XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
BK Barbara Konarska 2017-10-14 09:53:43
dostałam zlecenie od kolegi , by wykonać 6 sit do grafiki sitodrukowej ( wyświetliłam w negatywie i przygotowałam do druku) -ulotki nawołujące do solidarności narodu w walce z komunizmem i ówczesną władzą. Wszystkie zaniosłam osobiście do siedziby Solidarności w Gdańsku- Wrzeszczu, były Hotel Morski, ul Grunwaldzka. To był duży pakiet, niosłam ze świadomością , że w każdej chwili mogę być zrewidowana i internowana.Drukowanie było na strychu. Miałam przygotowany za to dyplom, ale tak się złozyło, że nie odebrałam. Kolega , który zlecił mi tę pracę nie żyje. Nie chwaliłam się dotąd tą działalnościa. Jak udowodnię , że wykonałam to zadanie ?Były też inne zlecenia, ale owiane tajemnicą, a swiadkowie nie żyją !!!!
Zgłoś
BI Bolek i Lolek 2017-09-05 16:31:38
Smiech na sali. Szczegolnie w przypadku osob wyrzuconych z peerelu z paszportami w jedna strone I od dziesiecioleci mieszkajacych na Zachodzie. Brak zwiazkow z Polska ( typu posiadanie "pelnomiocnika" czy konta bankowego w Polsce) automatycznie przekresla mozliwosc otrzymywania swiadczenia. Moze ustawa powinien sie zajac Rzecznik Praw Obywatelskich ?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!