Komentarze 18

DODAJ KOMENTARZ
S Sławek 2015-10-15 23:59:27
Do Iwona: Hejt to ulubione zajęcie jej szefowej sztabu, poniża innych kandydatów po tym Łukaszu Grużewskim i całym Elblągu jadzie jak po burej suce. Jak Nowoczesna przegra w okręgu gratulacje do kandydatki nr 1 i jej sztabowców.
Zgłoś
I Iwona 2015-10-14 23:48:05
Widzę, że tu taki sam hejt jak na stronach Ryszarda Petru. Eskalacja nienawiści do Nowoczesnej i jej kandydatów jest ogromna, rzuca się cieniem na nas: wyborców, Polaków. Powodzenia Pani Różo!
Zgłoś
T tolek 2015-10-10 18:29:55
karierowiczka
Zgłoś
O ostróda 2015-10-08 08:41:54
RÓŻA PORAŻKA NASZEGO OKRĘGU Ta kobieta nie nadaje się do parlamentu, na profilu Łukasz opisałem jak działa jej szefowa sztabu..... osoba która nie wie co to zespół i jak należy się zachować. Róża straszy na plakatach, a do tego chce być gwiazdą DZIŚ JEST GWIAZDĄ UPADŁĄ w Elblągu dała popis spóźniała się na konferencję aż 20 min jak czytam na elbag.net DZIŚ WIEM, ŻE DOBRZE SIĘ STAŁO, bo na portalach w głównych relacjach zobaczyłem młodego człowieka, który m a energie i wie co mówi, który idzie do ludzi a nie stoi w miejscu. Róża przyjechała do Elbląga jak widzę na zdjęciach w charakterze wolontariuszki - KOBIETO JAK TY WYGLĄDASZ!!!, ty chcesz do parlamentu? wróć do chałupy i oszczędź sobie wstydu. RÓŻA bez kaśki nic byś nie zrobiła, ona to jeszcze jakoś ciągnie i to trzeba przyznać. Ciebie interesuje popularność i KASA resztę masz gdzieś. Te wszystkie pozorowane zdjęcia..... Zapraszam Ciebie na kurs inteligencji i kobieto wracaj do Miłomłyna tam trzeba będzie przegrać kolejne wybory hehe Twoja szefowa nie chciała mojej pomocy więc zwrócę się do Łukasz, po mimo że mnie przekazał do was. Jestem za nowowczesną ale jak Katarzyna nie może sie odezwać w ciągu 2 tygodni to was zostawiam i się promujcie Panie...., Życzę przegranej, bo nie chce takiego posła, panie jest rodem z samoobrony choć tam babki miały więcej charyzmy i jaj
Zgłoś
S Sławek 2015-10-07 21:43:01
Hejtuje to Pani Katarzyna Królak w komentarzach u 2 Grużewskiego, a obie Panie dały popis w Elblągu opis dałem tam. Młodość tej Pani przypadła na "czasy słusznie minione", mieszkanie z przydziału, praca "czy się stoi...." . Petru dał ciała z tym castingiem. Na młodych trzeba stawiać, na młodych
Zgłoś
X xyz 2015-10-05 08:55:23
Ania,każdy się może pomylić
Zgłoś
A Ania 2015-10-04 23:33:17
Do tragi komedia : A Ty jesteś cham :) Różę Krześniak wybrał Ryszard Petru - nie wybrał młodszych a kandydowali pewnie na jedynki. Zaufam wyborowi Ryszarda Petru, Lidera Nowoczesnej.
Zgłoś
TK tragi komedia 2015-09-29 21:25:22
pewnie sztabowcy na rozkaz ruszyli do roboty, nie wiem ta kobieta ma coś złego nawet na ulotkach straszy ,....., zagłosuję na nowoczesną ale nie na nią brrryyyy Ja chce młodych a nie zużytych a ta Pani jest......... Dziękuję
Zgłoś
TP tylko pytam 2015-09-27 16:49:05
Do anka: A ty ze sztabu wyborczego Krześniak jesteś, czy za kasę komentujesz?
Zgłoś
A anka 2015-09-27 11:37:50
Się platformersi jednoczą w hejcie a podobno chcą z nim walczyć Zagłosuje na Lidera Listy Nowoczesnej, bo warto oddać na Nowoczesną głos.
Zgłoś
F fgtiroe 2015-09-24 01:09:13
Krześniakoska do domu
Zgłoś
W werso 2015-09-23 23:57:36
Do Olaboga: Aż tak źle było? Co nawywijała?
Zgłoś
A AŚka 2015-09-23 23:10:31
Znowu ona???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już myślałam, że nie będę musiała jej oglądać :-(
Zgłoś
O Olaboga 2015-09-23 08:10:39
Jak ma być takim posłem jak była burmistrzem, to Panie Boże ratuj.
Zgłoś
N Nowoczesny 2015-09-22 01:19:55
Do Józefina z Morąga: każdy głos oddany na Nowoczesną jest ważny, z Moraga kandyduje Dorota Krupka, od zawsze związana z Morągiem ale kandydatów jest 16, liczymy każdy głosik :)
Zgłoś
JZ Józefina z Morąga 2015-09-21 19:50:34
Nowoczesna jest ok. Ale wolę zagłosować na innego kandydata lub kandydatkę niż Pani Krześniak.
Zgłoś
MT Miłomłyn trzyma kciuki! 2015-09-20 23:50:09
Do miłomłyn pamieta: pewnie, że pamięta. Tak dużego poparcia mieszkańców Miłomłyna widocznego chociażby w podpisach pod listą Nowoczesnej nikt dawno nie miał. Świetny kandydat na posła, bardzo pracowita i przedsiębiorcza kobieta. Swoją własną pracą osiągnęła bardzo wiele. Trzymamy kciuki!
Zgłoś
MP miłomłyn pamieta 2015-09-20 22:32:26
ta kobieta idzie po trupach do celu.....
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!