Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
M Marii 2015-10-15 22:12:22
Michał to inteligentny człowiek, jest pasjonatem tego co robi, ciekawi go świat. Lubi podejmować dyskusje na różne tematy także polityczne. Umie też przyjąć krytyczne uwagi do siebie i liczy się ze zdaniem innych. Dlatego uważam że będzie dobrym posłem. Dajmy mu szansę :-)
Zgłoś
J Jacek 2015-09-24 16:24:43
Do Marcin: A skąd wiesz, że nigdy nie widziałem człowieka na oczy? Środowisko poznańskie znam bardzo dobrze i Michał Pilc jak i cała ekipa Kukiza wyskoczyła znikąd. Nazywają siebie patriotami, a nikt ich nie zna i nie widział na różnych akcjach patriotycznych organizowanych w mieście. W tym środowisku wszyscy się znają, także zostaliby wcześniej zauważeni... To, że składali ostatnio kwiaty pod pomnikiem na rocznicę Czerwca'56 o niczym nie świadczy. Też miałem okazję rozmawiać z panem Pilcem i jestem przekonany, że jego kompetencje są mocno średnie, wiedza z Wikipedii nie jest wiarygodna. Może i w temacie swoich studiów się zna, ale to za mało na bycie posłem.
Zgłoś
J Jacek 2015-09-24 16:17:36
Do Maciej: Uwikłany za to w układziki z kolegami, którzy mu dali miejsce 1 mimo, że mało się do tego nadaje. Gdzie on był wcześniej? Nikt w Poznaniu poza wąską grupą ludzi go nie zna. Poza działalnością JOW czym się zasłużył? A ludzie, którzy działają szeroko i mają większe kompetencje oraz wiedzę znaleźli się daleko na listach.
Zgłoś
Beata Ślusarek 2015-09-19 16:24:26
Poznałam Michała jako niezwykle aktywnego, przemilego człowieka któremu prawdziwie leży dobro Polski na sercu Może i nie ma doświadczenia politycznego (każdy polityk go nie miał na początku) Ale ma wielkie serce i zapał :) Mój typ od początku, jak tylko go poznałam :) Michał powodzenia :)
Zgłoś
AB Andrzej Bugajski 2015-09-19 14:11:21
Do Jacek: Tak zrównoważonego faceta i opanowanego polityka jak Michał to ze świecą szukać. Skąd wiesz jakie predyspozycji kogoś kwalifikują do roli posła a jakie nie ? Widać wyraźnie Jacku, że wyżywasz się poprzez swoje żale na Michale . Czy to jest według ciebie w porządku?
Zgłoś
M Marcin 2015-09-19 13:48:39
Do Jacek: a na jakiej podstawie twierdzisz, że osoba, której nigdy nie widziałeś na oczy nie ma kwalifikacji? A jakie Ty masz kwalifikacje, by oceniać innych ludzi. Ja Michała znam osobiście, skończył Politechnikę Poznańską, uczył studentów i zapewniam Cię, że ma on o wiele wyższe kwalifikacje merytoryczne i moralne do sprawowania mandatu poselskiego niż doświadczeni politycy zasiadający w ławach Sejmu od 26 lat.
Zgłoś
M Maciej 2015-09-16 10:32:47
Michała znam od wielu lat. Człowiek wszechstronnie wykształcony, wygadany, zaangażowany w sprawy lokalne. Poza tym nie uwikłany w układy partyjne, na pewno sprawdzi się jako poseł.
Zgłoś
J Jacek 2015-09-15 10:29:13
Człowiek infantylny, nie mający kwalifikacji do bycia posłem, tak naprawdę człowiek znikąd i nagle wskoczył na jedynkę. Tylko dlatego, że w grupie opiniującej kandydatów znajdowali się jego koledzy. Rewelacyjnego i kompetentnego kandydata Michała Adamczaka, który miał być jedynką i świetnie się do tego nadawał zrzucono na miejsce drugie. Nie polecam głosować na Michała Pilca. Szkoda, że kolesiostwo rządzi w tym niby antysystemowym ruchu.
Zgłoś
J Jacek 2015-09-14 13:11:31
Michał to także naukowiec, absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji PP. Polecam tego kandydata.
Zgłoś
R Radny 2015-09-09 10:18:07
Brzydal. Sam na siebie zagłosujesz. Nikt inny
Zgłoś
J Jacek 2015-09-09 10:15:04
Hahaha, człowiek znikąd 1. Czym się przysłużyłeś człowieku? Porażka.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!