XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
R Robert 2017-08-19 12:53:11
Panie Prezydencie jak to się dzieje, ze na ulicach dużych polskich miast coraz więcej jest kobiet w hidżabach, coraz więcej Arabów i Afrykańczyków ? Nie ma dnia, żebym nie widział przynajmniej kilku, kilkunastu. Polacy lubią podrożę, ale myślę, ze gotowi są na pewne utrudnienia. Chcemy referendum w sprawie wyjścia z Schengen. To może nas uratować przed multi kulti i terroryzmem.
Zgłoś
C Cyborg28 2017-08-18 18:38:27
Zanim uwaga, najpierw cytata: "Nie ugniemy się pod wpływem działań tchórzliwych zamachowców..." To buńczuczne zdanie brzmi pokrewnie do zdania z II R P, o tym, że "nie oddamy nawet guzika". Łatwo je wypowiedzieć, gdy dana osoba korzysta ze spec - ochrony. Natomiast inaczej czuje się zwykły obywatel, nie mający w II R P broni osobistej, o którego bezpieczeństwo praktycznie nikt nie dba, bo patroli policji na ulicach nie widać, a dzielnicowy zawalony jest papierkową robotą min. związaną z zabieraniem mi "gazowca", bo ze względu na dotkliwą chorobę nóg nie mogłem pojechać "na komendę", aby zadać egzamin potwierdzający, że "nadal wiem", jak posługiwać tak "straszną" bronią. Słowem - takie zdanie ośmiesza jego autora.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!