Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
M mir 2017-10-13 10:35:30
Dlaczego ogranicza prawo do emerytur związane z pracą wykonywaną po odejściu ze służby /składki na ZUS potrącano/, dlaczego wprowadza górny limit? Te rozwiązania wskazują na jeden istotny cel przyświecający "twórcom" zemsta, a że tych na których należałoby się mścić już nie ma to należy dowalić następcom. Dowalić bez sądów, wyroków a jedynie w oparciu o zapis z IPN.
Zgłoś
S sbrodniasz 2017-10-10 12:42:29
za utratę zdrowia w Policji doliczono mi do emerytury 5% w związku ze służbą w Policji, zabrali mi po 10 % za każdy rok pracy w PRL , jak to zrozumieć.
Zgłoś
A AdRem 2017-10-10 12:27:54
Do Neue szambo : UBek to nie zawód to mentalność..prawdziwi UBecy to są w PISie ..tacy jak oni i ty ...z taką nienawiścią do nie swoich...i wogóle ludzi byli UBekami w latach 50 tych...
Zgłoś
D Dresik 2017-10-10 09:59:21
UBecy wymarli już dawno a prawdziwi eSBcy nie przeszli weryfikacji. Ustawa nazwana dezubekizacyjną jest pożywką dla ciemnego ludu i poniża ludzi, którzy kilkadziesiąt lat pracowali w wolnej Polsce i służyli dla jej dobra. Hipokryzja Pis dzielców jest taka jak widać. Ale nic, nadejdą czasy sprawiedliwości społecznej i historia rozliczy aktualnie rządzących. I to jest piękne:-)
Zgłoś
S sas 2017-10-10 09:48:51
Za całe zło PRL zapewne byli winni SB-cy. Ciemny lud to kupi - musi.
Zgłoś
A aczer 2017-10-10 09:28:12
Do Neue szambo : UB zlikwidowano w 1954 roku ciemniaku. A Polska była tylko jedna !
Zgłoś
KL Kris- lewak 2017-10-09 22:31:57
Szukamy poparcia i głosów wszędzie! Ale czy Was poprzemy to nie wiem, to zależy od poparcia ? Bo może pójdziemy do koryta za przykładem i kasą jak Kukiz !
Zgłoś
NS Neue szambo 2017-10-09 22:16:11
Dlaczego ta zniemczona partia pomaga ubekom i tak strasznie nienawidzi Polski?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!