XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
W Władysław 2015-10-22 12:24:01
SMS- y wysyłają wyborcy, a już sam fakt , że w wyborach w 1993 roku dr Derkacz zdobył największą liczbę głosów w wyborach, pokonują nawet Jana Zamojskiego - prawie 50 tysięcy osób oddało na dr Derkacza swój głos- świadczy o tym jakim jest człowiekiem. Myślę, że smsów sam na siebie nikt nie wysyła, to byłoby bankructwo i czysta głupota - jeden sms kosztuje 2,50 zł (sam wysłałem :). Idę o zakład, że i w tych wyborach Jerzy Derkacz zwycięży - jak rozmawia się z ludźmi, to większość wyborców PSL-u deklaruje chęć oddania głosu na niego, podobnie jak niezdecydowani, jak i ci którzy go znają , a chcieli głosować na PiS, czy PO. Po prostu liczy się człowiek , a nie partia. Kto zna dr Derkacza, wie, że to prawy , uczciwy, doświadczony i mądry człowiek, a takich polityków nam potrzeba. Nigdy nie był uwikłany w afery i jest oddany ludziom Obstawiam na najwyższy wynik w wyborach 25 X, czego gorąco Panu Doktorowi życzę! Wtedy Polska będzie krajem, który jeszcze bardziej wszyscy pokochamy i w którym będziemy chcieli żyć. Dobra informacja dla dr Derkacza - jak rozmawiam z ludźmi, ze swojej miejscowości,to większość jest za Panem :)
Zgłoś
WP Włodzimierz Pawelec7/4/24 2015-10-18 22:41:11
Do Wyborca - prawdziwy Polak: W tamtych plebiscytach a nie prawyborach po prostu wysyła się smsy i ma się pierwsze miejsce. Pytanie tylko ile masz kasy na smsy. Tutaj nie da się zapłacić i widać od razu że poparcia brak. Zwykły komentarz marketingowy. Porażka i wstyd że tak wprowadzacie ludzi w błąd.
Zgłoś
W- Wyborca - prawdziwy Polak 2015-10-01 23:52:55
Dr Derkacz to bardzo uczciwy człowiek.Wiedzą to wszyscy,którzy go znają.Widać, że ma bardzo duże poparcie.W prawybory Dziennika Wschodniego i Kuriera Lubelskiego ma największą liczbę głosów że wszystkich kandydatów.Ja i moja rodzina zagłosujemy na niego.Dobrych, uczciwych ludzi należy popierać.Gdyby wszyscy w Parlamencie byli tacy jak dr Derkacz,żylibyśmy w normalnym kraju.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!