XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
S strzeleckiegosąsiad 2017-09-19 13:03:36
Do Trep: Twoja wypowiedź świadczy o tym, że pomyliłeś zadania jakie ma regularna armia a WOT, które mają działać po cichu z zaskoczenia w małych szybkich grupach i być "żądłem" a nie "toporem". Jest literatura na ten temat. Poczytaj sobie a zrozumiesz dlaczego kupuje się broń o zbliżonych parametrach w jaką wyposażono GROM. Pozdrawiam.
Zgłoś
T Trep 2017-09-19 11:39:23
Do strzeleckiegosąsiad: Niekoniecznie. Karabinki małokalibrowe są dobre na krótkich dystansach . Dlatego mają je wojska specjalne które rzadko operują w polu. Dla regularnego wojska ważny jest również a może przede wszystkim zasięg skuteczny. Tutaj nie ma nic lepszego na kałacha - tani, skuteczny i niezawodny.
Zgłoś
S strzeleckiegosąsiad 2017-09-19 11:13:48
Czym mniejszy kaliber tym celniejsze. Niektórzy myślą, że taka broń jest dobra, która ma duży kaliber, huk, ogień z lufy i inne "bajery" co w grach komputerowych. Słusznie, że taka broń będzie na wyposażeniu Wojsk OTK. Skoro ta broń zdaje egzamin w formacji GROM, to na pewno zda egzamin w OTK. Wszystko też zależy od wyszkolenia strzelców. O tej broni głupoty piszą tylko ci, którzy nie byli w wojsku.
Zgłoś
W Wojtas 2017-09-17 22:37:39
Karabinki a nie karabiny. Karabin to Bor, Tor, Dragunow etc.
Zgłoś
M Mieszko 2017-09-05 21:24:29
Czy te Groty są niezawodne ?
Zgłoś
ŁZ Łucznik z karabinem 2017-09-05 15:09:57
Do Jerzy: Pełna zgoda tyle że karabiny ma każdy, najbardziej nawet zacofany kraj, terroryści, przemytnicy, kłusownicy a w wielu krajach każdy kto zechce. Nie jestem specjalistą ale z tego co wiem to nie bardzo jest się czym chwalić.
Zgłoś
J Jerzy 2017-09-05 14:56:06
Silna armia z porządnym i nowoczesnym sprzętem to fundament państwa.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!