Komentarze 16

DODAJ KOMENTARZ
C czytelnik 2017-11-28 18:55:12
Stary pryk i bezmuzgowiec
Zgłoś
MB Mieszkanka BB 2017-06-28 12:54:13
A kim jest ten Pan?
Zgłoś
P Pyzdrol 2017-06-13 10:34:06
Ktoś mu chyba głosuje sztucznie na tym profilu.
Zgłoś
D DarK 2016-10-26 00:23:38
Katastrofa.
Zgłoś
J ja 2016-10-18 10:09:50
Debil.
Zgłoś
M Maniek 2016-04-14 20:09:12
Do Ofiara jachnika: Chyba ofiara rządów PO-PSL!!! Współczuje !!! Oni skrzywdzili całą POLSKĘ!!!
Zgłoś
OJ Ofiara jachnika 2015-11-14 11:37:21
Do zuch: Jerzy Jachnik to wulgarny człowiek który nikomu nie pomógł w tym jego stowarzyszeniu założył je tylko aby chronić własne 4 litery bo miał i ma liczne procesy karne w których uwikłany jest/ o czym sam pisze/ w " znajomości" z licznymi gangsterami.
Zgłoś
OJ Ofiara Jachnika 2015-11-14 11:31:20
Jerzy Jachnik jest znany w Bielsku-Białej i okolicy z tego że nikomu nigdy nie pomógł w tym jego stowarzyszeniu które założył jedynie w obronie swoich interesów mając liczne procesy karne i powiązania z innymi osobami oskarżonymi o czym sam pisze Założenie stowarzyszenia miało jemu jedynie pomóc. Ludzie zapisując się nie dostali jakiejkolwiek pomocy/ bo jaką by mieli dostać skoro zgłaszali się z pomocą zaskarżenia wydanych w ich sprawie postanowień, wyroków orzeczeń na które służy środek odwoławczy w określonym terminie/ 7-14 dni/ kiedy to stowarzyszenie Janika nie miało jakiegokolwiek prawnika a Jachnik też nim nie jest. Nie mogli liczyć nawet na dobre słowo, zrozumienie albowiem wystarczy śledzić wpisy na stronie aferyibezprawie.org Jachnika aby uznać ze to osoba nie tylko naruszająca normy obyczajowe, że to osoba wulgarna, ale naruszająca prawo stanowiące w Polsce/ naruszająca dobra osobiste wielu ludzi stanowiące zniesławienie, pomówienie a dokonująca to publicznie w necie. Ludzie zapisani do jego stowarzyszenia musieli płacić forsę uczestniczyć na jego procesach w sądzie , uczestniczyć w licznych manifestacjach na których zmuszał ich do skandowania aroganckich haseł za co ludzie ci ponieśli skutki prawne- mieli liczne procesy karne za zakłócanie porządku za podburzanie do buntu i czynów bezprawnych etc. NIKOMU NIE POMÓGŁ na plecach i krzywdzie ludzkiej stał się teraz - posłem.
Zgłoś
Z zuch 2015-11-12 20:23:18
JACHNIK - TAK JOW - NIE To będzie dobry Poseł. Szkoda, że Kukiz ma tak mało "jachników" a nadmiar wszechpolaków, coś mogliby zmienić.
Zgłoś
JM Jan Manowski 2015-10-27 23:48:49
Nareszcie będziemy słyszalni, zjeździliśmy parokrotnie Strasburg by ktoś nas tam wysłuchał- przeliczyliśmy się, w kraju nikt nas nie słuchał a tu mamy aż 42 reprezentantów nas pokrzywdzonych i wybranych przez nas. Ciekawe jak to będzie działać? - na pewno nie będzie łatwo, interpelacje będą blokowane, kłody będą podkładać , będą oczerniać, warczeć, już to robią, z tym trzeba się liczyć
Zgłoś
M misiek 2015-10-27 19:53:41
Jerzy Jachnik będzie - jako poseł dbać jedynie o swoje interesy podobnie jak to czyni w swoim stowarzyszeniu Proszę mi podać choć jedną osobę której pomógł? Ludzie się zgłaszają o pomoc prawną / aby dokonać skutecznej apelacji, kasacji od zapadniętych wyroków,postanowień, orzeczeń, w ich sprawach, które muszą dokonać w określonym przez sąd terminie/ od 10 lat i nikt nigdy pomocy- jedynie możesz się zapisać płacić składki i to wszystko/ Jachnik nie jest prawnikiem, a jego stowarzyszenie takiego też nie zatrudnia zatem nie możesz liczyć dosłownie na nic nawet, na dobre słowo Jachnik to człowiek arogancji a jego słownictwo jest z rynsztoku/ i aby nie być gołosłownym wystarczy śledzić jego wpisy ja jego portalu/ zwłaszcza kilka lat temu- mam ich kopie! gdzie narusza nie tylko dobre obyczaje, ale godność człowieka stanowiące podstawy do wytoczenia mu procesów cywilnych i karnych. A czyni to publicznie! ale cóż właśnie tacy garną się do- władzy na szczęście młody nie jest i każdy dzień ma już przez Boga policzony
Zgłoś
I irek50 2015-10-27 18:43:16
Serdeczne gratulacje . Irek Nowa Sól
Zgłoś
J J. 2015-10-27 07:02:10
Wróciłam do głosowania po raz pierwszy od kilkunastu lat. Nareszcie jest głosować na kogo, a nie przeciwko komu - mówię o ugrupowaniu. Madrości, proszę Państwa, wytrwałości i sił; tego życzę....
Zgłoś
JJ Jerzy Jachnik 2015-09-07 00:14:33
Do jacek: Spokojnie p. Jacku dzisiaj w cenie są młodzi a ja już młodzikiem nie jestem. Ale jeśli był bym w sejmie to o bezprawiu prokuratorów i sędziów będę mówił zawsze. A wie Pan, że argumentów i dowodów mamy wiele. Ale porzebna jest możliwość. A politycy RP od lewa do prawa są na te sprawy wyjątkowo głusi.
Zgłoś
J jacek 2015-09-06 12:01:35
panie Jurku wygrywaj pan i gon to bydlo z wymiaru sprawiedliwosci
Zgłoś
W wyborca 2015-09-06 08:48:52
Ciesze się, że mam na kogo oddać swój głos. Wreszcie pokrzywdzeni przez instytucje państwa będą reprezentowani w parlamencie.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!