Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
B Babcia Krysia 2015-10-23 17:06:06
Ale ładnie potraktował panią pan Kaczyński :) Powiedział prawdę? Gen destrukcji, no cóż ja sie boję na panią głosować, skoro pan Kaczyński tak powiedział.
Zgłoś
P pielgrzym 2015-10-15 22:44:59
Zaskoczyła mnie pani tym , że ruszyła Pani na pielgrzymkę do Częstochowy. Upał, żar się leje z nieba, a pani na szlaku. Do tego dużo rozmów z pielgrzymami. Fajnie, że dała się pani poznać z innej strony. Stara się pani być blisko ludzi, a to się liczy. Dobrze, że pani ubiega się o mandat Senatora.
Zgłoś
R radomianka 2015-10-13 22:30:07
Przeczytałam ulotkę którą Pani Poseł przysłała nam mieszkańcom i aż się zdziwiłam że tyle razy występowała na sejmowej mównicy i tyle dobra ludziom zrobiła. Myślę że będzie dobrym senatorem zagłosuje na nią.
Zgłoś
U Urszula 2015-10-13 18:35:06
Pani Marzeno, dobrze, że Pani startuje do Senatu. Tam tacy ludzie-nieskompromitowani, mówiący otwarcie to co myślą, zaangażowani w sprawy publiczne- są potrzebni. Powodzenia!
Zgłoś
P patriotka 2015-10-13 18:04:18
Bardzo dobra kandydatka. Sprawdziła się jako poseł i na pewno sprawdzi się jako senator. Kocha swój kraj i swoje miasto. Pomaga wszystkim którzy się zwrócą o pomoc. Jest jednym z posłów którzy ciężko pracowali w sejmie, dbała o wizerunek kraju. Nigdy nie zagłosowała wbrew swoim przekonaniom, dlatego była niewygodna w szeregach partyjnych. I w brew pozorom jest bardzo wrażliwą osobą. Warto na nią głosować !!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!