Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
SK Stanisław Komosa 2017-11-16 12:22:47
Szanowni Państwo, pewnym grupom interesów nie idzie o żadną prawdę, tylko o ideologię i biznes, a kto nie wierzy w Boga, temu trudniej być sprawiedliwym- nie ma powodu- bo liczy się siła. Niestety ideologia liberalna i lewicowa ,,buduje na piasku- kłamstwie", ale następuje -bardzo powoli- otwieranie się oczu na prawdę, szczególnie u ludzi młodych, którzy nie zostali tak mocno skażeni ideologiami XX wieku. Ich próbuje się wziąć od strony pożądliwości- mieć więcej i więcej - która prowadzi do ciągłego niezadowolenia i depresji!
Zgłoś
S spragniony123 2017-11-16 00:13:31
Mam gdzieś europejskich wykolejonych lewaków . Oni ,cokolwiek dzieje się w Polsce i tak przetłumaczą sobie jak im pasuje .Ja ich nie biorę poważnie .Ja widzę jak jest w Polsce a idzie wszystko tak jak trzeba .Jedyną winą Polski jest to że robi się niezależna i to ich tak niepokoi .Mam na myśli Niemcy .Polska wymyka im się z rąk i to jest główna przyczyna ataków .
Zgłoś
AP Analityk Polityczny 2017-11-15 15:56:42
Mają rację. Nie można tolerować kogoś kto mieszka we wspólnym domu, bierze kieszonkowe ale nie tylko nie chce nic pomów ale jeszcze sra we własne gniazdo.
Zgłoś
MR Mr Remmoz 2017-11-15 15:17:08
Zakłamane i bez sumienia sukinsyny. Mam nadzieję, że muzułmanie zrobią z nimi porządek.
Zgłoś
Q qwert 2017-11-15 15:11:42
przecież mamy w parlamencie europejskim w jego władzach taką gwiazdę jak Czarnecki i co? Niech PiS wszystkich swoich matołów odwoła z Brukseli! Oni potrafią tylko pyski drzeć w TVP, na forum UE siedzą jak dupki!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!