XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
PE przyszły emeryt 2015-12-30 17:15:11
Do KIR: ja też czekam mam 40 lat pracy a mam jeszcze pracować do 2021 r czy to nie przegięcie jestem już zmęczony a w dodatku zdrowie podupadło nie wiem czy doczekam 2021r kochane PO zafundowało nam niezły pasztet swoją dobrocią którą się tak chwalą ile dobrego zrobili do boju panie prezydencie czekamy na pana decyzję zaniżenia wieku BRAWO dla pana
Zgłoś
K KIR 2015-12-09 08:30:24
Prawo panie prezydencie. Brawo. PIS. Nareszcie Polacy podniosą głowy. Jesteśmy narodem przedsiębiorczym, niegłupim, sprytnym, szybko przystosowujemy się do nowych sytuacji. I należy nas traktować równo w UE. Dosłownie równo. To tak niewiele. Ale nam Polakom się należy. A polskie kobiety, Polki nie będą pracować do 67. Bo i tak ciężko pracują na dwa etaty. A ONET i TVN są na usługach Niemców i Angoli, Polacy o tym wiedzą.
Zgłoś
T Tedy11 2015-12-08 17:25:32
Czekam na przywrócenie wieku emerytalne 65/60. Wydaje mi się, że Pan Prezydent dotrzyma swojej sztandarowej obietnicy przedwyborczej. Boże, jak ja na to czekam. W maju 2016 r. kończę 65 lat życia i45 lat pracy - już ciągnę resztką sił. Panie Prezydencie dziękuję za już, ale czekam na finał.
Zgłoś
PZ prawda zawsze wypłynie 2015-12-07 17:56:45
Rozumiem iż, jeżeli ktoś popełnił czyn zabroniony zwany przestępstwem w 2010roku, przy czym w grudniu 2015roku w świetle ustawy od 1 lipca 2015roku powyższy czyn uległ zatarciu,czy dany obywatel jest czysty?Prawo nie działa wstecz mam nadzieję, chodzi op art.102. Proszę o opinie.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!