REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Piotr Apel

KOMENTARZE

• Lubiec 2017-03-05 13:11:45
    Pan Poseł spokojem i umiarkowaniem przebija sie pośród agresywnych i miałkich.. jedyny poseł z K'15 który w osi cos w dyskusje
  • Wierni Polacy 2017-02-04 12:16:58
    Pan Jarosław Kaczyński wspaniały mądry, uczciwy, wykształcony, prawy, sprawiedliwy. Wielki patriota, któremu na imię POLSKA. Takim patriotą trzeba się urodzić - Panie i Panowie z opozycji. Taką uczciwość i wielką mądrość widać i słychać, która bije jak łuna od Pana Jarosława i rozpala Polskie serca. Nie bójcie się przeciwnicy Polski i Narodu Polskiego-przeciwnicy pana Kaczyńskiego - ta bijąca łuna od pana Jarosława Was nie poparzy tylko ogrzeje, aby ta Wasza nienawiść do Polski i nas - jako Narodu Polskiego stopniała jak sople lodu, które macie w sercach i w głowach. Mądrość Pana Jarosława Kaczyńskiego jest naszą mądrością, za którą dziękujemy Panu - Panie Jarosławie, że oddaje Pan całe swoje prywatne życie dla nas Polaków-dla Ojczyzny - Najjaśniejszej Rzeczypospolitej POLSKI. A przede wszystkim dziękujemy BOGU za tak wspaniałego mądrością i pokojem napełnionego Pana Jarosława.!!!.
  • Ujął 2017-02-04 10:02:42
    Bardzo oddany i udany Poseł..
  • Łódzki wyborca 2017-01-17 10:14:39
    Od wielu lat mam problem prawny, zwracałem sie do wszystkich posłów z województwa i tylko Pan Piotr pomógł.. Dziękuje ma Pan moj głos
  • Malgosia 2017-01-09 18:44:57
    Kocham Pan Panie Posle
  • Eeetam 2016-12-15 08:47:12
    Najlepszy i najbardziej wyważony poseł..
  • Obywatel Łodzi 2016-11-02 16:10:44
    Dziękuje Panie Pośle za zaangażowanie w sprawę CETA.. dzięki Panu nie poszło im tak łatwo jak sie spodziewali..
  • Obywatel 2016-10-18 00:39:27
    Dziękuje Panie Piotrze ze z takim oddaniem włączy Pan z CETA.. Jest Pan jedna z pierwszych osób która na ten temat mówiły..
  • Łodzianin 2016-03-25 13:40:33
    Do prawdziwego Łodzianina: Znam tego pana i wiem co mówię!!! Poseł to stanowisko publiczne, a reprezentuje tylko nieudolność i brak wiedzy. Każdy, kto choć trochę miał z nim do czynienia powie panu to samo co ja. Kłamie jak każdy polityk.
  • normalność 2016-03-07 09:20:05
    Do IQ: palant to rzecz , przedmiot , wstyd , aby człowieka tak nazywać , kultura i prawo moralne wyprane z mózgu przez poprzedników , z kim się zadajesz , takim się stajesz. Jad , nienawiść i zemsta , ten człowiek na to nie zasługuje , więc opanuj złe , szatańskie emocje , które w ciebie wstąpiły.
  • IQ 2016-03-07 08:47:27
    palant .....
  • sledczy 2016-03-06 22:04:10
    do Bea Malnisdottir.. czy jest Pan/Pani zwiazana z ruchem? mam wrażenie że walczy Pan/Pani z konkurencją wewnątrz pisząc takie bzdury..
  • Bea Malnisdottir 2016-02-14 13:50:07
    Mam nadzieję,że się mylę ale Pan Poseł sprawia wrażenie jakby wcale z Kukiz"15 się nie identyfikował, zupełny brak przekonania w tym co mówi i jak mówi .Obstawiam,że niebawem zmieni ugrupowanie jak Kobylański
  • Prawdziwy Łodzianin 2016-01-28 19:02:42
    Do Łodzianin: A Pan rozumiem ze zna? I zdaje się ze doskonale skoro cała karierę zawodowa jest w stanie Pan ocenić.. Ja widzę jedno dobry Poseł który dobrze broni polskiego interesu i potrafi o niego walczyć. Ma bardzo fajne pomysły i dobrze wypada w tv co służy sprawie jaka reprezentuje..
  • Grzegorz POWIERŻA 2016-01-28 11:17:53
    dzien dobry P POSLE ; mam propozycje :Nalezy napisac petycje do rzadu RP by dokonala wzorem BUNDESBANKU sciagniecia polskiego zlota w ilosci 108 ton z LONDYNU do Polski ,przy nadciagajacej zawierusze finansowej jest pewne ze to zloto sie ulotni o ile juz go tam nie ma prosze wszystkich patriotow o wsparcie tej idei ..