Komentarze 50

DODAJ KOMENTARZ
K Katarzyna 2015-10-31 20:37:33
Do joo: Ja po prostu chcę żeby władze zaczęły realizować swój program. Uważam że już wystarczającą dużo czasu minęło, więc już najwyższa pora żeby spełniać obietnicę które o których tak "pięknie" mówili.
Zgłoś
J joo 2015-10-31 18:58:12
Do Katarzyna : Uważna jesteś Katarzyno. Słuszne zarzuty pod moim adresem.
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-31 16:40:45
Do joo: Oooo! A skąd taka nagła zmiana zdania?! Proszę spojrzeć poniżej na swój komentarz z dnia 27.10.2015 godzina 00:09 w tym momencie sam sobie zaprzeczasz. Oj widzę że ktoś tu jest przewrotny!
Zgłoś
J joo 2015-10-30 20:43:56
Do Katarzyna : Katarzyno trochę cierpliwości. Skończyła się kampania wyborcza. Teraz nastąpi pospolite ruszenie ku świetlanej przyszłości mieszkańców Nidzicy i gminy. Jeszcze pozostało do spełnienia obietnic trzy lata a to szmat czasu. Ja wierzę, że to nastąpi bardzo szybko. Proszę myśleć pozytywnie, zawsze. A baner na Alternatywie ledwo wisi. Przyjadą ludzie na Wszystkich Świętych to zobaczą i wpadną w zachwyt, jak to pięknie w Nidzicy jest.
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-30 15:39:11
Do J23: Ależ skąd nie jestem negatywnie nastawiona do władz. Ja po prostu jestem ciekawa kiedy te nasze władze zaczną realizować program wyborczy.
Zgłoś
J J23 2015-10-30 08:02:31
Do Katarzyna : Katarzyno, jesteś negatywnie nastawiona do naszych włodarzy i ich popleczników, doradców. Miasto piękniej. Nawet miotający się, oberwany wiszący na na ścianie "Alternatywy" od południowej strony ratusza baner L. A. Śpiewaka dostarcza niezapomnianych wzruszeń estetycznych. (boje się że bidula spadnie). Proszę pozytywnie spojrzeć na stojące wokół ratusza puste, czarne bez kwiecia donice. Ileż w nich piękna. Mnie się kojarzą z egipskimi piramidami. Oj, Katarzyno więcej pozytywnego myślenia. We wszystkim, nawet marnocie i brzydocie jest zawarte piękno.
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-29 21:00:28
Do J23: Ja po porostu uważam że skoro władze tak dużo mówiły o porządku w naszym mieście to powinni dbać o to a nie zaśmiecają Nidzicę, powinni Panowie dawać przykład. I proszę nie żartować z tym że w prasie jest za mało fotek naszych włodarzy wystarczy wziąć do ręki Głos Nidzicki tam można się napatrzeć na nasze władze.
Zgłoś
J J23 2015-10-29 08:29:14
Do Katarzyny. Szanowna Katarzyno nie podzielam opinii o szybkim usuwaniu banerów, bilbordów, plakatów kandydata na posła Leszka Adama Śpiewaka. One wspaniale zdobią miasto, nadają miastu tyle uroku, rozweselają ponurość i mroczność Nidzicy. Wtrącę ogólną uwagę, że fotek, podobizna naszych włodarzy jest stanowczo za mało w necie, w gazetach. To należy jak najszybciej naprawić. Poważnie. Tak się nie godzi. To uwłacza zajmowanym stanowiskom.
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-28 20:28:37
Bardzo mądrze napisane joo. No, ale jakaś tu cisza się zrobiła wcześniej był taki aktywny "nasz nidzicki niedoszły" poseł a teraz? A może w końcu zabierze się za sprzątanie po sobie proponuję do pomocy wziąć Straż Miejską skoro wcześniej rozwieszali plakaty Pana w czasie pracy to teraz też mogą je ściągać w czasie pracy. Przecież tak zależy burmistrzom żeby w Nidzicy był porządek, żeby ładnie wyglądała, była czysta i schludna. Bardzo często te słowa powtarzacie. A Wy Panowie ograniczyliście się do postawienia kilku donic w centrum i myślicie że jest ok.
Zgłoś
J joo 2015-10-27 00:09:31
Do Mateusz Kamiński: PSL to partia i poplecznicy oparta na samorządowcach, a samorządowcy to polityka bardzo bliska stołkom. W (...) mają co ludziom leży na wątrobie i nie starają się temu zaradzić. Proszę sprawdzić preferencje partyjne starostów i burmistrzów oraz przewodniczącego rady miejskiej. Mateuszu Kamiński zgadza się co wydaje sie chore że jeszcze ktoś oddał swój głos na karierowiczów, stołkowiczów. PSL wszedł z możliwie najniższym poparciem. A miał być tak dobrze. Pan doskonale wpisuje się w ten sam nurt karierowiczostwa, po trupach do celu, bez mrugnięcia okiem. "zrobiliście" ludziom już i tak wiele tworząc tysiące miejsc pracy, ściągając inwestorów (po pół roku miał być rachunek sumienia burmistrza w tej sprawie, i co cisza a radni siedzą jak niemowy, dostali jakiejś amnezji) dając pracę nidzickim przedsiębiorcom pracę przy budowie drogo S7, i co? a no jedno wielkie łgarstwo. Jesteście bajkopisarzami i jak to w swoich przemówieniach mówi doktor nauk (?) burmistrz Nidzicy "cofnęliście się do tyłu" tak jakby można było cofnąć się do przodu albo spaść w górę. Wstyd szanowny establishmencie, okropny wstyd. Racje ma Katarzyna pisząc, że burmistrzowie z wielką satysfakcją, permanentnie pokazują się na .... imprezach sportowych będąc sowicie fotografowani przez nadwornego fotografa Pawła Kozińskiego (cóż innego ten pan robi dla gminy) i przyboczną, naczelna red Głosu Nidzickiego, no ale GN tak musi, po to jest powołany. Dziwne że wtórują im redaktorzy z Naszej Gazety Nidzickiej, ale one sprzedały się za kilka tańców z % w głowie podczas gminnych dożynek.
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-26 09:41:03
Do Leszek: Uważam że to nie na tym sztuka polega żeby odsyłać do facebooka. Nie wszyscy mają facebooka a nawet jakby to za dużo się z tego facebooka nie dowiedziałam się bo co Pan tam wstawia na temat swojej pracy to że Pan chodzi na sportowe imprezy gminne to co to jest na rzecz Nidzicy? Miały powstawać nowe miejsca pracy a tym czasem rozwiązujecie zakłady pracy (czytaj ZOOiS). Więc chyba coś jest nie tak.
Zgłoś
L Leszek 2015-10-22 21:20:52
Wszystkich którzy chcą się dowiedzieć więcej o mojej pracy zapraszam na swoją stronę na facebooku . Tam znajdziecie informacje na temat pracy Burmistrzów Nidzicy. Pozdrawiam i proszę o głos wyborczy na moja skromną osobę .
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-22 19:41:21
Do Wiara czyni cuda: No, ale ja zapytałam więc proszę wymienić mi chociaż ze 3 zmiany jakie zaszły po wyborach niedługo mija rok kiedy rządzi nowa władza i tu nie ma żadnych zmian. Jeśli się mylę to proszę o przedstawienie ich.
Zgłoś
K Karlos 2015-10-21 00:25:24
Wieczni koalicjanci tylko !!!!
Zgłoś
A Adam 2015-10-20 23:57:58
Najlepszy kandydat z powiatu nidzickiego. Popieram i będę głosował
Zgłoś
WC Wiara czyni cuda 2015-10-20 22:15:18
Droga Katarzyno jeśli nie jesteś w stanie zobaczyć zmian jakie zaszły w naszej gminie to pozostaje ci tylko dobry okulista. Nie oskarżaj, nie pomawiaj, nie zazdrość bo to brzydkie cechy. Znajdź w sobie siłę aby interes gminy i powiatu postawić ponad swój egoizm i partykularyzm. Leszku wierzę ,że będziesz dobrze reprezentował interesy Ziemi Nidzickiej w Sejmie !!!
Zgłoś
J joo 2015-10-20 21:47:18
Do Jan: Oj tak, Szypulski przegrał za brak epatii
Zgłoś
J joo 2015-10-20 21:22:08
joo. Panie kandydacie Leszku Adamie Śpiewaku proszę o trochę odwagi i nie kasować niewygodnych panu wpisów. Trochę odwagi. Kiedyś ktoś pana spyta o ZHP, o komis samochodowy i o wiele innych mało jasnych spraw.
Zgłoś
J joo 2015-10-20 21:02:46
Do Katarzyna : Katarzyno masz rację.
Zgłoś
J joo 2015-10-20 21:00:32
Do głos Nidzycy: coś może być w tym być sam sobie kadzi
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-20 20:05:15
Przepraszam. Proszę podać mi co takiego Pan Leszek Śpiewak zrobił dobrego w Nidzicy, bo ja (i wielu innych ludzi) nie zauważyłam żadnych zmian (niestety).
Zgłoś
M MŁODZI 2015-10-20 19:37:37
Panie Leszku, trzymamy kciuki i głosujemy na Pana 25 października
Zgłoś
SN Sympatyk Nowej Nidzicy 2015-10-18 23:11:19
Do głos Nidzycy: Panie głosie dziś w Nidzicy jest normalność ,szczególnie w UM. Leszek jest porządnym i pracowitym człowiekiem dlatego ludzie Go kochają a On kocha ludzi. Ot i cała tajemnica sukcesu !!!
Zgłoś
GN głos Nidzycy 2015-10-18 14:42:22
Z tego co czytam to raczej pan Śpiewak pisał sobie komentarze i zastraszeni ludzie z Urzędu Miejskiego
Zgłoś
N Niezdecydowany 2015-10-15 08:22:25
Nareszcie jest kandydat ,na którego mogę z czystym sumieniem zagłosować !!!
Zgłoś
Leszek Śpiewak 2015-10-14 22:52:30
Do Były zwolennik Kukiza: Dziękuję za wsparcie. Poseł z Nidzicy to ogromne wsparcie dla gmin z powiatu nidzickiego. Pozdrawiam, Leszek Śpiewak
Zgłoś
BZ Były zwolennik Kukiza 2015-10-14 11:11:59
Panie Leszku podoba mi się pomysł Posła Ziemi Nidzickiej,to jest realizacja idei okręgów jednomandatowych.Ponieważ jestem jej zwolennikiem zagłosuję na Pana.To lepsze niż głosowanie na kogoś,kto mówi,że brak programu wyborczego jest jego programem !!!
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-11 20:54:29
Panie Leszku może Pan liczyć na mój głos. Nidzica potrzebuje swojego przedstawiciela w parlamencie. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś
G Grzegorz 2015-10-08 16:36:11
Najlepszy kandydat z powiatu nidzickiego!
Zgłoś
W wyborca 2015-10-07 10:07:23
Ja zagłosuję na Pana ale nie dlatego, że lubię PSL. Nie widzę innego godnego reprezentanta z tego miasta.
Zgłoś
NN Nowa Nidzica 2015-10-06 19:55:12
Do Sonia: Opowiadasz bzdury ,tak pracowitego polityka dawno nie widziałem. Jeśli jemu się nie uda zostać posłem to następna okazja będzie znów za 50 lat. Pomóżmy mu i przestańmy wreszcie narzekać !
Zgłoś
S Sonia 2015-10-06 17:42:48
Nie zagłosuję na Śpiewaka. Co innego mówił przed wyborami, a co innego okazało się po wyborach. I tak nie zostanie posłem, a głosy pójdą na skompromitowanych polityków PSL.
Zgłoś
M Marek 2015-10-05 22:30:09
Konsekwentny w swoim działaniu. W 100% popieram!!!
Zgłoś
N Nidziczanin 2015-10-05 09:09:34
Popieram. Dobry kandydat
Zgłoś
P pan 2015-10-03 23:45:19
Do Jan: Śpiewak ma dobry plan, ma charyzmę, facet konkret.
Zgłoś
J Jan 2015-09-27 02:00:11
Do Nowa Nidzica: To nie wy wygraliście. To Szypulski przegrał swoją polityką kadrową, bezczelnością i nieliczeniem się z ludźmi. Samobójcza śmierć ŚP Szczepkowskiej przelała czarę goryczy. Przed wyborami wielokrotnie spotykałem się ze Śpiewakiem, Kosmalą i innymi kandydatami z NN. Ile się nasłuchałem o potrzebie zmian na stołkach w ZOOiS, PUGK, Szkołach i innych źle funkcjonujących instytucjach miejskich. O wysokich kosztach prowadzenia hali sportowej, o zatrudnianiu po znajomości etc. I co ? Nic. Zero zmian. Jest dobrze. Teraz my rządzimy i nie będziemy robić zmian bo już nie musimy. Teraz są inne priorytety. Leszka trzeba na posła wysłać, więc usmiechamy się do wszystkich bo każdy głos się liczy. Krzywdy nie zostaną naprawione, pozatrudniani po znajomości mają się świetnie. Dobry burmistrz jego zastępca osiagnęli cel. OSZUKALIŚCIE NAS ! Mało tego. Pokazaliście drugą twarz. Ewa Kopacz i fajerwerki za 60 tyś na jej przyjazd. Promocja Pawła Papkę itp. Tak się robi politykę ? Sram na waszą politykę. Śpiewak nie będzie posłem i zobaczycie, że wynik wyborów zaboli. Otaczacie się klakierami, a pora wyjść do ludzi i zapytać co myślą.
Zgłoś
NN Nowa Nidzica 2015-09-27 00:42:31
Do Prawy: Kolego prawy czy może lewy prawdopodobieństwo, że rok temu w wyborach samorządowych wygra Nowa Nidzica i PSL w regionie było bardzo małe. W zwycięstwo wierzył jednak Leszek Śpiewak i środowisko Nowej Nidzicy. Wygraliśmy te wybory w cuglach i dziś zmieniamy Nidzicę i region Warmii i Mazur. Jestem przekonany ,że tak samo będzie w wyborach do Sejmu. Mamy swój cel jakim jest mandat poselski dla Ziemi Nidzickiej i cały czas przekonujemy mieszkańców ,że wspólnie z nimi jesteśmy w stanie ten cel osiągnąć.
Zgłoś
P Prawy 2015-09-26 23:54:43
Śpiewak nie dostanie się do sejmu. Gdyby chociaż był na pierwszym miejscu na liście. Niestety nie jest. Znamy go my, ale już w Olsztynku, Jedwabnie czy Lubawie nikt nawet o nim nie słyszał. W województwie w-m mieszka 1.500.000 mieszkańców, a w powiecie nidzickim 33.000. PSL w sondażach jest na granicy progu wyborczego, tak więc prawdopodobieństwo wyboru Śpiewaka na posła jest jak trafienie monetą do kościelnej tacy z odległości 5 km. Leszek robi za tzw zająca, czyli zbiera głosy na PSL. Głosując na Śpiewaka w rzeczywistości zagłosujemy na koalicyjny rząd Ewy Kopacz, na imigrantów w Polsce, aferzystów, Jana Burego, ministra Sawickiego, premiera Piechocińskiego itp. Zastanówcie się dwa razy zanim oddacie na niego głos. przepraszam Leszku, ale taka jest prawda.
Zgłoś
NN Nowa Nidzica 2015-09-26 23:26:31
Do Mariusz Renda: Leszku rób swoje i nie zajmuj sobie głowy hejterami. Te żałosne komentarze opisują przede wszystkim tych ,którzy je piszą. Jest robota do zrobienia i pomocą Nowej Nidzicy ją zrób. Dla dobra Ziemi Nidzickiej i wszystkich Małych Ojczyzn w Warmii i Mazurach zdobądź ten mandat !!!
Zgłoś
MR Mariusz Renda 2015-09-26 22:05:08
Śpiewak już wie, że to PiS. Tekst niejakiego JS (poniżej jego oficjalnego wpisu) jest autorstwa Leszka. Leszku. gdybyś nie był z partii Piechocińskiego to może bym jeszcze na Ciebie oddał głos, ale wiem że i tak nie masz szans na dostanie się do sejmu, choćbyś kazał wszystkim dyrektorom szkół ze wszystkich szkolnych komputerów, wszystkim urzędnikom głosować na Ciebie w tym plebiscycie. Głosująć na Ciebie głosuje na PSL. Jesteś karierowicz czego nie ukrywałeś zaczynając działać w harcerstwie. Idź na policję, do prokuratury... leć Pajacu, poskarż się... Taka persona jak ty chyba ma prawo... dodaj jeszcze kogo znasz, bo to ważne. Więcej pokory chłopcze !
Zgłoś
N Nidziczanin 2015-09-26 21:43:57
Do Leszek Śpiewak: Na radzie miejskiej policja, teraz straszysz policją. Spełnij obietnice przedwyborcze. Zapomniałeś już co mówiłeś i obiecywałeś ?
Zgłoś
Leszek Śpiewak 2015-09-26 21:18:17
Stosuję zasady rywalizacji fair play. Nie wykorzystuję żadnych programów do promowania mojej osoby na stronie parlamentarny.pl Osoby, które mnie wspierają robią to bezinteresownie i postępują zgodnie z własnym sumienie. Za to im bardzo dziękuję. A pomówienia dotyczące pracownika lub innych osób zostaną zgłoszone do odpowiednich instytucji. Pozdrawiam; Leszek Śpiewak
Zgłoś
J JS 2015-09-26 21:18:16
Do Frykas: Pewnie sam omijasz ten system a zarzucasz komuś. Wiadomo o kogo chodzi. Szanuj się kandydacie bo stosujesz taktyki wprost ze swojej Prawej i Sprawiedliwej Partii.
Zgłoś
F Frykas 2015-09-26 15:32:43
Śpiewak ma ostre parcie na posła bo w Nidzicy poza obietnicami niewiele dokonał. Stary system, tak krytykowany przez Leszka, nadal funkcjonuje, a osoby które przed wyborami chciał zwalniać stały się jego dobrymi znajomymi. Teraz zlecił Pawłowi Kozińskiemu (zatrudnionemu w ratuszu) i innym urzędnikom nabijanie mu głosów za pomocą programu TOR, który omija zabezpieczenia przed wielkrotnym głosowaniem z tego samego komputera.
Zgłoś
JO Joanna O 2015-09-26 01:47:24
Popieram i bede popierac pozdrawiam panie Leszku
Zgłoś
M Michał 2015-09-24 21:13:05
Popieram Pana Leszka. Bardzo pracowity człowiek. Dotrzymuje słowa. Takich ludzi w Sejmie nam trzeba
Zgłoś
W wyborca 2015-09-24 09:57:40
Dla mnie jest Pan już wygrany. Nie ważne czy PSL wejdzie czy nie. Podjął Pan wyzwanie i przede wszystkim się Panu "chce". Partie można porównać do marek odzieży. Niektóre wypuszczają lepsze lub gorsze kolekcje. Obecnie nie ma takiej partii, która byłaby godna mojego zaufania ale są ludzie, którzy coś chcą dobrego dla Polski zrobić i dlatego zagłosuję na Pana.
Zgłoś
MK Mateusz Kamiński 2015-09-23 21:34:38
Do wyborca ostateczny: Idę z Panem o zakład ,że PSL w sejmie będzie, Stawiam na 8% .Dlaczego? Bo PSL to partia oparta na samorządowcach, a samorządowcy to polityka bliska ludzi i bliska ludziom. Wiemy co ludziom leży na wątrobie i staramy się temu zaradzić.Pozdrawiam
Zgłoś
WO wyborca ostateczny 2015-09-23 14:59:04
Do Leszek Śpiewak: Przy mi ale PSL nigdy już do sejmu nie wejdzie.
Zgłoś
Leszek Śpiewak 2015-09-20 13:02:39
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia,za sms-y z poparciem, za miłe memu sercu komentarze.Rok temu wspólnie z Nową Nidzicą obiecałem Wam ,że zmienimy Nidzicę i cały czas to robimy ,dziś proszę Was o głosy na moją osobę w wyborach parlamentarnych by wspólnie z Nową Nidzicą zmieniać,unowocześniać i rozwijać Ziemię Nidzicką, by wspólnie z PSL zmieniać i tworzyć nowe miejsca pracy w całym regionie Warmii i Mazur .Oddajcie swój głos na rozsądek,wizję i zmiany,dziś inerternetowo pokazując swoje poparcie dla mnie a za miesiąc proszę o Wasz głos na moją skromną osobę, na karcie wyborczej KW PSL- ostatnie nazwisko na liście !!! Szanowni Wyborcy,zróbmy to razem dla dobra naszych Małych Ojczyzn !!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!