Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
A Adam 2015-09-18 23:10:01
Ejj rozwalają mnie ludzie którzy nie znają w ogóle osoby która kandyduje w tym przypadku Magdaleny Targańskiej a udzielają się i komentują jakby wszystkie rozumy pozjadali, dlatego w Polsce mamy jak mamy:(:(:(:(
Zgłoś
O obserwatorka 2015-09-17 20:08:58
Profesorów już mamy we władzach, tylko co z tego??? Dziewczyna całym sercem zaangażowana w sprawę, idzie z młodzieńczą energią by coś zmienić. Przede wszystkim uczciwa, ambitna i już zdążyła wiele zdziałać! A ci co tak krytykują, co zdążyli zrobić? Mniej niż to swoje zero?!
Zgłoś
JP Jusia P. 2015-09-09 19:29:05
Znam osobiście tą kandydatkę :) bardzo dobry wybór ! osoba ambitna, z pomysłem nie tylko na siebie ale również na naprawę polskiej sceny politycznej.
Zgłoś
MZ Marcin Z 2015-09-09 15:35:48
Dziewczyna mamoje poparcie podpisuje się obiema rekami za, znam ją i mam nadzieje że ten światek jej nie zje. Sympatyczna mądra i miła aczkolwiek młoda, i co z tego napewno mądrzejsza niż Ci wszyscy przy korycie. I i szkalujący ją w komętarzach. Pozdrawiam zawistnych i normalnych ludziz.
Zgłoś
P Pumba 2015-09-09 15:31:25
Do Peter: A ty co takiego robisz? Może daj szanse a nie szkaluj...
Zgłoś
AZ Aleksander Ziemiańczyk 2015-09-09 15:09:55
Bakun & Targańska = najlepsza reprezentacja okręgu w Sejmie !! Znam, polecam, szanuje!!!
Zgłoś
ZH Zbigniew Hatłas 2015-09-09 14:25:58
Magda jest młodą dziewczyną zaangażowaną w Ruch Pawła Kukiza od samego początku. Jest osobą godną zaufania i można na niej polegać. Młody wiek i brak doświadczenia jeszcze o niczym nie świadczy a wręcz przeciwnie - wprowadza zdrowe i czyste myślenie nie "umoczone" w samorządowych gierkach. Właśnie takich ludzi Polska oczekuje i potrzebuje !!! Potrafisz Polsko !!!
Zgłoś
P Peter 2015-09-09 14:00:13
Kandydatka nic sobą nie prezentuje. Jestem z Jasła i nie znam jej z żadnej działalności. To wstyd, że takie osoby w ogóle mają czelność startować. popierałem Kukiza ale jego listy to dno.
Zgłoś
KL Kamil L. 2015-09-09 13:48:28
Nie polecam kandydatki. Brak działalności społecznej, brak doświadczenia. Chce się tylko dorwać do koryta. NIE!
Zgłoś
JN JESTEM NA NIE 2015-09-09 12:51:10
Nie polecam, że nada, zero doświadczenia, kwalifikAcji, procz usmiechu ZERO ZERO ZERO
Zgłoś
M mrozek 2015-09-09 11:40:42
Komentujcie, bardzo was prosze. Nie znam pani ale moze znam kogos , kto ja poleca.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!