REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Kamila Kępińska


KOMENTARZE

 • Lidia 2015-10-15 08:56:11
  Jestem pod wielkim wrażeniem, zaangażowania p. Kamili! Jest to osoba pracowita, solidna, zrobi wszystko aby nie zawieść ludzi, którzy Jej zaufają. MÓJ GŁOS I CAŁEJ MOJEJ RODZINY MA NA 100 % To może być też Twoja przedstawicielka w Sejmie!
 • Kamila Kępińska 2015-10-10 01:42:09
  Do Wojciech M.Leszczyński: Jeśli chodzi o "angliki", czyli samochody z kierownicą umieszczoną po prawej stronie, to uważam, że nie musimy się obawiać drastycznego wzrostu wypadkowości. Ruch prawostronny z kierownicą po prawej stronie jest trudniejszy i manewry są z oczywistych względów bardziej niebezpieczne, zatem podejrzewam, że kierowcom nie będzie się chciało masowo zmniejszać swojego bezpieczeństwa tylko dlatego, że mają do tego prawo, że ustawa im tego nie zabroniła. Polecałabym umieszczać specjalne oznaczenie dla takich samochodów oraz ich kierowcom przejście dodatkowego (dobrowolnego) szkolenia z prowadzenia "anglika". W naszej szkole jazdy informujemy kursantów o nowościach w prawie ruchu drogowego i uczymy ich jakich zachowań można spodziewać się ze strony kierowcy "anglika". Nasi instruktorzy wypowiadali się także do mediów, gdzie informowali kierowców na temat bezpieczeństwa takich aut. W kwestii rozliczania zbrodni na majątku narodowym - najpierw należałoby doprecyzować zagadnienie, bo nie ma nigdzie zdefiniowanego pojęcia "zbrodni na majątku narodowym", dlatego nie ma w tym momencie możliwości karania tego ogólnego zjawiska. Są już istniejące terminy, takie jak "korupcja", "sprzeniewierzenie", "zniszczenie", "zawłaszczenie", itd. i są za to wyznaczone kary. Pozdrawiam
 • Einstein 2015-10-10 01:35:17
  Do sGT: To jest bardzo słuszne pytanie i jestem ciekaw co Pani Kępińska miała by do powiedzenia w tej kwestji i nieukrywam - jeśli odpowiedź była by merytorycznie uzasadniona to pewnie oddałbym na Nią głos bo za wiele na temat kandydatów KWW Kukiz'15 nie wiemy.
 • Joanna 2015-10-06 17:22:09
  Polecam oddać głos na Kamilę Kępińską - ideowa kobieta , patriotka , solidna .
 • adorator 2015-10-05 13:28:47
  usta ma ponętne na posłankę idelanie
 • Magda 2015-10-04 12:07:22
  Dziś każdy jest Trollem-a Wojciech zdał po prostu merytoryczne pytanie
 • sGT 2015-09-25 22:26:39
  Wojciechu M.Leszczyński, trollowanie na fejsie już ci nie wystarcza? :D
 • Wojciech M.Leszczyński 2015-09-08 18:07:51
  odpowiedź będzie w pytaniu, Jesteś profesjonalnie związana z ruchem drogowym i bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Prosze powiedz mi, jaka jest twoja opinia w kwestii wprowadzonego właśnie przez KRBRD i DTD Ministerstwa Infr. i Rozw.przepisu umożliwiajacego rejestrację w Polsce starych samochodów z kierownica po prawej stronie bez zabezpieczenia widoczności do przody lewo skos. Chodzi o bezieczeństwo manewrów omijania i wyprzedzania bez narażenia życia uczestników ruchu drogowego nadjeżdżających z przeciwka. Co zrobiłaś w tym zakresie. I pytanie ogólne, jak i wogóle czy, zamierzasz dażyć do zlrozliczenia odpowiedzialnch za zbrodnie dokonane na majątku narodowym. Zadaję branżowe i najbardziej ogólne.