Komentarze 15

DODAJ KOMENTARZ
M Maria 2015-10-14 09:07:51
Jako osoba postronna, ale mieszkająca w Pułtusku, poczytałam sobie sobie wypowiedzi, a raczej dyskusję jaka zawiązała się na forum Wolne Słowo Pułtuska (fb) z Panem Kandydatem Jakowickim i to co ten człowiek wygaduje (wypisuje) uważam za kompletną kompromitację jego jako przyszłego polityka. Gdyby miał odrobinę honoru o którym tak często pisze, to natychmiast wycofałby się ze swej działalności politycznej. Panie Jakowicki - wstyd! Wstyd, że ma Pan czelność reprezentować Pawła Kukiza, któremu ufam i popieram. Myślę, że w Pułtusku nikt Pana nie poprze bo ludzie Pana zbyt dobrze znają.
Zgłoś
K kubik 2015-10-09 18:12:07
O matko ! Każdy tylko nie on! Nic nie mam przeciw kukizowi, ale nie on.
Zgłoś
PJ Paweł Jakowicki 2015-10-05 12:16:05
Bardzo dziekuje kolegom od KOrwin partii za wiele nie pozytywnych komentarzy i niezliczoną liczbe głosów z jednego komputera, pozdrawiam dotknietego pseudo sojusznika jak widać, zawsze na posterunku... no i co, dodam tylko na szczescie to tylko jedna i ta sama osoba komentujaca, a podszywająca sie pod osób wiele. Mimo to, pozdrawiam kolegę nie trzymajacego standardu i zachecam do działań AK i Akcji Konstruktywnej. Info Bus Obywatelski Kukiza
Zgłoś
BD Były działacz UPR i KNP 2015-10-04 12:50:47
Widać, że chłopcy kurwinowcy mają ciśnienie. Nie będzie posłowanie, to trzeba trochę krwi napsuć.
Zgłoś
A Andrzej 2015-09-29 07:38:52
Jeszcze mało bydła zrobił w swoim otoczeniu? Teraz chce zostać posłem? Wyjątkowa bezczelność.
Zgłoś
W Waldek 2015-09-22 09:49:49
Do "wojownik": Nie jesteś osamotniony. Grożenie i pomawianie to w jego stylu. Ohydny typek bez godności i honoru.
Zgłoś
W Waldek 2015-09-22 08:15:52
Facet od lat jest chory na władzę. Na swoim terenie już dawno się skompromitował, to teraz próbuje tam gdzie go nie znają. Wojownik - kupa śmiechu.
Zgłoś
& "wojownik" 2015-09-21 23:22:44
Taki wojownik, że innym publicznie grozi pobiciem. Mógłby być posłem, ale na Ukrainie, gdzie okładanie się pięściami na obradach do rzadkości nie należy...
Zgłoś
S Shopper 2015-09-21 15:37:58
Ludzie zdobądźcie się na dorosłość i wykażcie rozumem. Trochę rozwagi w podejmowaniu wyborów. Lepiej nie iść na wybory, potem będzie mniej wstydu.
Zgłoś
A Artur 2015-09-18 13:23:44
Mieszkam 10km od Pawła, a jeszcze nie poznałem osobiście... mój błąd :( Ale śledzę Jego "poczynania", i wiem, że będzie Nas godnie reprezentował :) To prawdziwy WoJOWnik Pawła i słusznej Naszej sprawy.
Zgłoś
D Draniu 2015-09-18 08:54:23
Stalowy WoJOWnik ! Gorąco polecam... :)
Zgłoś
J jaskonik 2015-09-15 21:07:58
Jeżeli chcemy zmian, w sejmie powinni się znaleźć ludzie zdeterminowani i świadomi swoich celów. Prawdziwi wojownicy, którzy nie pękną przy pierwszym oporze systemu. Paweł Jakowicki nadaje się do tej misji wyjątkowo. Twardy, nieustępliwy, konsekwentny... Życzę powodzenia dla dobra Polski i nas wszystkich.
Zgłoś
R Róża 2015-09-15 16:23:14
Bardzo polecam :)
Zgłoś
P Piotr 2015-09-13 12:49:26
Bardzo nie polecam!!! TAK dla Kukiza, NIE dla Jakowickiego! Jak macie wątpliwości, porozmawiajcie z Pułtuszczanami. Kukiz powinien lepiej dobierać sobie ludzi bo inaczej tak szybko straci jak zyskał poparcie społeczne. Uchowaj nas boże od takich posłów.
Zgłoś
S Szymon 2015-09-08 18:50:03
Bardzo polecam !!! Człowiek o wielkim sercu Walczący o lepsze jutro dla wszystkich Polaków ,Poparcie Stowarzyszenia Wojownicy'15 .Polskę czeka lepsze jutro z takim posłem .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!