Komentarze 20

DODAJ KOMENTARZ
EN Emerytkan nauczycielka 2019-03-29 09:28:52
Poprawiam PATRIOTA , .merytka nauczycielka:
Zgłoś
E Emerytka nauczycielka 2019-03-29 09:23:51
Mowi pani nadmiernie glosno i o wiele za duzo,Slucham i gubie sie .Prosze popracowac ,zeby wypowiedzi byly zwiezle ,konkretne,bo krzykliwosc zaciera ich sens, Mowi pani tonem osoby ,ktora ma monopol na prawde,madrosc i patriotyzm mimo ,ze tak nie jest, Pani obraza ludzi. Od 100 lat jestesmy z pokolenia na pokolenie nauczycielami i obraza nas pani ,bo ojciec byl w ZNP a ma ordery ,krzyz zaslugi od Pilsudskiego i Rydza Smiglego nie byl komunista!!PATRIOTOM ,POLAKIEM,!!! A ,moja corka po 20 latach nauczycielstwa stala sie bezrobotna mimo b,solidnego wyksztalcenia,czesc za wlasne pieniadze pani gada o 16,5% podwyzki ,ale od czego? 32zl plus 122zl tj ale od 1000zl a w 2015r pensja byla wyzsza niz 1000zl. PIS USTAWIL TAK 1 ETAT PODZIELONY NA 3 NAUCZYCIELI Z PENSJA ZA 1/3 i krzyk ,ze przybylo miejsc pracy i nie ma zwolnionych
Zgłoś
T Tomasz 2018-05-16 20:32:58
Jakim prawem Pani niszczy Panią kasę Godek! Kim Pani jest! Nikim! DLA Pani 10 PRZYKAZAŃ NIE ISTNIEJE W TYM 5 NIE ZABIJAJ ! Blokuje Pani ustawę chroniącą życie niewinnych dzieci! Pani jest zdrajcą POLSKI I BOGA !
Zgłoś
E Esteta 2018-03-15 20:52:04
mentalność baby handlującej jajami na bazarze, albo szczekającego kundla, obrzydliwy babsztyl, pod każdym względem, fefe, fe
Zgłoś
K karolo 2017-12-15 17:16:35
Ta kobita ma w ogóle cokolwiek wspólnego z Wielkopolską?
Zgłoś
E eugeniusz 2017-08-08 12:43:46
Mgła... wszystko w tym temacie
Zgłoś
J Janusz 2017-05-31 23:11:56
Zdecydowana, konkretna i waleczna !!! Mówi jak jest !!! Masakruje kłamców i oszustów. Życzę wytrwałości w uczciwej pracy posła.
Zgłoś
T tvmaniak 2017-02-16 20:27:52
osobowość sprzedajnej ...wki, jarmarczna mentalność
Zgłoś
R Roman 2017-02-16 12:46:34
na tle wielu politykow wyroznia sie , gada do rzeczy i nie majaczy
Zgłoś
K Krzysztof 2017-01-02 18:14:25
Wyjątkowo kłamliwa propagandzistka prezesa, co przez lata udawała dziennikarkę
Zgłoś
H hehe 2016-12-14 12:01:49
Lojalna propagandzistka reżimu.
Zgłoś
V vvvvv 2016-12-12 20:04:14
Wypadałoby uaktualnić zdjęcie
Zgłoś
E E-wuno 2016-01-31 16:23:19
Wielka prośba do pani poseł LICHOCKIEJ . Jestem zdeklarowaną zwolenniczka PIS , w wyborach głosowałam w Kaliszu na Panią ( przed wyborami , rozdawała pani ulotki , przekonujące do głosowania na PIS --- stała pani na dużym rynku w Kaliszu -- ul Maja ) --- Nieważne . Dziś zwracam się do pani jako mojego wyborcy o RATOWANIE LASÓW . Pan minister SZYSZKO objął ministerstwo środowiska i zaczęło się ( pamiętam , jak chciał CIĄĆ rezerwat ROSPUDY ) TERAZ PROWADZI SZYBKĄ ( muszą skończyć do marca 2016 ) WYCINKĘ 80 ha LASU koło LESZNA . POD PIŁĘ IDA także 100 letnie drzewa . Pan SZYSZKO , nie nadaje się DO OBRONY ŚRODOWISKA --- ON JE NISZCZY . Jak się to ma do OCIEPŁANIA KLIMATU ---- RATUNKU , TAK NIE MOŻNA . Walczyliśmy , by PO nie prywatyzowała lasów polskich , w obawie , że zginą . Teraz już wiem , że to zbędne . Pan SZYSZKO WYTNIE W PIŃ WSZYSTKO , JAK KORNIK ---- BĘDZIE MIAŁ SPOKÓJ , dokończy raz zaczęte dzieło . MAM NADZIEJĘ , że pani poseł POMOŻE URATPWAĆ ZIELEŃ , TAK CENNĄ DLA POLSKI .
Zgłoś
GE grupa emerytów 2015-10-28 10:12:32
Pani Lichocka, co Pani robi w Kaliszu?! Pani demagogia publicystyczna sięga najwyższych szczytów Himalajów! Kaliszanie są mądrzy, niech Pani nie liczy na akceptacje /persona non grata/
Zgłoś
SL Stanisław Leszczynski 2015-10-27 04:00:38
W państwie PO Prawda była karana kolbami drzwi wyważano można zacytować wiersz Broniewskiego , ograniczyć chciano wpisy na władzę obywatelską ,wprowadzono logowania, ograniczono możliwość zgromadzeń, analfabeci w PKW liczą głosy pod dyktando PO prawie Tydzień należy przypominać Polakom , pieniądze na Wasz program są w kieszeniach złodziei polskich oligarchów służb mundurowych PRL-u , UB, SBi kapusi życzę powodzenia całej partii i mądrym rządom.
Zgłoś
W wstyd 2015-10-23 16:18:34
Do Ponary: Chyba szanowny pan sobie jaja robi. P. Lichocka nie zna słowa rzetelność. Pamiętam jak programie w TVP prowadząc program nie odpowiadała na niewygodne pytania. Na dodatek wpadła, gdyż była słuchać na słuchawce "zmień temat, zmień temat". Kobieta z układu. Wstyd
Zgłoś
H hir 2015-10-19 13:38:03
Na taką spadochroniarkę głosować brak słów , ale mi wielka pisarka dwie książki napisała z tego jedna o zamachu w Smoleńsku no to została namaszczona przez Kaczora a mohery na nią oddają głosy ,brak słów
Zgłoś
P Ponary 2015-10-19 12:33:45
Gratuluję Pani bardzo odważnej decyzji politycznej! Partia Prawo i Sprawiedliwość potrzebuje mądrych i prawych przedstawicieli w parlamencie. Szczerze popieram i z całego serca rekomenduję Pani kandydaturę. Głos oddany na Panią, to głos na Polskę.
Zgłoś
J Janek 2015-10-04 08:26:43
Podobnie jest w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Tam też szalone poparcie biorące się znikąd. Proponuję powołanie komisji śledczej :-)
Zgłoś
Z zdegustowany 2015-10-01 21:53:47
Prosze udostepnic innym kandydatom program komuterowy, ktory umozliwi im rowniez zdobycie w JEDEN dzien ponad 10%!!! Tyle mowicie o uczciwosci wiec grajcie uczciwie !!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!