XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
E EuPi 2018-01-09 15:09:19
,,Tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni zal....", jak z niektórych zmian ze smiechu zdechą!
Zgłoś
SG Stacho G.-Stańczyk 2018-01-09 13:51:27
Podoba mi się, że "czynniki sprawcze" powołały nowy rząd Mateusza Morawieckiego "w samo południe", bo bardzo mi się podobał film pod tym tytułem z Gary Cooperem w roli głównej, jako z szeryfem samotnie przeciwstawiającym się "siłom zła", bo takich w III R P nie brakuje. Aby nie skończyło się tylko na podobieństwie godziny zdarzeń, proponowałbym, aby nasze "czynniki sprawcze" spowodowały adaptację nadal obowiązujących uprawnień z r. 1794, jakie Rada Najwyższa Narodowa czasów Insurekcji Kościuszkowskiej przyznała Sądowi Najwyższemu Kryminalnemu dla Korony i Litwy, a powierzyła je do rozpatrzenia i wnioskowania Sejmowej Komisji wicem. Jakiego, natomiast do realizacji bezrobotnemu do tej pory Trybunałowi Stanu. Dopiero bowiem po "usunięciu śmieci", jak powiedział wieszcz, rząd Tomasza Morawieckiego będzie mógł ruszyć z Kopyta. Co to były za instytucje Rada Najwyższa Narodowa i w/w Najwyższy Sąd Kryminalny oraz czego i jak dokonały, można przeczytać m.i. w Wikipedii. A są to informacje przeciekawe!
Zgłoś
ZO Zdzisław Owsianka Kraków 2018-01-09 13:36:46
Macierewicz nie powinien zostać odwołany !
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!