XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
M marcin 2017-09-18 09:33:30
Byłem taki biedny, ale teraz jestem bogaty, To jest sekret, jak dziś się stałem bogaty Żadne ciało nie dało mi pożyczki, ale dostałem kartę główną, która jest załadowana pieniędzmi Dostałem tę kartę od hakera i codziennie używam tej karty do zbierania 5000zl jeśli jesteś biedny, możesz zdobyć tę kartę główną, aby uczynić Cię bogatym Jeśli potrzebujesz tej karty, skontaktuj się z divinecardhacker@gmail.com
Zgłoś
ZD Ziemia dla ziemniaków 2017-09-15 14:10:14
Do PLdlaPolaków: Niemcy nie dali kasy Kaczyńskiemu chociaż o nie błagał :-). Polsce dali dużo dzięki poprzedniemu rządowi. Gdyby nie kasa z EU, PIS nie miałoby się czym chwalić bo nie byłoby na 500+.
Zgłoś
P PLdlaPolaków 2017-09-15 13:42:59
Do ziemniaka: ja wohl herr głupi ziemniak. Niemcy wszystkim pieniądze dają. Ja, ja. Kaczyński głupi bo niemcy dawać chcieli a on warunki stawiał jakieś. Nein. Wir wollen so wie es vorher wa.
Zgłoś
ZD Ziemia dla ziemniaków 2017-09-15 13:03:21
Do PLdlaPolaków: Za niemieckie pieniądze to u nas się przede wszystkim buduje (albo raczej budowało), daje dopłaty rolnikom i przedsiębiorcom. Jedynym politykiem który chciał brać pieniądze od Niemców jest Kaczyński. Oczywiście mu nie dali.
Zgłoś
P PLdlaPolaków 2017-09-15 12:37:31
Ty zakłamany niemiecki kreciku. A propagandę którą uprawiają zniemczeni nowocześni to za czyje pieniądze. Nie przypadkiem niemieckie?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!