REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Adam Kasprzykowski

KOMENTARZE

• Adam Kasprzykowski 2015-10-25 22:47:08
    Michu. Nie mam zamiaru odnosić się do komentarzy na tak niskim poziomie. Zapraszam na maila
    akasprzykowski@go2.pl
  • Michu 22 2015-10-23 19:04:26
    Do Adam Kasprzykowski: ściema jak nic, wszystko powie żeby dostac głos. nie masz żadnych dzialan na koncie ani sukcesow. sam siedzisz tylko w necie i nadajesz. zero aktywności i jeszcze się pcha.
  • 27 LO 2015-10-23 18:33:15
    Michu 22 ile ci płącą za takie wpisy??? słyszałem, że ze jeden można wyciągnąć nawet 10 zł. Poczytaj wpisy poniżej. -są pozytywne.
  • Adam Kasprzykowski 2015-10-23 18:20:53
    Michu...podejrzewam, że jesteś "Trollem"-ale mimo wszystko ci odpowiem, ponieważ widzę, że nie znasz tematu. W żadnym momencie nie "srałem" we własne gniazdo. Zaprotestowałem wewnątrz Ruchu przeciwko pewnym patologiom.Nie nagłaśniałem tego w mediach mimo wszystko, że miałem bardzo "kuszące" propozycje np ze strony PiS-u. Jestem człowiekiem idei i tych idei nie zdradzę. Jeśli jednak są one łamane u samego źródła mam obowiązek protestować a nie siedzieć cicho. Nie czas teraz na spory-popieram całym sercem i z pełnym przekonaniem Pawła Kukiza. Radzę najpierw zweryfikować temat od strony merytorycznej a dopiero później rzucać oskarżenia. Ponadto rozmawiałem z samym Pawłem Kukizem, który przyznał mi w pewnym sensie racje i zapewnił, że trzeba będzie na spokojnie, po wyborach zastanowić się nad błędami popełnionymi w tym całym zamieszaniu przed-wyborczym. Pozdrawiam
  • Michu 22 2015-10-23 17:32:41
    Do Adam Kasprzykowski: Kandydat ktory sra we własne gniazdo. Wogole nie powinienes startowac. Nie głosujcie.
  • Adam Kasprzykowski 2015-10-21 17:16:13
    Dziękuje za wsparcie i pozytywne komentarze. Do wyborów kilka dni, więc chcę podziękować. Jak wiadomo zaprotestowałem przeciwko nieprawidłowościom przy manipulowaniu listami w ostatnim momencie przed rejestracją i wycofałem się na znak protestu z oficjalnej kampanii. Moja wątpliwość byłą zasadnicza:jeśli zaczyna się od takich standardów to co będzie potem?? wstąpiłem do Ruchu dla pewnych konkretnych idei ale kiedy zobaczyłęm od środka jak wygląda "polityka" uznałem, że nie wycofam się...ale po prostu odsunę na drugi plan. W związku z tym moje możliwości są ograniczone ale choćby to głosowanie, wasze pozytywne sygrały powodują, że już w pewnym sensie czyje, że coś wygrałem. W pełni popieram Pawła Kukiza, utożsamiam się z jego ideami, o które w naszych polskich warunkach trzeba po prostu walczyć i będę to dalej robił. Dziękuje za poparcie i proszę o głosy.
  • w.rusin2@wp.pl 2015-10-12 10:16:52
    Bardo dobre poglądy. Zgadzam się z nimi.
  • Prawo Ulicy 2015-10-03 17:43:40
    Mądry,inteligentny,godny zaufania człowiek.Bardzo szanuję i popieram.
  • BaNaN 2015-09-25 09:45:20
    Najlepszy kandydat do Sejmu - mądry, rzetelny, uczciwy, a co najważniejsze zna problemy Swoich wyborców i wie jak Sobie z nimi radzić. W końcu wziął sprawy w swoje ręce i chwała mu za to. Głosujcie na Pana Adama Kasprzykowskiego to jedyny słuszny wybór !
  • Zalubek@op Jerzy 2015-09-21 09:13:59
    Znam tego człowieka od dzieciństwa.Wyjątkowo prawy i uczciwy .Dobry i lubiany nauczyciel.Popiera zmiany w Polsce.
  • Twoi sympatycy 2015-09-16 12:59:16
    Adam, nie kieruj się emocjami, nie zwalniaj pola ludziom, których słusznie krytykujesz, przecież tacy ludzie opanowali politykę i nadal nie mają skrupułów. Nie można dopuścić do tego, aby Ci, którzy chcą cię aktualnie odsunąć, zniechęcić, ostatecznie zwyciężyli. Obecna Twoja 6. pozycja to nie koniec Twoich szans. Przecież credo Kukiza, to głosowanie na ludzi, a nie na partie. Mimo dyskomfortu psychicznego, walcz do końca. Nie wycofuj się , bo w gruncie rzeczy, nas, Twoich zwolenników, zawiedziesz.
  • obywatel pl 2015-09-15 16:43:19
    wykształcony, znający się na rzeczy, skory do pomocy - oby więcej takich ludzi ! chce działać i walczyć dla Polski, oby się dostał i pokazał na co go stać i niech ciagnie ludzi za sobą
  • Wiciu 2015-09-14 20:23:10
    Pan Adam jest człowiekiem stosunkowo młodym, " nieskazonym polityką" i co najważniejsze jest z poza układu. Poza tym jest patriotą i takich ludzi w Parlamencie nam trzeba!
  • Forever 2015-09-14 17:22:51
    Nauczyciel historii i WOS-u, czego chcieć więcej? U władzy potrzebni są właśnie ludzie znający historię.
  • Mateusz R 2015-09-11 22:15:17
    Pobieram Bardzo mądra i zaufana osoba !
    Potrzebujemy takich ludzi na takich stanowiskach !