN24 , między innymi
Zgłoś
P poszkodowana 2018-01-09 18:56:59
Szanuje Pana Posla dba o mieszkanców Lodzi
Zgłoś
L Lubiec 2017-03-05 13:11:45
Pan Poseł spokojem i umiarkowaniem przebija sie pośród agresywnych i miałkich.. jedyny poseł z K'15 który w osi cos w dyskusje
Zgłoś
WP Wierni Polacy 2017-02-04 12:16:58
Pan Jarosław Kaczyński wspaniały mądry, uczciwy, wykształcony, prawy, sprawiedliwy. Wielki patriota, któremu na imię POLSKA. Takim patriotą trzeba się urodzić - Panie i Panowie z opozycji. Taką uczciwość i wielką mądrość widać i słychać, która bije jak łuna od Pana Jarosława i rozpala Polskie serca. Nie bójcie się przeciwnicy Polski i Narodu Polskiego-przeciwnicy pana Kaczyńskiego - ta bijąca łuna od pana Jarosława Was nie poparzy tylko ogrzeje, aby ta Wasza nienawiść do Polski i nas - jako Narodu Polskiego stopniała jak sople lodu, które macie w sercach i w głowach. Mądrość Pana Jarosława Kaczyńskiego jest naszą mądrością, za którą dziękujemy Panu - Panie Jarosławie, że oddaje Pan całe swoje prywatne życie dla nas Polaków-dla Ojczyzny - Najjaśniejszej Rzeczypospolitej POLSKI. A przede wszystkim dziękujemy BOGU za tak wspaniałego mądrością i pokojem napełnionego Pana Jarosława.!!!.
Zgłoś
U Ujął 2017-02-04 10:02:42
Bardzo oddany i udany Poseł..
Zgłoś
ŁW Łódzki wyborca 2017-01-17 10:14:39
Od wielu lat mam problem prawny, zwracałem sie do wszystkich posłów z województwa i tylko Pan Piotr pomógł.. Dziękuje ma Pan moj głos
Zgłoś
M Malgosia 2017-01-09 18:44:57
Kocham Pan Panie Posle
Zgłoś
E Eeetam 2016-12-15 08:47:12
Najlepszy i najbardziej wyważony poseł..
Zgłoś
Obywatel Łodzi 2016-11-02 16:10:44
Dziękuje Panie Pośle za zaangażowanie w sprawę CETA.. dzięki Panu nie poszło im tak łatwo jak sie spodziewali..
Zgłoś
O Obywatel 2016-10-18 00:39:27
Dziękuje Panie Piotrze ze z takim oddaniem włączy Pan z CETA.. Jest Pan jedna z pierwszych osób która na ten temat mówiły..
Zgłoś
Ł Łodzianin 2016-03-25 13:40:33
Do prawdziwego Łodzianina: Znam tego pana i wiem co mówię!!! Poseł to stanowisko publiczne, a reprezentuje tylko nieudolność i brak wiedzy. Każdy, kto choć trochę miał z nim do czynienia powie panu to samo co ja. Kłamie jak każdy polityk.
Zgłoś
N normalność 2016-03-07 09:20:05
Do IQ: palant to rzecz , przedmiot , wstyd , aby człowieka tak nazywać , kultura i prawo moralne wyprane z mózgu przez poprzedników , z kim się zadajesz , takim się stajesz. Jad , nienawiść i zemsta , ten człowiek na to nie zasługuje , więc opanuj złe , szatańskie emocje , które w ciebie wstąpiły.
Zgłoś
I IQ 2016-03-07 08:47:27
palant .....
Zgłoś
S sledczy 2016-03-06 22:04:10
do Bea Malnisdottir.. czy jest Pan/Pani zwiazana z ruchem? mam wrażenie że walczy Pan/Pani z konkurencją wewnątrz pisząc takie bzdury..
Zgłoś
BM Bea Malnisdottir 2016-02-14 13:50:07
Mam nadzieję,że się mylę ale Pan Poseł sprawia wrażenie jakby wcale z Kukiz"15 się nie identyfikował, zupełny brak przekonania w tym co mówi i jak mówi .Obstawiam,że niebawem zmieni ugrupowanie jak Kobylański
Zgłoś
Prawdziwy Łodzianin 2016-01-28 19:02:42
Do Łodzianin: A Pan rozumiem ze zna? I zdaje się ze doskonale skoro cała karierę zawodowa jest w stanie Pan ocenić.. Ja widzę jedno dobry Poseł który dobrze broni polskiego interesu i potrafi o niego walczyć. Ma bardzo fajne pomysły i dobrze wypada w tv co służy sprawie jaka reprezentuje..
Zgłoś
GP Grzegorz POWIERŻA 2016-01-28 11:17:53
dzien dobry P POSLE ; mam propozycje :Nalezy napisac petycje do rzadu RP by dokonala wzorem BUNDESBANKU sciagniecia polskiego zlota w ilosci 108 ton z LONDYNU do Polski ,przy nadciagajacej zawierusze finansowej jest pewne ze to zloto sie ulotni o ile juz go tam nie ma prosze wszystkich patriotow o wsparcie tej idei ..
Zgłoś
Ł Łodzianin 2015-12-30 11:33:39
Do przerażonej: znasz tego Pana???czy tylko widzisz go w tv ??? pomyśl, sprawdź, poszukaj i popytaj zanim się będziesz tak autorytatywnie o Panu pośle wypowiadać. Ten poseł niczego nie reprezentuje, a już na pewno kultury (żadnej). Żadnych studiów nie skończył, w pracy też żadnej dłużej nie pobył, z kwiatka na kwiatek.... Nie zgadzam się na takiego reprezentanta Łodzi !!!
Zgłoś
P przerażona 2015-12-23 07:55:13
Do Beka: Człowieku nie obrażaj Pana Posła , trochę więcej szacunku i umiaru , widać masz niską kulturę polityczną , moralność i sumienie zerowe. Właśnie ten Poseł reprezentuje wyjątkową kulturę osobistą , merytorycznie i kompetentnie wypowiada się się na salach plenarnych , takich Rodaków potrzeba nam w Sejmie , a chyba zapomniałeś , że w tym klubie nie ma dyscypliny partyjnej , maszynek do głosowania , każdy głosuje według własnego sumienia.
Zgłoś
B Beka 2015-12-22 23:18:49
Bez jaj bez myślenia - dużo miejsca zajmuje a nic sobą nie reprezentuje. Ciągle wstrzymuje sie od głosowania Więc po co tam siedzi ?
Zgłoś
M muzzy0 2015-12-11 17:28:24
Panie Pawle szanujmy To co mamy, a jak zmienimy konstytucję to po zmianach też ją szanujmy.To nie jest: jakaś: konstytucja jak powiedział Wasz przewodniczący,to jest nasza konstytucja.
Zgłoś
A Argo 2015-10-27 16:21:55
Nie wiem ja to się dzieje że człowiek nie mający poparcia wygrywa ,a na przykład pan Gembalski mający przeszło 30% poparcia sondażowego odpada . Dziwne to jest . Niby co wszystkie głosy oddane na ludzi z listy 7 przejął warśawsky spadochroniarz ? Dziadostwo . Chciałbym wiedzieć jaki był rozkład głosów na liście nr 7.
Zgłoś
P paliwoda 2015-10-26 11:15:00
Jestem mocno zawiedziony, że łodzianie jak lemingi z PO, czy PISu - zagłosowali na spadochroniarza z Warszawy. O tyle zadziwiające, że wszyscy znajomi głosujący na Kukiz 15' głosowali na tych najpopularniejszych w Łodzi - Gembalskiego, Dzikorskiego, niektórzy Agnieszkę van Heukelon. Jak to się stało, ze znów nasze miasto w Sejmie ma reprezentować człowiek, może i uczciwy, ale nikomu tu nie znany, również nie znający regionu, który ma reprezentować. A myślałem, że Kukiz 15" to partia, która cokolwiek zmieni. Tymczasem - znowu spadochroniarz. No, kuźwa !!!! No to ja już dziękuję, idę sobie, na mnie więcej nie liczcie.
Zgłoś
W Widzew 2015-10-20 08:38:19
Do Argo: jesli ktos kieruje kampania centralna.. To vhyba ma twarz.. Ja sie ciesze ze jeden z najwazniejszych osob w ruchu startuja z mojego miasta.. To znaczy ze jestesmy traktowani bardzo serio
Zgłoś
Z zniesmaczona 2015-10-19 09:15:43
Pan warszawiak w tv chwali się czego to nie zrobi dla Łodzi, tylko pomylił kompetencje posła z kompetencjami radnego. Ciekawe w jaki sposób zamierza z poselskiego stołka wpływać na remonty dróg w Łodzi. To leży raczej w gestii władz miasta.
Zgłoś
A Argo 2015-09-28 13:21:39
Lider bez twarzy ,lider niemowa ,lider spadochroniarz dbający o siebie . Królik z kapelusza. Temu panu mówię NIE .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!