XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 18

DODAJ KOMENTARZ
ZD zdzisław dulas 2015-10-20 19:14:33
Do Paweł Olczak : czy może mi Pan podać swój adres e-mail.Podaje Panu mój : dulslaw49@wp.pl, mam dla Pana trochę głosów .
Zgłoś
GZ G.G. Zduńska Wola 2015-10-12 11:04:37
Zgierzanin z Kutna? Czy to nie śmieszne ? Wypisuje bzdury byle by tylko zdeprymować naszego kandydata. Jeśli przy tym zniechęci innych do głosowania na kandydatów z tej listy, to chyba będzie jego sukces. Przypuszczam że to on jest agentem... . Zdecydowanie oddam głos na Pawła Olczaka.
Zgłoś
Z Zapolice 2015-10-06 11:55:35
Popieram w 100%
Zgłoś
J Janko 2015-10-04 17:09:20
Zduńska Wola będzie głosować
Zgłoś
PO Paweł Olczak 2015-10-02 22:12:13
Panie Jerzy, agent na 100% nie, czy wariat ? To muszą ocenić inni.
Zgłoś
JW Jerzy W. 2015-10-02 20:05:31
Do Paweł Olczak : Pokazałeś pan, że jesteś albo agent albo wariat..... Zagłosuję na kogolwiek z tej listy, byle nie na Pana!
Zgłoś
RK RADEK K Aleksandrów Ł 2015-10-01 18:32:09
Pawła Olczaka poznałem w trakcie kampanii referendalnej . To prawdziwy społecznik i osoba całym sercem oddana sprawie . W mym prywatnym odczuciu człowiek który przede wszystkim hołduje wartości moralne a dobro własne przekłada na dobro ogólu. Myślę że w naszym regionie jeden z nielicznych jak nie jedyny kandydat nie splamiony dotychczasowym układem rządzących . Dlatego idealnie nadaje się na parlamentarzystę w polskim sejmie w czasach kiedy kiedy Polska stoi w obliczu ogromnych problemów i potrzebuje radykalnych zmian . Oby więcej takich idealistów . Moje pełne poparcie i pewność że mój głos nie pójdzie na marne !
Zgłoś
PO Paweł Olczak 2015-10-01 17:50:52
Wszystkich którzy się tu wpisują po proszę o rozpoznawalny podpis ponieważ IP poprzedniej wiadomości wyraźnie prowadzi do KUTNA. W wyniku tego jaki to Zgierzanin, nasza 1 lub jego tzw. znajomi mądrzy, wykształceni do 35 roku i koniecznie katolicy. Innych do tzw. KOLIBRA się nie przyjmuje. Jak się zagłębimy troszkę to pachnie to jakąś namiastką „MASONERI”. A co do komisji i to informuję że z terenu Łowicz za zarejestrowanie list do komisji odpowiada p. Jerzy Wiatr Za terenu pow. Zgierskiego p. Krzysztof Stachera I tu zapytam kto kogo i jak potraktował ??? Za całość okręgu odpowiedzialny jest nasz KOLIBEREK p. Rzymkowski. Chyba jakaś niekompetencja się wkradła. Ale cóż młodość, nie samo wykształcenie czyni z nas mądrych ludzi.
Zgłoś
Z Zgierzanin 2015-09-30 12:03:43
A to ciekawe, że jest uczciwy itd. Plucie jadem na kandydatów z tej samej listy - mądrzejszych i bardziej kompetentnych - to chyba nie jest uczciwe. Ciekawe też, jak potraktował ten wielce uczciwy kukizowiec zbieraczy podpisów z Łowicza - gdzie nagle okazało się, że nie ma miejsc w komisjach i Zgierza - gdzie pełnomocnik ds. komisji nie odbiera od ludzi którzy zebrali 1000 podpisów telefonów.
Zgłoś
K Krzysztof Zgierz 2015-09-26 22:07:47
Jako zawiedziony obserwator dwudziesto paro letniej polskiej sceny samorządowej oraz politycznej rozpocząłem swoją drogę w społecznym oddolnym ruchu PAWŁA KUKIZA, którego założeniem jest wyrwanie naszej ojczyzny z łap partyjnych i mafijnych klanów, gdzie władza jest transparentna, przejrzysta w działaniach reprezentująca swoich wyborców cieszących się życiem w normalnym kraju. Tu poznałem wielu wspaniałych ludzi którzy bezinteresownie pragną wnieść nową jakość życia do ruchu oraz przyszłej sceny politycznej. Uważam, że jedną z takich osób jest Pan Paweł Olczak (numer 2 na liście KWW KUKIZ”15) nigdy wcześniej nie był powiązany z działalnością partyjną, polityczną czy samorządową. Poznaliśmy kolegę Pawła przy konstytuowaniu się podstawowej struktury regulującej przepływ informacji i koordynację naszych działań (Centrum koordynacji i dystrybucji OW 11 Sieradz), którego jedynką został właśnie Paweł Olczak. Po kilku miesiącach naszej działalności i współpracy można szczerze powiedzieć i nikt nie zaprzeczy, że jest to osoba bezkonfliktowa o wysokiej kulturze osobistej, partner w dyskusji, szybko się uczy i potrafi sprostać nowym trudnym wyzwaniom. Człowiek o sztywnym kręgosłupie moralnym. Wielokrotnie udowodnił, że potrafi wypracować kompromis i rozwiązywać trudne sprawy, między innymi aktywnie wspierał powstanie struktur naszego ruchu w OW 9 Łódź. Od początku działalności akceptowany i popierany przez wszystkie Komitety Referendalne w OW 11, od początku jest naszą jedynką. Ostateczny kształt list w OW 9, OW 10 i OW 11 nie jest stanowiskiem wypracowanym przez Społeczną Radę Wojewódzką której byłem skromnym substytutem. Zaufałem i osobiście popieram Pawła Olczaka. On jest Moją JEDYNKĄ na liście KWW KUKIZ”15 w Okręgu Wyborczym 11 Sieradz. Krzysztof Stachera Komitet Referendalny Zgierz Mąż Zaufania 11 Okręgu Wyborczego Sieradz krzysiekosp@op.pl
Zgłoś
P Paweł 2015-09-21 12:38:48
Do tomek: O honorze powinien pisać człowiek, który sam ma honor. Komentarze z innego portalu politycznego, o tym, że powinien zająć się pan "dalszym szukaniem (...) w internecie" zamiast polityką są w pełni uzasadnione. Proszę zastanowić się nad tym, jak powinny wyglądać relacje pomiędzy członkami klubu partyjnego, ponieważ kontakty matrymonialne nie są profesjonalne. Partia to nie jest portal randkowy a dla pana Drobińskiego, gdzie szuka nowych podbojów miłosnych i osoby, która wysłucha jego lamentowania widocznie jest.
Zgłoś
RK RADEK K 2015-09-19 22:06:46
Do Pawcio: Człowieku wchodząc na tą stronę masz mapę 11 okręgu wyborczego ODMUL się
Zgłoś
M Mirka 2015-09-18 19:24:49
Trzymam kciuki :)
Zgłoś
L Lemmy 2015-09-17 16:19:05
Witam, jestem z Alexa, poznałem Pawła osobiście ... z naszej czwórki, która inicjowała struktury Kukizowców w Alexie Paweł zdecydowanie był i jest liderem, pomysłodawcą i inicjatorem wszelkich naszych działań, włożył ogromną pracę w propagowanie Referendum jak i samego Ruchu Kukiza, argumenty że mało znany w naszej okolicy ...?? Drodzy ziomkowie ... od zarania taka właśnie była idea tego Ruchu: "odsunąć od koryta sejmowych celebrytów, złodziei i darmozjadów; tych, którzy zapomnieli że "są pracownikami a nie pracodawcami wyborców, współmieszkańców, obywateli i to na szczeblu zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim" ... właśnie to zjednoczyło Nas tutaj obecnych Paweł jest człowiekiem niezależnym finansowo, już dorobionym (podkreślał to od początku ale też sam zdążyłem zauważyć) ... nie startuje na Wiejską po to by się nachapać diety ... wg mnie ZALETA Umie się "wysłowić", jest reprezentacyjny, mało tego ... potrafi na spokojnie, rzeczowo przekonywać do swoich argumentów ... znowu ZALETA rada dla Panów: nie pokazujcie Go partnerkom ... przystojniak (podsłuchane ;) ) ... znowu ZALETA Za swoją dotychczasową i teraźniejszą działalność jest doceniany zarówno przez swojego imiennika w skórze jak i jego najbliższych współpracowników ... i ponownie ZALETA Wkładał i nadal wkłada ogromny wysiłek w demaskowanie i dezaktywowanie wszelkiej maści "spadochroniarzy" próbujących na Naszych plecach dopchać się do koryta, władzy i innych splendorów ... pytam: ZALETA ??? A teraz popełnię coś niestandardowego (albowiem każdy mógł wcielić się w takiego trolla) ... jestem z Alexa, z okolic stadionu, jeżdżę terenówką z kukizowym logo na klapie ... dlaczego to ujawniam? bo napisałem prawdę i biorę pełną odpowiedzialność za powyższe wersy tak tak ... Michaś, Lemmy lub po prostu Jurek nie muszę się wstydzić tych słów i jestem przekonany, że w przyszłości za Pawła Olczaka również pozdrawiam wszystkich
Zgłoś
PO Paweł Olczak 2015-09-17 09:22:56
Witam, 95-070 Rąbień to 11 okręg wyborczy proszę sprawdzić w PKW
Zgłoś
P Pawcio 2015-09-17 09:14:15
Tak tylko Rąbień to nie 11 okręg wyborczy, jak ludzie z 11 mają poprzeć kogoś kogo nie znają, powinien pan startować ze swojego okręgu a w naszym zostawić miejsca miejscowym
Zgłoś
JK Jakub Krzemiński 2015-09-16 16:30:29
a jednak Rąbień a nie Zgierz :) popieram, słyszałem same pozytywne opinie
Zgłoś
T tomek 2015-09-16 16:11:31
nie znam nikogo kto bardziej nadawał by się na posła na sejm RP to człowiek prawy godny zaufania sprawdzony w działaniu popieram jego kandydowanie i zachęcam również wszystkich aby właśnie poprzeć w wyborach kandydata PAWŁA OLCZAKA z listy KWW KUKIZ15 ręczę słowem i honorem za tego człowieka Tomasz Drobiński Zgierz komitet referędalny
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!