XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
M Magdalena 2015-11-28 15:33:46
Do Zunrin: Mam nadzieję,że zarówno Pani Premier, jak i posłowie wezmą pod uwagę głosy rozsądnych osób, a także nauczycieli i rodziców, którzy zdają sobie sprawę z problemów współczesnej Polski i zauważą, iż likwidacja gimnazjów nic nie wniesie oprócz chaosu i bylejakości oświaty przez kolejne lata. Dzisiaj każdy ma zdanie na temat szkolnictwa, choć szkoły nie widział i nie odwiedzał od wielu lat. Dla mnie to w liceach od wielu lat nie działo się nic ciekawego. Młodzież pali, eksperymentuje z używkami i ma dużą swobodę. Dzisiejsze licea,to nie te sprzed 15 lat, bo i młodzież nie ta. Ja wpompowałabym pieniądze w realizację ciekawych zajęć, projektów, programów pomocy rodzicom dzieci biorących używki ( to zmora dzisiejszych czasów). Wystarczy korekta niektórych treści i wprowadzenie do szkół większych wymagań w kierunku respektowania postanowień Statutowych, obowiązkowych szkoleń nauczycieli( na to też potrzebne są środki).
Zgłoś
O oset 2015-11-28 13:02:58
Kiedy ostatnio panowie Handke i Książek byli nauczycielami?!Dlaczego włączcie się w bezczelną manipulację upadającego układu politycznego? Czy chcecie być poważnym portalem i periodykiem gospodarczym, czy propagandową platformerską tubą (pałką) ?!
Zgłoś
Z Zunrin 2015-11-28 12:47:48
Ależ nikt z tego nie robi sprawy politycznej. Po prostu kończy się ten nieudany eksperyment.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!