XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
KW Komuna wróciła 2017-12-06 09:19:19
Do NaPohybelPo: I bardzo dobrze że Balcerowicz sprzedał większość niedokapitalizowanych i kiepskich przedsiębiorstw bo inaczej by zdechły. Co do długów, PIS zaciąga rekordowe.
Zgłoś
N NaPohybelPo 2017-12-06 08:45:02
Do Nick: Boże. człowieku! właśnie swoim komentarzem sam sobie odpowiedziałeś jaką krzywdę wyrządził wszystkim Polakom ten 'geniusz ekonomii' z doradcami typu Petru. Kiedyś miałeś coś. Byłeś właścicielem firmy. Teraz to wszystko jest w rękach obcego kapitału któremu Balcerowicz specjalista od sprzedaży hurtowej oddał to wszystko za ułamek wartości bo twierdził że my Polacy nie umiemy zarządzać bankami i przedsiębiorstwami. Teraz jesteś zwykłym wyrobnikiem u jakiegoś kapitalisty a i tak spłacasz długi zaciągnięte przez pełowców na stworzenie stref ekonomicznych aby obcy kapitał nie oddawał nam podatków od dochodów .
Zgłoś
N Nick 2017-12-06 08:22:31
Do Delsberska: Ja też przez Balcerowicza straciłem większość kapitału i oszczędności. Wielu się powiesiło, załamało, itd. Ja nie mam już firmy, pracuję u "kogoś". Ale jako ekonomista mam świadomość z jakiego bagno nas, jako POLSKĘ, Balcerowicz wyciągnął. Gdzie bylibyśmy gdyby nie tamten plan? Jeszcze spłacalibyśmy zadłużenie z lat 70-tych!!!
Zgłoś
M Madera 2017-12-06 05:10:39
I tu zgadzam się w 100 %,,,,,,,KŁAMSTWA I PROPAGANDA SUKCESU ! PRZYCIŚNIĘTY DO MURU ŚPIEWA JAK KANAREK,,,,,,,TAK BYŁO WE WRZEŚNIU W RAPORCIE DO UE,,,,,,,
Zgłoś
D Delsberska 2017-12-06 00:35:52
Balcerowicz powinien być skazany za umyślne zniszczenie przemysłu, podnoszenie stóp procentowych by tłumić inflację przy jednoczesnym regularnym podnoszeniu cen energii, które to podnoszenie cen energii inflację napędzało. Za stwarzanie wyjątkowych dni, kiedy cła i akcyzy nie obowiązywały, i za śmierć tych wszystkich, którzy stracili życie po stracie pracy lub utracie oszczędności. Balcerowicz stosował Keynesa na odwrót. Robił przeciwność tego co zalecał Keynes. Robił to co nauczali koledzy z Harwardu, którzy mieli już liczne doświadczenia w niszczeniu gospodarek innych krajów trzeciego świata. Balcerowicz jest niewątpliwie ekspertem w niszczeniu, dlatego jako sprawdzonego niszczyciela międzynarodowa finansjera wysyła go teraz na Ukrainę. Ryszard Petru - wierny uczeń Balcerowicza nie może znieść, że w końcu pojawił się w Polsce ktoś taki jak Morawiecki, kto nie tylko się na ekonomii i gospodarce zna, ale też odbudowuje to co Balcerowicz tak ładnie zniszczył.
Zgłoś
ŻZ Żhyd ZIMMMERMANNN 2017-12-06 00:17:11
MAMI, SKUHWYSYN MAMI, DOBRZEN MOWIN ON. MAMI WAZ POHOCZKI.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!