Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
Z Zażenowany 2020-07-17 16:54:55
Znam tego prostaka osobiście. To jak traktuje ludzi to przechodzi ludzkie pojęcie.
Zgłoś
Z Zażenowany 2020-07-17 16:54:14
Znam tego prostaka osobiście. To jak traktuje ludzi to przechodzi ludzkie pojęcie
Zgłoś
Z Zażenowany 2020-07-17 16:53:18
Znam tego prostaka. Istny (...).
Zgłoś
X XYZ 2020-07-17 16:51:54
Miałem styczność z tym człowiekiem. Dla mnie to psychol. Agresywny, arogancki cham. Z tego co wiem to prowadzi burdel a teraz salom masażu erotycznego. Omijać typa z daleka!
Zgłoś
& "Niepelnosprawna" 2016-12-20 21:33:08
Potrzeba "szefow" którzy poniżaja potencjalnych pracowników ze względu na niepełnosprawność cytuje " gratuluję braku IQ bo pewnie dlatego ma pani niepelnosprawnosc" to sms od pana W. Kiedy po odebraniu telefonu rozładować mi się a gdy włączyła by dodzwonić odczytałam taka wiadomość. Sprawy nie zostawię. Zachwanie tego pana z pewnie wysokim IQ... podchodzi pod paragraf 212. Myślał że ma do czynienia z kimś komu można ublizac i poniżej. .. lecz grubo się pan panie W! Pomylił. Nie będę ublizac panu bo nie zniże się do tego poziomu. Od rozwiązywania takich spraw jest prawnik i sąd. A studia tez ukończyłam a jednak nie jestem tak chamska w stosunku do ludzi którzy mają stopień niepełnosprawności czy innych. Taki ktoś w parlamencie?... I mamy odp dlaczego nasz kraj tak wygląda. Do zobaczenia w sadzie Panie Wojciechu Dworzecki.
Zgłoś
A alienka 2015-09-15 20:45:59
Fantastyczny facet! Zawsze pomaga swoim byłym i obecnym pracownikom!
Zgłoś
B Brzozowska 2015-09-08 19:46:26
Popieram !!! Glosujcie wszyscy na p. Wojciecha 👍👍👍😊
Zgłoś
S Szymon 2015-09-08 12:03:12
Takich ludzi nam trzeba, aby Polska była Polską!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!