Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
EL EWA LISTWAN KNAP 2018-04-29 02:31:10
Jestem żoną byłego żołnierza Emilian Knapik Po jego śmierci nie został pochowany na zolnirskim cmentarzu i o czym tu mówić To co teraz się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie Czasami myślę że na tej ziemi nie mieszkają ludzie nawet nie mogę porównać do zwierząt Przepraszam ale taka jest moja opinia
Zgłoś
M Madera 2017-11-08 07:55:12
TAK POSTĘPUJĄ OSTATNIE LUDZKIE ŚMIECIA. Za co się (...) mścicie, że POLAKÓW NIE WYMORDOWALIŚCIE RAZEM Z HITLEREM ?! ZA NASZĄ POLSKĘ ? ZA TO ŻE NIE STALIŚCIE SIĘ NASZYMI PANAMI ŚCIERWA PO WOJNIE, ZA TO ŻE DOROBEK NASZYCH OJCÓW ZNISZCZYLIŚCIE I PRÓBUJECIE TU ZROBIĆ ŻYDOWSKIE PAŃSTWO OKUPANCI....BANDYCKIE ŚCIERWO......ODZNACZENIA I KOMBATANCI TO POLSKA SPRAWA NIE ŻYDOWSKA, WON DO ISRAEL BUTELKI ZBIERAĆ PO NATANJAHU !!! WYNOCHA Z POLSKI ŻYDOWSKA MAFIO ! Myśleli ście,że Polaków oplujecie ŻYDOWSCY OSZUŚCI I MORDERCY i Świat się o tym nie dowie bandyci ?! POLACY NIE SĄ SAMI ŚWIAT PRZEKONAŁ SIĘ JAKI JEST POLAK NA EMIGRACJI.....jeszcze wam pozostały do gnębienia Polaków Jugenlanty, ale już niedługo nie zostanie po was nic.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!