Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
DS duże składki płaciłam 2017-10-16 11:23:17
Wyjątkowo zgadzam się z Korwinem. Powinien być kontakt lekarz - pacjent bez urzędników których jest chyba więcej niż lekarzy a my ich musimy utrzymywać i pokornie godzić się na ich wymysły które utrudniają dostęp do lekarzy i leczenia. Jak mnie bili gardło to po co mam iść do lekarza 1-go kontaktu po jakieś skierowanie ??? Wiem, że potrzebny jest mi laryngolog. Jak mnie bolą stawy to reumatolog itd. UTRUDNIACIE, ŻEBY TYLKO UZASADNIĆ POTRZEBĘ ISTNIENIA KUPY NIEPOTRZEBNYCH INSTYTUCJI I STANOWISK DOBRZE PŁATNYCH.. Najwięcej w Sanatoriach jest pracowników NFZ - im się wieeeele należy. Ja jeśli uda mi się dostać miejsce to jest to bez sensu bo dostaję np. sanatorium w Muszynie gdzie nie ma zabiegów i muszę dochodzić na nie 2km. Tłumaczą mi, że sobie odpocznę i poszusuję na nartach bo niedaleko wyciąg a ja mam 68 lat i problemy z kręgosłupem i stawami. Mieszkam w świętokrzyskim i dla mnie Busko jest niedostępne bo za blisko więc muszę się tłuc np. do Polanicy. Busko dla NFZ i zagraniczniaków.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!