XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
M magic 2015-09-04 04:10:38
jak może PO inaczej reagować na totalną obłudę Kaczyńskiego, partyjnego prezydenta, który nie zaprzestał demagogii
Zgłoś
5 51377 2015-09-02 18:23:25
nie rozumiem jak autor moze pisac ze prezydent Duda to prezydent polityczny! wydaje mi sie, ze nic dodac nic ujac w kwestii politycznej ugrupowania PO - przeciez takiej grabiezy i jej legalizacji po trupach nie bylo od czasow kamienia lupnego chyba"! PO Pokazalo juz dotkliwie nam na co ich stac i chocby po trzykroc Pr. Duda mial byc z jakiegokolwiek innego nawet PZPR-owskiego ugrupowania - to Polacy ktorzy w mafii nie siedza i ktorzy zostali obrabowani ze wszystkiego do czego mieli uprawienia doskonale wiedza co reprezentuje pani Kopacz! te wszystkie zaczepki z jej ugrupowania dotyczace PiS-u pokazuja tylko jaki poziom reprezentuje ta pani i jej koledzy i kolezanki! to niewiarygodne jak mozna bylo tak skiepscic panstwo! jak mozna bylo doprowadzic do bankructwa moralnego cala ta sitwe i nadal chciec utrzymywac ja na stolkach! to jest jak zly koszmar, to jest nie do wybaczenia - mam taka nadzieje!
Zgłoś
J JodekMordka 2015-09-02 10:53:50
Moim zdaniem ten "konflikt"kreuje pani premier
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!