Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
Q qwert 2017-11-17 14:15:38
Do Zdzisław Owsianka Kraków: Za mojej młodości na mańkutów mówiono "szmaja" albo "lewus". Wcale "aktywność" Prezydenta "na polu walki" mnie nie zaskakuje. Jakoś opozycja zapomniała już o przezwisku "maliniak", a to o czymś świadczy. Nawet Niesiolowski go nie krytykuje!
Zgłoś
ZO Zdzisław Owsianka Kraków 2017-11-17 13:18:21
Panie Prezydencie Andrzeju D. w końcu zostaw MON dla Pana Antoniego i zajmij się polityką wschodnią. Jedź na Ukrainę, opierdol tego banderowca Poroszenkę, cofnij im poparcie Polski dla starań Ukrainy do wstąpienia Ukrainy do NATO i UE. Zamknij granicę z Ukrainą - drut kolczasty na wys. 3 m. i zaorać - żeby Ukraińcy i inna dzicz nie przyjeżdżali do Polski. Tym się zajmij, bądź jak krakowski chłopok, a nie pierdoła.
Zgłoś
ZO Zdzisław Owsianka Kraków 2017-11-17 12:46:13
Dobrze, że Duda w końcu nie został prezydentem Krakowa - a kandydował - bo gdyby tak rządził Krakowem, jak teraz usiłuje zarządzać Rzeczpospolitą, to chyba by mnie krew zalała. Panie Prezydencie, ocknij się chłopie wreszcie, usuń ze swego otoczenia złych doradców, nie pisz postów do esbeckiej telewizji, zrób reformę wymiaru sprawiedliwości zgodną z żądaniem swojego elektoratu, słuchaj starszych, bo nie masz doświadczenia praktycznego w zarządzaniu. Nie prowadź sporów z A. Macierewiczem bo on ma większe doświadczenie od Ciebie.
Zgłoś
J Józef 2017-11-17 11:23:34
Do qwert: Jest najprawdopodobniej Agentem "śpiochem".
Zgłoś
J Józef 2017-11-17 11:08:52
Panie Prezesie partii Prawa i Sprawiedliwości skąd Pan wziął takiego kandydata na prezydenta, który również moim wyborczym głosem stał się drugim prezydentem "Bolkiem"? Wypieprz tego doradcę, bo to człowiek z WSI !!
Zgłoś
Q qwert 2017-11-17 10:05:15
A czy Prezydent był w wojsku? Czy może jest dekownikiem?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!