Komentarze 37

DODAJ KOMENTARZ
AK Adam Kasprzykowski 2015-10-25 22:47:08
Michu. Nie mam zamiaru odnosić się do komentarzy na tak niskim poziomie. Zapraszam na maila akasprzykowski@go2.pl
Zgłoś
M2 Michu 22 2015-10-23 19:04:26
Do Adam Kasprzykowski: ściema jak nic, wszystko powie żeby dostac głos. nie masz żadnych dzialan na koncie ani sukcesow. sam siedzisz tylko w necie i nadajesz. zero aktywności i jeszcze się pcha.
Zgłoś
2L 27 LO 2015-10-23 18:33:15
Michu 22 ile ci płącą za takie wpisy??? słyszałem, że ze jeden można wyciągnąć nawet 10 zł. Poczytaj wpisy poniżej. -są pozytywne.
Zgłoś
AK Adam Kasprzykowski 2015-10-23 18:20:53
Michu...podejrzewam, że jesteś "Trollem"-ale mimo wszystko ci odpowiem, ponieważ widzę, że nie znasz tematu. W żadnym momencie nie "srałem" we własne gniazdo. Zaprotestowałem wewnątrz Ruchu przeciwko pewnym patologiom.Nie nagłaśniałem tego w mediach mimo wszystko, że miałem bardzo "kuszące" propozycje np ze strony PiS-u. Jestem człowiekiem idei i tych idei nie zdradzę. Jeśli jednak są one łamane u samego źródła mam obowiązek protestować a nie siedzieć cicho. Nie czas teraz na spory-popieram całym sercem i z pełnym przekonaniem Pawła Kukiza. Radzę najpierw zweryfikować temat od strony merytorycznej a dopiero później rzucać oskarżenia. Ponadto rozmawiałem z samym Pawłem Kukizem, który przyznał mi w pewnym sensie racje i zapewnił, że trzeba będzie na spokojnie, po wyborach zastanowić się nad błędami popełnionymi w tym całym zamieszaniu przed-wyborczym. Pozdrawiam
Zgłoś
M2 Michu 22 2015-10-23 17:32:41
Do Adam Kasprzykowski: Kandydat ktory sra we własne gniazdo. Wogole nie powinienes startowac. Nie głosujcie.
Zgłoś
AK Adam Kasprzykowski 2015-10-21 17:16:13
Dziękuje za wsparcie i pozytywne komentarze. Do wyborów kilka dni, więc chcę podziękować. Jak wiadomo zaprotestowałem przeciwko nieprawidłowościom przy manipulowaniu listami w ostatnim momencie przed rejestracją i wycofałem się na znak protestu z oficjalnej kampanii. Moja wątpliwość byłą zasadnicza:jeśli zaczyna się od takich standardów to co będzie potem?? wstąpiłem do Ruchu dla pewnych konkretnych idei ale kiedy zobaczyłęm od środka jak wygląda "polityka" uznałem, że nie wycofam się...ale po prostu odsunę na drugi plan. W związku z tym moje możliwości są ograniczone ale choćby to głosowanie, wasze pozytywne sygrały powodują, że już w pewnym sensie czyje, że coś wygrałem. W pełni popieram Pawła Kukiza, utożsamiam się z jego ideami, o które w naszych polskich warunkach trzeba po prostu walczyć i będę to dalej robił. Dziękuje za poparcie i proszę o głosy.
Zgłoś
W w.rusin2@wp.pl 2015-10-12 10:16:52
Bardo dobre poglądy. Zgadzam się z nimi.
Zgłoś
PU Prawo Ulicy 2015-10-03 17:43:40
Mądry,inteligentny,godny zaufania człowiek.Bardzo szanuję i popieram.
Zgłoś
B BaNaN 2015-09-25 09:45:20
Najlepszy kandydat do Sejmu - mądry, rzetelny, uczciwy, a co najważniejsze zna problemy Swoich wyborców i wie jak Sobie z nimi radzić. W końcu wziął sprawy w swoje ręce i chwała mu za to. Głosujcie na Pana Adama Kasprzykowskiego to jedyny słuszny wybór !
Zgłoś
ZJ Zalubek@op Jerzy 2015-09-21 09:13:59
Znam tego człowieka od dzieciństwa.Wyjątkowo prawy i uczciwy .Dobry i lubiany nauczyciel.Popiera zmiany w Polsce.
Zgłoś
TS Twoi sympatycy 2015-09-16 12:59:16
Adam, nie kieruj się emocjami, nie zwalniaj pola ludziom, których słusznie krytykujesz, przecież tacy ludzie opanowali politykę i nadal nie mają skrupułów. Nie można dopuścić do tego, aby Ci, którzy chcą cię aktualnie odsunąć, zniechęcić, ostatecznie zwyciężyli. Obecna Twoja 6. pozycja to nie koniec Twoich szans. Przecież credo Kukiza, to głosowanie na ludzi, a nie na partie. Mimo dyskomfortu psychicznego, walcz do końca. Nie wycofuj się , bo w gruncie rzeczy, nas, Twoich zwolenników, zawiedziesz.
Zgłoś
OP obywatel pl 2015-09-15 16:43:19
wykształcony, znający się na rzeczy, skory do pomocy - oby więcej takich ludzi ! chce działać i walczyć dla Polski, oby się dostał i pokazał na co go stać i niech ciagnie ludzi za sobą
Zgłoś
W Wiciu 2015-09-14 20:23:10
Pan Adam jest człowiekiem stosunkowo młodym, " nieskazonym polityką" i co najważniejsze jest z poza układu. Poza tym jest patriotą i takich ludzi w Parlamencie nam trzeba!
Zgłoś
F Forever 2015-09-14 17:22:51
Nauczyciel historii i WOS-u, czego chcieć więcej? U władzy potrzebni są właśnie ludzie znający historię.
Zgłoś
MR Mateusz R 2015-09-11 22:15:17
Pobieram Bardzo mądra i zaufana osoba ! Potrzebujemy takich ludzi na takich stanowiskach !
Zgłoś
KI Kaśka i Magda 2015-09-11 12:03:26
Wzbudza pan tu emocje. Znamy i bardzo lubimy. 3mamy kciuki proszę pana! :)
Zgłoś
W3 Wojtek 3c 2015-09-11 11:25:01
Lisiecki-dno nie odpisujcie trollowi...może mu ktoś nawet za to płaci-Trolla sie ignoruje
Zgłoś
O Obywatel 2015-09-11 11:20:34
Chyba się wtrącę, bo jestem bardzo dobrze zaznajomiony z Ruchem Kukiza i wiem, że skupia wokół siebie ludzi z dorobkiem politycznym jak i bez niego. Ludzi którzy z polityką nie mieli nic wspólnego ( jak sam Lider ) ale mają temperament i siłę by razem coś zmienić. Powodzenia panie Adamie, w końcu przeszedł pan pozytywnie selekcję na rozmowie kwalifikacyjnej, zatem komisja musiała być panem mile zaskoczona i tym co ma pan do powiedzenia jak i zaoferowania temu Ruchowi. Tak trzymać! I nie dać się zwariować! Ludzie tacy są.
Zgłoś
L lisiecki 2015-09-11 10:49:21
Odezwałem się tutaj ponieważ jestem wyborcą w tym okręgu i tylko pod tym kandydatem było 5 peanów i żadnego konkretu. Obiecuję, że do innych kandydatów będę miał podobny stosunek, jeśli będą sztucznie napędzać pochwały. Owszem po takich laurkach nabieram sarkazmu, ale jest panie w dużym błędzie, skoro już pani wie na kogo będę głosował - rozważam swój wybór pomiędzy kandydatami od Kukiza lub Petru. Np. pani Agnieszka Ścigaj ma dorobek , o którym mogę cokolwiek przeczytać, a w przypadku pana Adama nic nigdzie nie można znaleźć. Program grupy idącej razem do wyborów nic nie mówi o konkretnym kandydacie, bo aby wybrać kogoś spośród Was trzeba mieć materiał do przeczytania. I proszę mnie nie odsyłać do kandydata na FB, bo tylko go Pani jeszcze bardziej kompromituje. Zarzuca mi Pani trollowanie - rozumiem, że to taka postawa zwolenników tego ugrupowania: lęk przed sarkazmem zapiera dech? zawsze jak nie ma argumentów, można kogoś nazwać trollem - to taki nowoczesny klucz-wytrych. Życzę powodzenia, choć tym razem nie w wyborach.
Zgłoś
W Wojtek 3 c 2015-09-11 09:51:59
Uwaga Trol!!
Zgłoś
D Dagmara 2015-09-11 09:42:28
Do lisiecki: Przeglądając strony innych kandydatów na owym portalu nie dostrzegłam, aby ktoś tutaj wypisywał swoją biografię, osiągnięcia, cele i zamierzenia - od tego jest kampania, która w odpowiedni sposób zostanie przeprowadzona. Bardzo nieprofesjonalnym byłoby, aby kłócąc się z jednym ( niechętnym ) wyborcą, wypisała program Pana Adama. Po drugie: od pierwszego pani/pana wpisu bije sarkazm i ironia. Po trzecie: nikt nie ma obowiązku wchodzić z panią/panem w polemikę i tłumaczyć się ze swojej kandydatury, jednakże zachęciłam panią/pana do bezpośredniego kontaktu z Panem Adamem przez FB. Po czwarte: w mojej praktyce nie pierwszy raz mam do czynienia z tego typu komentarzami, wyczuwam ewidentnie pani/pana intencje, które mi się nie podobają. Na zakończenie: obydwoje wiemy, że nie będzie pani/pan głosował na owego kandydata i wiemy także czemu i komu służą podobne prowokacje, stąd dalsza polemika jest bezsensowna. Pozdrawiam. p.s. Proponuję zadawać podobne pytania innym kandydatom, życzę powodzenia w "troll'owaniu".
Zgłoś
L lisiecki 2015-09-10 22:37:03
Całkowity brak zrozumienia słów pisanych! A w którym momencie podkopuję kandydata? W pierwszym komentarzu właściwie chciałem poznać co kandydat zrobił , bo skoro piszecie Państwo laurki, to chciałem poznać kandydata. Aż tyle i tylko tyle. Następnie mnie wszyscy atakują, piszą nadal że jest super kandydatem, bo jest super i ani jednego faktu z życia i działalności na rzecz obywateli. Na Fb nie mam konta ale sprawdziłem przez córki konto i prawie nic o jego działalności. O, przepraszam jest oburzony! Wbijam w internecie imię i nazwisko i też nic. To skąd to oburzenie na mnie? Skoro kandydat coś potrafi o sobie napisać, to go zachęcam. ps a co do dziecinności, to ja się tak nazywam i trudno mi to teraz zmieniać. Rozumiem, że oceniamy kogoś na podstawie osobistych doświadczeń. Pani Dagmaro nie ma co stawiać tez o kimś, jak Pani pisze, ale proszę przyznać, że nie można nic przeczytać o kandydacie, poza tym że kilka osób uważa że jest super!
Zgłoś
D Dagmara 2015-09-10 21:30:50
Do lisiecki: Opinią manipulują hejterzy, których głównym zadaniem jest podkopywać innych - tzw. polska mentalność. To jest nie ładne, wręcz banalne w swym prostactwie. A tak kolokwialnie rzecz ujmując - chyba komuś "żal (...) ściska" ;) Chce pan programu? Ludzie w tym stowarzyszeniu mają założenia kukiz'owskie, proszę się z nimi zapoznać. Osobiście znam kandydata, z chęcią udzieli Panu wszelkich informacji na swoim profilu fb'ukowym - o ile ma pan/pani odwagę ujawnić się i o nie wprost zapytać, zamiast chować się za dzicinnym nickiem. Pozdrawiam.
Zgłoś
L lisiecki 2015-09-10 21:07:20
czyli: jest lepszy, bo posłowie nic nie zrobili, jest świetny bo popularny w rankingu internetowym, nie siedział przy okrągłym stole. I to są te atrybuty, dzięki którym będzie świetnym posłem? Osobiście dziękuję za takich kandydatów, o których nic merytorycznego nikt nie potrafi napisać, a osoby zachwalające dziwnym trafem popełniają identyczne literówki i błędy stylistyczne. Oj, nie ładnie tak manipulować opinią publiczną.
Zgłoś
Z Zbig 2015-09-10 20:53:59
Jest popularny, to o czyś świadczy, popieram go
Zgłoś
G Gośka 2015-09-10 15:46:03
Takich ludzi nam trzeba
Zgłoś
A1 Anka 122 2015-09-10 12:59:49
Do lisiecki: A co dzisiejsi posłowie robią dla społeczeństwa? Nic. Nawet już im się nie chce kłamać, że będzie lepiej. Wprost dają do zrozumienia, że niczego nie zmienią i dalej będą żyć na nasz koszt.
Zgłoś
P Prawicowiec 2015-09-10 12:57:38
Lisiecki-jak wolisz głosuj na Napieralskiego, Gowina, Dorna-świetnie znani kandydaci, z ambicją , zrobili bardzo dużo dla Polski:-). Obalić system i układ , który dziś jest w Polsce mogą tylko nowi ludzie z czystą kartą. Chyba, że obalać ten system mają ci, którzy przy Okrągłym Stole zasiadali i doją Polską od 25 lat
Zgłoś
J Jerzy 2015-09-10 12:54:32
Rzetelność i uczciwość to cechy tego człowieka popieram
Zgłoś
D Dagmara 2015-09-10 12:44:54
Ideą ruchu Kukiza jest to, aby odsunąć od władzy tych którzy śmią nazywać się posłami - którzy nic nie robią dla poprawy sytuacji zwykłych obywateli, którzy okradają Polskę i śmieją się nam w twarz zasłaniając się immunitetem. Ideą Kukiza jest to, aby dać szansę nowemu pokoleniu - ludziom młodym, ambitnym i uczciwym którzy chcą realnie coś zmienić, bo sami będąc częścią okradanego i znieważanego społeczeństwa doświadczają na własnej skórze skutków karygodnej działalności zw. polityką owych ludzi zw. posłami.
Zgłoś
L lisiecki 2015-09-10 12:09:33
Żenujące wpisy - a co zrobił dla społeczeństwa, że ma ambicje być posłem? konkrety proszę, a nie laurki i pustosłowie.
Zgłoś
K Kazimierz 2015-09-10 11:10:59
Znam, uważam, że sprawdzi się
Zgłoś
D Dagmara 2015-09-09 22:30:13
Przede wszystkim: stanowczość, wyrazistość oraz konsekwentność. Człowiek, który nie tylko mówi, ale i działa. Zagorzały obrońca swoich racji, który z wszechstronną i ugruntowaną wiedzą potrafi z łatwością wypunktować problemy współczesnej Polski i jednocześnie zaproponować odpowiednie rozwiązania. Zadeklarowany wojownik o lepsze jutro, chcący realnie coś zmienić - nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla NAS! Popieram!
Zgłoś
B Barbara 2015-09-09 21:29:32
Poważny człowiek, dobrze rokujący kandydat
Zgłoś
T Trener 2015-09-09 21:26:41
Pan Kasprzykowski od lat znany jest jako świetny nauczyciel ale to także "materiał" na uczciwego, skutecznego polityka
Zgłoś
B BiGbOyXXVII 2015-09-09 19:24:29
Pan Kasprzykowski ma moje pełne poparcie. Człowiek godny zaufania.
Zgłoś
W Wiciu 2015-09-09 17:12:42
Świetny kandydat!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!