Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
M Madera 2017-10-27 08:16:15
Co Wy macie? Macie chamstwo arogancję i własne dobro. Dlaczego opinia publiczna nie jest informowana ani o Waszych zamiarach ani o Waszych projektach.Ignorujecie nas od samego początku. Nawet tu nie raczycie wymienić ani jednego konkretu.Róbcie tak dalej a jak powiedziałam wcześniej opuścicie ten Kraj w niechlubny sposób, a reszta zapozna się z więzieniem. Amber Gold to wałkujecie non stop...ale nie ustawy dla Narodu Polskiego, gdzie traktujecie już nas jak niewolników a z Ukraińców Słowian robicie, dla Ukraińca po roku pracy w Polsce emerytura 1000 zł, gdzie ja np. po 25 latach mam 680 zł.....to co to jest ?Tak 25 lat, ale 13 lat żeście mi ukradli, bo pracodawca był oszustem to moja wina?!To wy stwarzacie warunki bandytom do ich wspaniałej egzystencji !Jesteście bandytami Narodu Polski, bandytami samej Polski....po prostu okupanci. Nie ma takiego kraju na Świecie który by stawiał OBCYCH NA pierwszym miejscu ! Nie podoba się Polska i jej Naród Won z Polski, nikt was tu nie potrzebuje, nikt was tu nie chce, wynocha do Ukrainy i do Israel tam jest wasze serce i majątki więc wynocha z POLSKI ZŁODZIEJE!
Zgłoś
R rękojeśćkija 2017-10-26 05:14:11
I co ? POkrętacze, tego ważnego faktu, nie komentują ? Pewnie czekają aby znaleźć jakąś dziurę w całym i "totalnie" dołożyć PiS-owi.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!