REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Anna Krupka


KOMENTARZE

  • bezhipokryzji 2016-12-27 23:07:18
    Inteligencja i mądrość posła jest mierzona przez wyborców działaniem skutecznym na rzecz regionu, jaki reprezentuje. Niestety obecnie Kielce z formacji rządzącej takiego posła nie posiadają , posłanka nie upomniała się , by miasto zostało objęte programem "Mieszkanie Plus" a znajduje się pod tym względem w najgorszej sytuacji w kraju. Rekordzista oczekujący na mieszkanie uzyskał czas 27 lat, w Polsce średnio 6 lat. Kielce nie posiadają planu rozwoju sił wytwórczych, plan Morawieckiego nie określa, jakie i gdzie miałyby powstać nowe zakłady czy fabryki. Miasto nie posiada żadnego wsparcia władz PIS, posłanka robi może dobre wrażenie ale to za mało, by wypełnić merytorycznie mandat posła , brak konkretów.
  • Krystyna z Tarn-Gór. 2016-04-02 15:32:58
    PANI POSEŁ ANNA KRUPKA TO INTELIGENTNA , KONKRETNA , RZECZOWA OSOBA.MIESZKAŃCOM KIELC I OKOLICY MOŻNA POZAZDROŚCIĆ TAKIEGO POSŁA.JEJ WIELKIE SERCE OTWARTE JEST DLA KAŻDEGO.
  • pani inżynier 2016-02-28 18:18:27
    Inteligentna, mądra sympatyczna ; po raz pierwszy słuchałam jej wyważonych i mądrych wypowiedzi w programie " Młodzież kontra" i zaskoczona byłam ciepłym przyjęciem tej Pani przez młodzież. Po zakończeniu spotkania, młodzież nagrodziła ją długimi oklaskami.