XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
JN Jerzy Nowakowski 2017-01-05 04:20:56
Poseł Jakub Kulesza jako referent sprawy, po szumnym ogłoszeniu w dniu 17.11.2016r. na Konferencji w Sejmie (w otoczeniu 2 innych posłów K'15) o sensacyjnej możliwości powszechnego występowania obywateli do Urzędów Skarbowych w Polsce o zwrot nadpłaty podatku z PIT za okres 5 lat - w kilka tygodni później, jak przyszło co do czego, by podbudować wiedzą mnie, naiwnego kukizowca, który wystąpił do miejscowego Naczelnika US z wezwaniem o zwrot nadpłaty wymienionego podatku, bowiem uwierzył, że ów Apel jest przemyślany i profesjonalnie podbudowany pod względem prawnym) - wtedy p. Kulesza, kolokwialnie mówiąc "olał" podatnika, nie udzielając mu żadnej pomocy prawnej pomimo wielokrotnych próśb tel. i mailowych i mimo że pojechałem ponad 120 km na koszt własny do Sejmu na umówione, zaledwie 5-cio minutowe, jak później się okazało, spotkanie z panem Posłem w przedmiotowej sprawie, w trakcie którego sprytnie pościemniał i "wykręcił się sianem". W tej sytuacji, w walce na argumenty z US zostałem sam. Dla mnie pan Poseł Jakub Kulesza to nieodpowiedzialny chłopiec w krótkich spodenkach.
Zgłoś
JN Jerzy Nowakowski 2017-01-04 05:10:10
Poseł Jakub Kulesza jako referent sprawy, po szumnym ogłoszeniu w dniu 17.11.2017r. na Konferencji w Sejmie (w otoczeniu 2 innych posłów K'15) o sensacyjnej możliwości powszechnego występowania obywateli do Urzędów Skarbowych w Polsce o zwrot nadpłaty podatku z PIT za okres 5 lat - w kilka tygodni później, jak przyszło co do czego, by podbudować wiedzą mnie, naiwnego kukizowca, który wystąpił do miejscowego Naczelnika US z wezwaniem o zwrot nadpłaty wymienionego podatku, bowiem uwierzył, że ów Apel jest przemyślany i profesjonalnie podbudowany pod względem prawnym) - wtedy p. Kulesza, kolokwialnie mówiąc "olał" podatnika, nie udzielając mu żadnej pomocy prawnej pomimo wielokrotnych próśb tel. i mailowych i mimo że pojechałem ponad 120 km na koszt własny do Sejmu na umówione, zaledwie 5-cio minutowe, jak później się okazało, spotkanie z panem P(osłem) w przedmiotowej sprawie, w trakcie którego sprytnie pościemniał i "wykręcił się sianem". W tej sytuacji, w walce z US na argumenty zostałem sam. Dla mnie pan Poseł Jakub Kulesza to nieodpowiedzialny chłopiec w krótkich majtkach.
Zgłoś
A Aldona 2016-12-31 00:10:05
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś
A aga 2016-10-26 08:43:37
Mam nadzieję, że już nie powtórzy się Pana "wpadka", gdy wypowiedział się Pan jako rzecznik Kukiz'15 o ludziach okradanych przez banki... To była mega wtopa w TV Republika. Tego nigdy Panu nie zapomnimy, choć urocze, że w końcu powiedział Pan to, co naprawdę myśli o ludziach, którzy dali się oszukać banksterom.
Zgłoś
JK Jakub Kulesza 2015-10-01 02:30:28
Do Anna: .
Zgłoś
A Anna 2015-09-19 13:30:34
Jakie jest stanowisko Jakuba Kuleszy w sprawie przyjmowania do Polski fali imigrantów?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!