Komentarze 140

DODAJ KOMENTARZ
W. Wiola . 2015-10-21 11:34:49
Do Andrew: Dokładnie tak :)
Zgłoś
A Andrew 2015-10-21 11:29:25
Już w niedzielę, wszyscy głosujmy na Edytę. :)
Zgłoś
MK Mariola Konarska 2015-10-20 14:19:11
Lepiej zajmij się swoimi bliskimi , nie zaniedbuj ich , kopanie dołków pod Panią Edytą nic Ci nie da , a możesz zapomnieć o tym co naprawdę ważne .
Zgłoś
RS Rafał Szutrowski 2015-10-20 14:05:54
Panie Edyto :) powodzenia . Pracowaliśmy razem przy ulotkowaniu referendalnym . Pozdrawiam . A tymi rozgoryczonymi przeciwnikami proszę sobie nie zawracać głowy . A i świetny spot w radio .
Zgłoś
A Anton 2015-10-20 14:04:49
Do Oława: Komisja weryfikacyjna liczyła kilkanaście osób. W takim razie zostaje jeszcze Pan Bartosz. On w związku ze swoimi planami życiowymi raczej nie aspiruje do samorządu a Panią Edytę popiera. A jego ciężko wprowadzić w błąd, tyle lat pracy w wymiarze sprawiedliwości przynosi efekty. Jeśli tacy ludzie jak Pan Bartosz popierają Edytę to ja również będę ją popierał i wszystkich do tego namawiał.
Zgłoś
NR Nienawiść rodzi nienawiść 2015-10-20 14:01:44
Do komorowice: Nie trzeba było być chorym na władzę , jak to pan nazwał , to osoby przy Panu by to zauważyły . Miałby pan wtedy tyle osób wspierających co Pani Edyta :) A w takim układzie zostało tylko Panu jadowite pisanie .
Zgłoś
W wyborca 2015-10-20 14:00:14
O Pani Edycie można mówić dobrze albo wcale. Hejterzy zamilknijcie!
Zgłoś
G Gość 2015-10-20 13:53:01
Taki to jest poziom adwersarzy, wszystkich zmieszać z błotem, ja wam naprawdę współczuję, musicie mieć strasznie smutne życie skoro został wam jedynie hejt w internecie. Pani Edyto siły i wytrwałości.
Zgłoś
S Sprawdzeni 2015-10-20 13:50:38
Uderz w stół a nożyce się odezwą :)
Zgłoś
K komorowice 2015-10-20 13:46:09
Do Sprawdzeni : Zmień informatora :) Macieju ;)
Zgłoś
S Sprawdzeni 2015-10-20 13:41:38
Do Oława: Można prześledzić profil pana "upierdliwego" gdzie tylko język nienawiści i negatywów pod adresem konkurencji .
Zgłoś
S Sprawdzeni 2015-10-20 13:33:36
Ja znów z kolei wiem , kto pisze zawistnie komentarze . To Pan Karol Maluchnik lub jego bliski znajomy . Nie zarejestrowali list jako bezpartyjni . Pan Karol stracił pracę w Ruch JOW i teraz ma bardzo dużo czasu by ślęczeć przy klawiaturze by pisać jadem .
Zgłoś
O Oława 2015-10-20 13:33:25
Do Anton: Marcin Turek wyniósł Edytę wchodząc w skład komisji weryfikacyjnej KWW Kukiz'15. Edyta natomiast będzie dla Turka znakomitą trampoliną w wyborach samorządowych do których Turek aspiruje. Proste :)
Zgłoś
A Anton 2015-10-20 13:27:11
Jak znam Pana Bartosza Gawlasa i Pana Marcina Turka to są to bardzo inteligentne osoby, obydwaj prawnicy i na pewno nie pozwolili by sobie na popieranie Pani Edyty jeśli nie byliby przekonani co do kompetencji Pani Edyty i jej uczciwości. Jeśli oni ją popierają to znaczy, że Pani Edyta jest na pewno uczciwą i kompetentną osobą i dlatego ja również ją popieram i gorąco namawiam aby oddać na nią głos.
Zgłoś
A Andrzej 2015-10-20 13:21:07
Do Wiesiu J.: Wiesiu skąd czerpiesz swoją tajemną wiedzę ?
Zgłoś
MK Mariola Konarska 2015-10-20 13:17:44
Według tego co pisze owa osoba - każdy kto startuje na jakieś urzędowe stanowisko jest chora na władzę . Coraz bardziej się przekonuję , że pisze te negatywy z zawiści . Najgorsze jest to , że taka osoba zamiast iść na przód po zmiany , tylko niestety PISZE , sieje tę nienawiść - Polak Polakowi Wilkiem - stare lecz mądre i sprawdzające się powiedzenie .
Zgłoś
MS Marszal Slimszejdi 2015-10-20 13:15:15
Pani Edytko, proszę się nie przejmować komentarzami nieudaczników, którzy jedyne co potrafią to pluć w internecie. Proszę dalej robić swoje. Trzymam kciuki.
Zgłoś
WJ Wiesiu J. 2015-10-20 13:13:26
Pisane przez jedną osobę to są komentarze negatywne. Pisze je pewien frustrat, który nie dostał się na listy, bo najzwyczajniej się nie nadawał.
Zgłoś
MK Mariola Konarska 2015-10-20 13:12:49
Do Mariola: Przekonamy się 25.10215 :) Miłego dnia .
Zgłoś
M Mariola 2015-10-20 13:07:21
Do Mariola Konarska : Nudne to są te wszystkie pseudo pozytywne komentarze pisane przez 1 osobę. Kto zna Edytę ten wie, że jest chora na władzę i zrobi dokładnie wszystko by cel osiągnąć wg. zasady "po trupach do celu". Nie różni się niczym od kandydatów PiS czy PO. Całe szczeście, że wybory już za kilka dni. Zniknie ten sztuczny tłum ;)
Zgłoś
MK Mariola Konarska 2015-10-20 12:20:06
Przestań Pan bazgrolić te głupoty , zaczyna to być nudne . Cóż , ale zamiast konstruktywnie rozwiązywać problemy , wygodniej stosować atak . Hmm .
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-10-20 12:16:38
Do program: Strategia jest dla Polski a program jest moim programem dla regionu. Proszę o takie małe tyci, tyci otwartości umysłu czasami wystarczy uruchomić jedną szarą komórkę :) Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
Zgłoś
PD Program do użycia 2015-10-20 12:14:31
Do program: Tak ma program do wyszukiwania "klikaczy" negatywnych i bezzasadnych komentarzy :)
Zgłoś
P program 2015-10-20 12:10:51
przed chwilą w radio usłyszałam Edytę że " ma program i nie zawaha się go użyć" Chciałam zapytać jaki to program? Ponoć Kukiz nie ma programu, a może to już przymiarka do wejścia w szeregi PiS u ?
Zgłoś
M Mariusz 2015-10-20 12:03:59
Rozumiemy, że partyjniacy mają takie osoby do zasypywania negatywnych komentarzy, ale przestańcie wszystkich mierzyć swoją korupcyjną miarą. Ja zagłosuję na Panią Edytą i wszystkich do tego namawiam.
Zgłoś
S: Słoma :) 2015-10-20 11:23:46
Do Krysia z mężem: Jeśli wychodzi panu słoma , cóż nic na to nie poradzimy :) Z butów ta słoma ? Czy może sieczkę ma Pan / Pani w głowie ? Miłego Dnia . Edyta to mądra i uczciwa osoba i nie zniechęcisz do oddania głosu na Nią :)
Zgłoś
KZ Krysia z mężem 2015-10-20 11:03:54
No nieźle ;) Edyta ma na etacie osobę od zasypywania każdego nieprzychylnego wpisu. A słoma z butów wychodzi ...
Zgłoś
KZ Krysia z mężem 2015-10-19 20:56:18
Pani Edyto, jak najbardziej popieramy i trzymamy kciuki. :)
Zgłoś
L Lukas 2015-10-19 12:53:09
To fakt - muszą się pani bać :) Powodzenia Uszczypliwości to ich specjalność
Zgłoś
KN Konkurencja nie śpi 2015-10-19 12:44:32
Ależ się Pani obawiają : szok :)
Zgłoś
GT Gdzie tu sens i logika ? 2015-10-19 12:31:28
Do Marek Kotel: Pan jakiś zawiedziony ? Albo na listę się nie dostał , lub zasiadający obecnie na stołku ? Takie teraz podejście ma - niszczyć kandydatów ? Pisał Pan coś chyba o niszczeniu tylko , sam niszcząc innych . Popisz Pan lepiej pod kandydatami , których Pan popiera - będzie sensowniej .
Zgłoś
MK Mariola Konarska 2015-10-19 12:27:12
Do Marek Kotel: to startuj w wyborach , pokaż swoja moc , argumenty , nie niszcz czegoś i zbuduj coś na starych fundamentach - powodzenia .
Zgłoś
MK Mariola Konarska 2015-10-19 12:23:52
Do Marek Kotel: nic to Panu nie da - bazgranie bredni , co Pan chce tym osiągnąć ? lepsze samopoczucie ?
Zgłoś
M Marek Kotel 2015-10-19 12:03:15
W sprawie spotu, merytorycznie bardzo słaby. By coś zniszczyć nie trzeba mieć żadnych kompetencji, ale na pocieszenie dodam, że nie odstaje Pani zbytnio od reszty kandydatów KWW Kukiz15. Na przykład w ostatniej debacie "młodzieżówek" - ludzie od Kukiza nie maja pomysłu na Polskę, ciągle tylko powtarzają "sitwa" , "system", "potrafisz polsko". W poważniejszych tematach padają jak muchy. Nisko ...
Zgłoś
MK Mariola Konarska 2015-10-19 11:16:14
Genialny spot !!! powodzenia Pani Edyto !!!
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-10-17 15:44:34
Zapraszam wszystkich do obejrzenia mojego spotu wyborczego na oficjalnym fanpage i na mojej stronie. A od poniedziałku zachęcam do słuchania radia Eska. Niespodzianka w obu jestem bez wady wymowy :)
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-10-17 15:41:01
Do wiesiek: Panie Wiesławie tego że własne imię pisze się z wielkiej litery uczą już w zerówce :) JESTEM ZE WSI I JESTEM Z TEGO DUMNA :) Panu również polecam wizytę u laryngologa. Pozdrawiam miłego dnia życzę :)
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-10-17 15:38:32
Do biedronka: Pani biedronce polecam wizytę u laryngologa. Pozdrawiam życzę miłego dnia. :)
Zgłoś
TM Tadeusz M. 2015-10-16 15:35:39
Tyle w rządzie szumowin a ktoś tu bardzo czepił się Pani Edyty . Panią Edytę znam od dziecka , pracowita i samodzielna . Polecam .
Zgłoś
MS Martyna S. 2015-10-16 15:17:41
Jestem już starszą osobą i aż wierzyć się nie chce co tu się wypisuje . Pani Edyta to osoba o złotym sercu , pomocna i zaradna . Wstydzilibyście się pisać takie głupoty , a szczególnie Ci nie znający Jej osobiście . Mój głos oddam na Panią Edytę . Pozdrawiam
Zgłoś
J Jan 2015-10-16 15:06:57
Prawdziwie ? a czyja prawda jest prawdziwsza - oto jest pytanie ?
Zgłoś
: :) 2015-10-16 15:05:25
Prawdziwie ? a czyja prawda jest prawdziwsza - oto jest pytanie ?
Zgłoś
W Wiesiu 2015-10-16 14:56:43
Sam głosuj na PSL :) . A tak na poważnie poza ugrupowaniami systemowymi z nowoczosną Petru i Kukizem na czele, jest jeszcze kilka ugrupowań prawdziwie antysystemowych. Nie mam tez do nikogo awersji, Pani Edyta wystawia się publicznie, wypowiada - więc jest reakcja, moja subiektywna. Mam do tego pełne prawo jako wyborca
Zgłoś
MO Małgosia Oława 2015-10-16 14:55:06
Nie ważne jak mówią , ważne ,że mówią ;) Powodzenia , Oława z Panią Edytą :)
Zgłoś
O Oławianin 2015-10-16 14:30:35
Dość już wybitnych leśnych dziadków bez wady wymowy !!! Czas na zmiany i czy to się Panu podoba czy nie . Jeśli ma pan awersję na Panią Edytę proszę głosować na PSL . Ja swój głos oddam na Edytę Kubik .
Zgłoś
W wiesiek 2015-10-16 14:21:32
Szanowny "wiarygodny", właśnie patrzę na aktualnych posłów i ogarnia mnie przerażenie, bo widzę, że w kolejce ustawiają się tacy sami ludzie. Do rządu powinny trafiać jednostki wybitne, sprawdzone i doskonale wykształcone a nie, za przeproszeniem "wiejska baba" z wadą wymowy.
Zgłoś
O Oławianin 2015-10-16 14:12:23
Oława jest z Panią - powodzenia :)
Zgłoś
ZJ zwykły ja 2015-10-16 14:01:09
Widzę , iż bardzo się pani boją :( tyle ataków . Musi pani stwarzać dla nich zagrożenie :)
Zgłoś
CN czas na zmiany 2015-10-16 13:57:35
Oława i cała Polska potrzebuje zmiany , poradzi sobie Pani z pewnością a kąśliwymi komentarzami nie warto sobie głowy zawracać .
Zgłoś
W wiarus 2015-10-16 13:43:16
Takich jak pan Wiesiu mamy miliony - piszą , szczekają , wytykają i nadają się tylko tutaj - do pisania komentarzy . By cokolwiek zmienić działaniem garstka . Wielkie brawa Pani Edyto za odwagę .
Zgłoś
W wiarygodny 2015-10-16 13:27:31
Przypatrz się obecnym posłom " Wiesiu" co sobą reprezentują , czy tak sobie wyobrażasz dalsze rządy ? Edyta jest odpowiednią osobą by zająć miejsce w parlamencie , jest prawdziwa , jest patriotką , wrażliwa na krzywdę i pomocna - rozumie problemy ludzi , tu na dole . Reszta komponuje ustawy i przepisy , by jak najdłużej móc utrzymać się przy władzy .
Zgłoś
W Wiesiu 2015-10-16 11:43:29
Również gratuluję odwagi i tupetu, trzeba mieć go bardzo dużo by pomimo tak rażących braków merytorycznych ubiegać się o mandat.
Zgłoś
P Polak 2015-10-16 10:19:49
Gratuluję odwagi , życzę wytrwałości . Zagłosuję na Panią :) Energia górą .
Zgłoś
B biedronka 2015-10-15 11:03:06
Pani Kubik, słuchałam debaty z Pani udziałem, proszę jak najszybciej skorzystać z porady logopedy. Bardzo trudno się Pani słucha.
Zgłoś
L latarnik 2015-10-13 12:53:47
Pani Edyto : mam nadzieję , że wejdzie Pani do sejmu i pokaże czym jest solidność , zaangażowanie i nowe obywatelskie pomysły , z całych sił trzymam kciuki za Panią . Wytrwałości życzę i proszę się nie przejmować hienami piszącymi zawistne komentarze .
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-10-07 13:19:29
Do Cookies: Gdyby lokalne władze były chętne do współpracy przy projekcie skateparku byłoby znacznie prościej. Pamiętam jak Radna Miejska PO zwołała skejtów pod jednym z marketów i chciała im wciskać kit ile ona to im pomoże - na marginesie Pani radna na umówione spotkanie spóźniła się ponad 20 min bo ważniejsze były zakupy robione w markecie!!! ponad to ta sama radna zobowiązała się do ustalenia pewnych kwestii związanych z możliwościami budowy skateparku, informacje na ten temat miałam dostać emailem minęło ponad dwa miesiące i odzewu nie ma :( W kwestii wyborów samorządowy gdyby były JOW-y o które walczymy skład Rady Powiatu wyglądałby inaczej, mój osobisty wynik był lepszy niż niektórych starych wyjadaczy. Co do mojego programu jaki przedstawiałam w wyborach samorządowych nieskromnie powiem, że uważam mój program za jeden z lepszych w kraju. Pomijając punkty programu przy realizacji których należałoby uruchomić środki finansowe były też takie postulaty które żeby zrealizować wystarczyło odrobinę dobrej woli ze strony gmin i starostwa. Mam tu na myśli następujące postulaty " Wprowadzić wspólne ubezpieczenia szkolne na terenie całego powiatu.Pozwoli to na negocjacje w sprawie obniżenia składek ubezpieczenia lubzwiększenia sumy wypłacanych odszkodowań przy obowiązującej składce. Ujednolicić podręczniki w szkołach naszego powiatu. Dziękiporozumieniu dyrektorów okolicznych placówek można odciążyć finansowo rodziców z rodzin wielodzietnych. " Nadmienię tylko, że na jednej z wiosek został już wytyczony teren na którym powstanie instalacja do Sreet Workout. Uważam, że od listopada 2014 bez narzędzi jakie posiadają radni wszelkich szczebli i tak zrobiłam więcej niż oni. Pozdrawiam serdecznie i zyczę miłego dnia
Zgłoś
BB Barbara Brzezicka 2015-10-06 16:17:04
Łapska wam kiedyś pousychają od klikania tego jadu .
Zgłoś
C Cookies 2015-10-06 15:15:06
Szanowny skejcie, Edyta wałkuje temat waszego parku już od dawna, od gadania jeszcze nic nie powstało. Edyta startowała w poprzednich wyborach samorządowych z ramienia PiS z identycznymi postulatami i nie zdobyła zaufania wyborców. Wybory parlamentarne to "wyższa pólka" , a kandydatka tkwi nadal mentalnie w wyborach samorządowych (przegranych). Jak mówi przysłowie "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje" jak już zostajemy w poruszanych przez kandydatkę tematach "rolniczych". Pozdrawiam
Zgłoś
SD Skatepark dla Oławy 2015-10-06 11:38:28
Znalazłem jeszcze taki film z którego jasno wynika że Pani Edyta nie wałkuje tylko tych tematów o których mówią wszyscy ale dotyka też innych zagadnień. Strona nie chce mi puścić komentarza z linkiem więc zapraszam na kanał Youtube i wpiszcie sobie WIS TV Okręg nr 3 Edyta KUBIK KUKIZ'15
Zgłoś
SD Skatepark dla Oławy 2015-10-06 11:34:36
Pani Edyta odkąd pierwszy raz przyszła na spotkanie z nami skejtami mówiła nam prawdę. Nie obiecywała, że od razu dostaniemy skatepark, mówiła że będzie trudno ale jest z nami cały czas chodzi na spotkania z burmistrzem, sprawdza kolejne potencjalne lokalizacje. I cały czas głośno mówi o naszych młodzieży potrzebach. Chciałbym tutaj zapytać lokalnych pseudo polityków kto dla nas zrobił tyle co ona ? wszyscy potraficie nas znaleźć przed wyborami a co później ???
Zgłoś
F Facet 2015-10-05 20:00:57
No cóż moge tylko powiedzieć, że w rzeczywistości Pani Edyta wygląda o wiele młodziej niż na zdjęciu.
Zgłoś
F Foto 2015-10-05 10:38:33
Ale trzeba przyznać, że część kandydatów Ruchu Sanocki'15 ba bardzo dobrego fotografa, Gębali to zupełnie bym nie poznał ze zdjęcia na plakacie za to Edyta przynajmniej 15 lat do tyłu. Dajcie namiary dziewczyny na tego "cudotwórcę" ;)
Zgłoś
SW super Wojownik 2015-10-01 19:42:09
Do Obiektywny: 10% to bardzo optymistyczna prognoza. Smacznego :) Codziennie od 19 .45 do 20.55 kandydatkę popierają również zbieracze leśnego runa!!!
Zgłoś
O Obiektywny 2015-10-01 18:43:41
Do WOJOWNICY: Prawdziwych wojowników w ruchu Kukiza jest ok. 10% zatem poniższe słowa to kpina. Od dziś także wszyscy producenci drożdżówek popierają kandydatkę!!!
Zgłoś
LW lepszy wojownik 2015-10-01 10:19:52
Do WOJOWNICY: Nie wszyscy wojownicy popierają tę kandydatkę. Choć z drugiej strony też moge napisać " wszyscy producenci korniszonów, popierają Edytę Kubik " i co? i nic :)
Zgłoś
W WOJOWNICY 2015-10-01 02:27:36
WOJOWNICY OFICJALNIE POPIERAJĄ EDYTĘ, BO TO WOJOWNICZKA Z KRWI KOŚCI,KTÓRA ZAWSZE WALCZY DO KOŃCA O DOBRO SPRAWY!!!
Zgłoś
W woJOWnik 2015-09-24 18:51:28
Do Prawdziwy WOJOWNIK: woJOWnicy mają też kulturę osobistą ;)
Zgłoś
PW Prawdziwy WOJOWNIK 2015-09-23 20:45:59
Tyle twego co sobie pohejtujesz anonimowo ale już niedługo;) A wojownikiem to ty byłes ale chyba w kiblu ze szczotą w ręku pajacu WOJOWNICY maja honor ty go nie masz za grosz.
Zgłoś
O Obiektywny 2015-09-22 20:58:47
Do bardziej obiektywny: Prawdy nie zakrzyczycie w dwie, trzy osoby i nie uratujecie przegranej sprawy pisząc wszędzie, gdzie się da tego samego. Miasto nie jest głupie i widzi co jest grane.
Zgłoś
W woJOWnik 2015-09-22 19:31:47
Do "prawdziwy wojownik": Wojownikiem jestem i byłem nim zanim P.K dowiedział się co to JOW. Zachowaj swoje rady dla siebie i może zmień piaskownicę, skoro nie masz nic do powiedzenia. W RuchuKukiza zostało ok 7% prawdziwych wojowoników (mówię o listach). Powyższa kandydatka się do nich nie zalicza.
Zgłoś
PW Prawdziwy WOJOWNIK 2015-09-22 17:17:31
Do woJOWnik: jeszcze raz Ci mówię nie podszywaj się i nie podpisuj jako Wojownik bo nim nie jesteś, nie zasługujesz na to miano. Skoro nie znasz Wrocławia to mniemam,że nie uczestniczyłeś w przesłuchaniach na Barlickiego i nie masz zielonego pojęcia. Skończ z pomówieniami. Dobrze Ci radzę.
Zgłoś
W woJOWnik 2015-09-22 13:49:22
Wiesiu: pisałem do "prawdziwego wojownika", nie trzeba posiadać wysokiego ilorazu inteligencji by to zrozumieć, na przyszłość czytaj dokładnie. Nie wiem co znajduje się na ulicy którą podajesz, ale mniemam że korzystasz z tego co tam jest. Niestety nie mieszkam we Wrocławiu więc nie skorzystam, ale dziękuję za troskę. Dbaj o siebie Wiesiu
Zgłoś
W WIESIO 2015-09-22 13:40:43
Do woJOWnik: Chłopie najpierw wypisujesz bzdury a potem piszesz, że winny się tłumaczy. Weź lepiej się wybierz na Kraszewskiego we Wrocławiu, tam jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Zgłoś
W woJOWnik 2015-09-22 13:12:03
Winny się tłumaczy...
Zgłoś
PW Prawdziwy WOJOWNIK 2015-09-22 12:39:09
Do woJOWnik: nie podszywaj się pod Wojowników bo nim zdecydowanie nie jesteś a ta Pani ma zdecydowanie mniej wspólnego z Sanockim niż Ty z Raczyńskim , Hałaczkiewiczem , bezpartyjnymi czy kimkolwiek innym. Pani Edyta Kubik miejsce na liście dostała za ciężką pracę na rzecz idei JOW na terenie powiatu Oławskiego (gazeta powiatowa poszukaj nr z sierpnia , lipca, nawet marca czy teraz początki września) oraz za wysokie kwalifikacje takie jak znajomość finansów i rachunkowości, świetne zorientowanie w szeroko pojętych środkach unijnych, zorientowanie w problemach osób niepełnosprawnych w tym wiedza na temat możliwości wsparcia finansowego takich osób, świetne zorientowanie w zakresie rolnictwa i środków finansowych płynących na rolnictwo. Ta Pani jest profesjonalistką i dlatego ma miejsce nr. 2. To co piszesz podszywając się pod Wojowników o innej osobie to są bzdury, nikt taki nie był brany pod uwagę na nr. 2 na liście. A Pani która zrezygnowała to nie chce się wypowiadać na temat jej przesłuchania i jej wiedzy ale rzeczywiście dobrze zrobiła.
Zgłoś
W woJOWnik 2015-09-22 11:19:39
Człowiek Sanockiego, Kukiz nie miał wiele wspólnego z wyborem tej Pani. "Dwójkę" dostała w "spadku" po innej kandydatce tylko ze względu na parytet i "brak kobiet na liście". Piszę to nie po to by "dowalić" kandydatce tylko po to by była ta szumnie reklamowana w Ruchu Kukiza "transparentność". Z drugiej strony, może to faktycznie nikomu nie przeszkadza , w takim razie - Głosujcie.
Zgłoś
M Marcin 2015-09-20 19:12:56
Pani Aniu Mróz czy Pani jest choćby w grupie Wojownicy czy Pani złożyła deklarację członkowską do Stowarzyszenia Wojowników. Odpowiem - NIE. Przynajmniej nie widziałem do tej pory. Wszyscy WOJOWNICY wspierają Edytę. Proszę więc nie opowiadać głupot. Co do Pana J.S. to jest to w końcu jeden z koordynatorów Ruchu Kukiza. Natomiast kontakt Pani Edyty z J.S. to dwa spotkania w tym jedno w Oławie na które Pan J.S. przyjechał na naszą prośbę aby poprowadzić wykład na temat JOW bowiem jest jednym z prekursorów.Dodam ,że na tamtą chwilę to tylko niestety Pan J.S chciał nam pomóc w propagowaniu JOW.
Zgłoś
M MONIKA 2015-09-19 09:32:17
Pani Edyta z tego co pamiętam miała przygotowany cały projekt, razem ze źródłem finansowania na cytomamobusy. Dla mieszkanek mniejszych miejscowości. Nic nie jest ważniejsze od zdrowia a Pani Edyta to profesjonalistka w każdym calu. Z ogromną przyjemnością zagłosuję na Panią Edytę i wszystkich do tego namawiam.
Zgłoś
W WoJOWnik 2015-09-18 16:30:58
Do Ania Mróz - Wojowniczka : Wśród jakich wojowników zrobiła Pani ten wywiad ? :)
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-09-18 15:59:21
Szanowni Państwo jedynym oficjalnym moim profilem wyborczym jest profil na Facebook. Zapraszam wszystkich na FB i proszę o zadawanie pytań tam. Pracuję zawodowo, wychowuję dziecko, prowadzę działalność społeczną i nie jestem w stanie obsługiwać wszystkich profili i to nie dlatego że nie chcę ale dlatego, że czasami doba jest dla mnie zbyt krótka. Jeżeli ktoś nie ma profilu na FB zapraszam do wysyłania korespondencji w formie tradycyjnej na adres sztabu wyborczego zapewniam, że ustosunkują się do każdego zapytania.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-18 15:51:54
Pani Edyto. Prośba o odpowiedzi w tym miejscu na forum publicznym, gdzie każdy ma wgląd. Także z innych list. Czekamy.
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-09-18 15:19:04
Do wszystkich którzy są tak bardzo na nie mam prośbę kultura wymaga żeby przedstawiać się imieniem i nazwiskiem, mam na myśli prawdziwe imię i nazwisko. Zapraszam wszystkich na mój oficjalny profil tam można zadawać pytania na które chętnie odpowiem. Do Pani Ani Mróz "wojowniczki" na którym forum wojowników mogę Panią znaleźć?
Zgłoś
AM Ania Mróz - Wojowniczka 2015-09-18 14:16:05
Czytam i czytam.. cóż prawda pewnie leży gdzieś po środku, zrobiłam mały wywiad wśród wojowników i ci co ją znają nie mają o niej najlepszego zdania , co ciekawe część kandydatów z listy ma do niej bardzo negatywny stosunek ale nikt nie chce jej ruszać bo ma za sobą J.S. Ale kilka pozytywnych głosów też było.
Zgłoś
M Maciej 2015-09-18 14:01:29
Do Maciej: Stowarzyszenie powstało po ogłoszeniu list właśnie po to by wspierać kandydatów. Towarzystwo wzajemnej adoracji
Zgłoś
BO bardziej obiektywny 2015-09-18 13:24:33
Mam deja vu, nie dość , że osoba, która bezpodstawnie pomawia Edytę i jeszcze kilku innych ludzi na różnych portalach pod różnymi nickami, to jeszcze ma czelność określać się jako mieszkańcy miasta i powiatu, wysil się może na jakiś nowy komentarz, bo komentarz bardzo zbliżonej treści zamieściłeś na OSI 2 tygodnie temu. Tu jedna osoba krytykuje na różnych portalach, to widać po stylistyce wypowiedzi, charakterystycznych zdaniach, sformułowaniach itp. Ale nie uda Ci się, wielu ludzi popiera Edytę.
Zgłoś
O Obiektywny 2015-09-18 12:03:20
do bardziej obiektywny: piszemy jako mieszkańcy tego miasta i powiatu, nie powiązani z nikim. Kilku potakiwaczy na portalach oskarża kilku ludzi z Wrocławia i okolic. Skandal! Czarny PR robicie dla swojej kandydatki Apel do Pani Edyty: prosimy o zdyscyplinowanie swoich ludzi i ustosunkowanie się do zadanych pytań. Przez takie nieodpowiedzialne zachowanie tylko szkodzą Pani, a my chcemy tylko poznać program do jeszcze bardziej obiektyw: oczywiście, Pan K. Morawiecki to o wiele bardziej wlaściwsza osoba. Symbol - legenda.
Zgłoś
P Piotrek 2015-09-18 11:48:44
To jest moja kandydatka, jak najbardziej popieram.
Zgłoś
M Maciej 2015-09-18 09:42:53
Jeśli chcecie WoJOWnika na liście głosujcie na Edytę. Stowarzyszenie Wojownicy'15 oficjalnie wspiera tą kandydaturę.
Zgłoś
JB jeszcze bardziej obiektyw 2015-09-18 08:34:45
A skąd wy wszyscy wiecie kto ile osób faktycznie pisze te komentarze. Równie prawdopodobne jest że pisze 30 co 2 osoby A jeśli ktoś sympatyzuje z ruchem Kukiza powinien zagłosować na Kornela Morawieckiego, to jedyny poważny i wiarygodny kandydat na liście.
Zgłoś
BO bardziej obiektywny 2015-09-18 08:09:35
To jedna sfrustrowana osoba pisze te kłamstwa i oszczerstwa na tych wszystkich portalach pod różnymi nickami, nie ma sensu zwracać na nią uwagi, bo wylewa swoje frustracje dlatego, że nikt nie chciał go wystawić do Sejmu, a nikt nie chciał, bo ta osoba nic sobą nie reprezentuje. Wszyscy kibicują Edycie, ruchowi Kukiz'15 i wierzą w ich świetny wynik w nadchodzących wyborach.
Zgłoś
O Obiektywny 2015-09-18 01:15:02
Kłamstw ciąg dalszy. Ruch JOW i Zmieleni przygarnęli Kukiza. Pomogli w starcie w wyborach. Bzdury pisze poprzednik. Skąd takie info? Szkodzicie Kukizowi. Ruch rozlatuje się, przypadkowi ludzie, z PO, PiS, SLD, Samoobrony. Zlepek z narodowców, komuchów, podpinaczy. Zaufanie coraz mniejsze. Kłótnie na spotkaniach, afery, rezygnacje, bałagan na listach. Sanocki zdominował Kukiza. Na Marsz poszliście dla lansu i fotek. Oto co napisał na Forum portalu osiolawa.info niejaki ktoś o nicku kard. Richelieu. Dla niewtajemniczonych - geneza obecnego ruchu Kukiza, który stracił panowanie nad tym tworem: Ogromny sukces w wyborach prezydenckich Pawła Kukiza przyczynił się do tego ze rożni dziwni ludzie zbliżyli się do niego, a on sam zaczął ulegać ich wpływom. Janusz Sanocki (były burmistrza Nysy i uczestnika porozumień okrągłostołowych) to szara eminencja ruchu. Nie trzeba chyba mówić, ze współpraca Kukiza z Bezpartyjnymi Samorządowcami i Ruchem JOW była nie na rękę panu Sanockiemu . Bał się ze zbyt silne struktury ograniczą jego strefę wpływów w przyszłym ruchu. Wymyślił ze ruch nie będzie miał struktur, programu, nazwy i rozpocznie kampanię parlamentarną dopiero po referendum (przynajmniej taka będzie oficjalna wersja dla gawiedzi) i przekonał do tego pomysłu Pawła jednocześnie odsuwając ludzi którzy do tej pory z zaangażowaniem pracowali dla niego od początku czyli wyborów samorządowych i prezydenckich. Pan Sanocki czyli „ucho Kukiza” zaczął podsuwać mu swoich kandydatów i kandydatki do list sejmowych , wystarczyło jeszcze wepchać odpowiednich ludzi do komisji weryfikacyjnych i mamy …pełen sukces!
Zgłoś
O ohKarolOlav1 2015-09-17 22:55:11
Drodzy Państwo , te wszystkie podłe komentarze żeby była jasność pochodzą od tzw JOW bezpartyjnych, ludzi których Paweł Kukiz wywalił na zbity pysk bo już dawno mieli poukładane i uknute swoje listy wyborcze. M.in prezydent Lubina i całe otoczenie które udając ,że robi coś na rzecz Polski i JOWów liczyło ,że wjedzie do sejmu na plecach Kukiza. Ci ludzie to jest kompletna porażka i dobrze ,że zostali wyeliminowani własnie dzieki takim wyłonionym ze zwykłych obywateli z lokalnych społeczności, kandydatów jak m.in Edyta. Bezpartyjni z Lubinem mieli już listy gotowe 3 mies temu, całą swoją szajkę mieli zamiar obsadzić i stąd teraz takie zaciekłe ataki. Co do rezygnacji to może niech kandydatka która rzekomo sama zrezygnowała się wypowie bo i co ma do tego Edyta. Ściemę moi drodzy walicie cały czas tak jak z tą waszą mizerną kampanią we Wrocławiu, na marsz gdyby nie wojownicy to byście sami w 15 osób szli. List wam się nie udało porejestrować i to jest przyczyną waszej zajadłości próbujecie własne frustracje kierować w stronę innych. Róbcie tak dalej powodzenia, to tylko o Was i o waszym braku jakiegokolwiek honoru świadzczy.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-17 19:51:15
Do Jowisz: Nie zabiera głosu ten kto nie zna faktów. I znowu to samo - kadzenie kandydatce. Straszne to, jak zdarta płyta.
Zgłoś
M Maciej 2015-09-17 19:03:13
Bardzo dobra kandydatka. Członkini stowarzyszenia WoJOWnicy 15. Polecam nasza wojowniczke.
Zgłoś
W wyborca 2015-09-17 15:49:43
Domniemam, iż te wszystkie podłe komentarze pochodzą od osób obecnie zasiadających na "stołkach" oławskich , bo nie sądzę, że zwykły "Kowalski " były przeciw posłance , która miałby reprezentować jego postulaty . To ogromna szansa dla Oławy.
Zgłoś
A Antoni 2015-09-17 14:29:01
Podszywać się pod dzieci z przedszkola, wstyd adwersarze, wielki wstyd. Ja i cała moja rodzina zagłosujemy na Panią Edytę, żeby broń Boże nie dostali się do sejmu ludzie którzy tak podłe ją atakują.
Zgłoś
DP do przedszkolanki 2015-09-17 14:14:20
Się ubawiłem.. :) Więcej proszę, To se Kukiz strzelił w kolano ta kandydatką. :)
Zgłoś
J Jowisz 2015-09-17 14:11:54
Do Wyborca: Gdzie brak Ci transparentności? Kilku ludzi, którzy sami nie są na liście, bo się nie nadawali usiłują teraz skłócić na podstawie plotek i pomówień. Dlatego jak najbardziej popieram Panią Edytę, że nie bawi się w żadne gierki i podchody tylko skupia się na pomaganiu ludziom, ale nie takim do zdjęcia jak co niektórzy partyjniacy którzy pomagają jedynie jak mają obok fotografa.
Zgłoś
R realista 2015-09-17 13:03:02
Do Wyborca: Może zaczniemy ludzi oceniać jak już coś zrobią - czyli po kadencji a nie przed ? byłoby bardziej rozsądnym .
Zgłoś
O obiektywna 2015-09-17 12:59:33
Do Mieciu : Dokładnie tak .
Zgłoś
O Obiektywny 2015-09-17 10:50:47
Jako potencjalny wyborca nie chce słuchać potakiwaczy, tylko tłumaczeń kandydatki. Jasnych i rzeczowych.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-17 10:34:02
do Andrew: Nie tłumaczcie kandydatki. Musi być transparentność o jakiej mówił Kukiz.
Zgłoś
PO przedszkolanka Oława 2015-09-17 10:12:37
W imieniu przedszkola nr 3 w Oławie pragniemy pogratulować wspaniałej Pani Edycie dedykując ten ułożony przez dzieci wraz z gronem pedagogicznym wiersz: Piękna Edyto złotowłosa Królowo Klęka przed Tobą lud pospolity Jaśniejesz blaskiem mądrości i chwały dla Ciebie te róże i fiołki pachniały Zaszczyt nam czynisz istnieniem swoim Jesteś tak dobra, uczciwa i szczera Kochasz też dzieci, choć nie masz swoich Dla dobra Ojczyzny poświęcona cała Nie chodzisz po ziemi Ty fruwasz w obłoku Za Tobą woń cudna przed Tobą dwie tęcze przed Tobą Królowo składamy w podzięce jak dwa bochny chleba dwa ogromne wieńce.
Zgłoś
SJ syn Juliana 2015-09-17 10:02:37
POpieram króla Juliana, że popiera Edytę. Edyta Edyta tylko Edyta!
Zgłoś
KJ Król Julian 2015-09-17 10:01:36
POpieram Edytę!
Zgłoś
M Mieciu 2015-09-17 09:29:31
Pani Edyto proszę się nie przejmować prowokatorami. Oni są odważni tylko anonimowo w internecie. Jak najbardziej kibicujemy Pani.
Zgłoś
KZ Krysia z mężem 2015-09-17 09:10:31
Jak najbardziej popieramy Panią Edytę.
Zgłoś
A Andrew 2015-09-17 07:16:11
Do Wyborca: To żeś chłopie odkrył teorię spiskową, bo na 32 osoby z komisji ktoś zna 2, nawet jeżeli znała 2 osoby z komisji to jakoś musiała przekonać pozostałe 30 osób skoro ma takie wysokie miejsce a jak znam Panią Edytę to przekonała ich swoją wytrwałością i kompetencjami.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-17 01:57:19
do obywatelka: To jest żadne tłumaczenie. Mieli być bezpartyjni kandydaci. Jasne pytania, jasne odpowiedzi. Wyborcy powinni być wymagający, stąd te pytania. I proszę nie odpowiadać będąc niepytanym. Apel do wszystkich chwalących kandydatkę bezkrytycznie. Do Pani Edyty K.: Jak Pani przekona do siebie ludzi? Co jest takiego wyjątkowego, że powinniśmy oddać na Panią cenny głos?
Zgłoś
O obywatelka 2015-09-17 00:58:08
Do Gość: Cóż to za dane osobowe ? co mają na celu ? Ludzka nienawiść nie zna granic . I jak w Polsce ma być dobrze ?
Zgłoś
O obywatelka 2015-09-17 00:46:00
Dla czepiających się , iż ktoś startował już w jakieś partii lub za jej poparciem : Osoby interesujące się polityką niestety muszą mieć przypiętą łatkę partyjną - taką mamy dotychczasową ordynację wyborczą . Znów jeśli ktoś nie należał do żadnej partii , ludziom też nie odpowiada : dlaczego ? twierdzą mianowicie , iż ich nie znają - więc w końcu kto ma startować ? i kogo chcą wybierać ? Pani Edyto cel najważniejszy a nie złośliwe komentarze . Pozdrawiam.
Zgłoś
W WoJOWnik 2015-09-17 00:33:38
Witam serdecznie Pani Edyto > Życzę powodzenia, wytrwałości w walce o dobro Obywateli . Proszę się nie przejmować zawistnymi komentarzami , takie opinie wystawiają z reguły osoby, które nic w kierunku zmian nie czynią . Trzymam kciuki i wspieram z całego serca .
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-17 00:22:26
DO Bartek S. : Na to wygląda. Szkoda, bo PO tylko zaciera łapska i inne partie. Ale tabun adwokatów. Spokojnie. Do Edyta K,: A czy Pani nadal jest przeciwko JOW-om i jest Pani za finansowaniem partii z budżetu? W końcu startowała Pani z ramienia PiS podczas jesiennych wyborów. A czy panowie z listy nr 8 i 28 to nie znajomi kandydatki? Nie weryfikowali Pani przypadkiem podczas pierwszego etapu? Czy tak może być? Jakie miejsce zajmowała Pani pierwotnie na liście w OKW Wrocław nr 3 zanim nie zrezygnowała inna kandydatka? To zasadne pytania. Niech wyborcy, a nie klakierzy ocenią. Pozdrawiam.
Zgłoś
BS Bartek S. 2015-09-16 23:53:50
Do wyborca z Oławy: No właśnie, na tym polegała droga Edytki do celu. Te kilka spotkań było po to by zbudować sobie zaplecze, które przykryje "nic nie robienie". Spotkania, dla lokalnej społeczności miały nikły lub rzaden wpływ na wzrost świadomości o JOW - ale za to były doskonałym pretekstem do lansu. Szkoda, że ruch Kukiza nie okazał się odporny na takie zagrywki.
Zgłoś
G Gość 2015-09-16 23:52:23
Cały zespół dolnośląski, proszę sobie zobaczyć: Koordynator: Albert Łyjak, tel. 887 290 564, e-mail: albertlyjak@gmail.com 1. Robert Gierczyk (Jawor), e-mail: r.gierczyk@wp.pl 2. Grzegorz Majewski (Legnica), e-mail: grzegorz.majewski14@wp.pl 3. Iwona Zybała (Wrocław), e-mail: iwonazybala@wp.pl 4. Katarzyna Michalska (Oława), e-mail: komitet.jow.cz.k@poczta.fm 5. Artur Ławniczak (Wrocław), email: lavka@prawo.uni.wroc.pl 6. Maciej Bojanowski (Wrocław), e-mail: maciej.bojanowski@dreamtec.pl 7. Zbigniew Wilk (Zgorzelec), e-mail: wilk68@op.pl 8. Maciej Bohdziewicz (Wrocław), e-mail: maciej_boh@o2.pl 9. Piotr Milian (Milicz), e-mail: milarosso@interia.pl 10. Arkadiusz Rajchert (Kamienna Góra), e-mail: rajchert.arkadiusz@gmail.com 11. Piotr Medoń (Wrocław), e-mail: pm@poczta.pop.pl 12. Tadeusz Musiał (Nowa Ruda) e-mail: tadeusz.musial1@wp.pl 13. Krzysztof Wysoczański (Wrocław) e-mail: max24@interia.pl 14. Jerzy Nosalik (Legnica), e-mail: jurek5513@wp.pl 15. Tadeusz Sułkowski (Lwówek Śląski), e-mail: 16. Mateusz Jerzmański (Wrocław), e-mail: jerzmanski@gmail.com 17. Armand Winiarski (Kamienna Góra), e-mail: Jaszczur27@op.pl 18. Tomasz Pilipa (Milicz), e-mail: tomaszpilipa@gmail.com 19. Zbigniew Bieniek (Wrocław), e-mail: bieniek@wp.pl 20. Bolesław Olejarczyk (Świdnica), e-mail: 21. Mariusz Grabowski(Wrocław), e-mail: mariusz.grabowski.wroc@gmail.com 22. Aleksander Kowalczyk(Stare Bogaczowice), e-mail: 23. Marcin Wolak (Wrocław), e-mail: wolak.marcin@gmail.com 24. Zygmunt Szafrański (Kąty Wrocławskie), e-mail: zygmun-parys@wp.pl 25. Mateusz Lasota (Wrocław), e-mail: mateusz.lasota92@gmail.com 26.Paweł Sasiela (Jawor), e-mail: sasiel1@02.pl 27. Henryk Chycki (Lubań), e-mail:chycki-66@o2.pl 28. Marcin Turek (Oława), marcinturek.inicjatywa@wp.pl 29. Robert Pryton 30. Robert Maurer (Wrocław), maurer1969@gmail.com 31. Zbigniew Wilk, e-mail: wilk68@op.pl 32. Jacek Ludziak (Wałbrzych), biuro@adwokatwalbrzych.com.pl
Zgłoś
SE super Ela 2015-09-16 23:46:58
Do Ela: Pani Edytko, Pani Edytko, rączusie całujemy, po włoskach gładzimy, we wszystko wierzymy na wszystko się godzimy :)
Zgłoś
AZ Arnold z N.Górnik 2015-09-16 23:09:48
Pani Edytko widzę,że Pani kandyduje. Polecam Panią wszystkim sąsiadom i z pewnością na Panią zagłosuję tylko Pani może coś w tej betonowej Oławie ruszyć i być naszym posłem z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś
WZ wyborca z Oławy 2015-09-16 23:03:29
Tak swoją drogą to przecież nawet w gazecie powiatowej Oławskiej są artykuły że Edyta Kubik reklamowała jowy, jakies spotkania robiła na temat jowów razem z Turkiem chyba, Morawiecki był jakiś gość z Nysy podobno , było w gazetach więc śmierdzi tu jakimś fałszem te dziwne komentarze. W Oławie i tak nie ma na kogo głosować bo samo dno więc przynajmniej ktoś młody niech wejdzie nie wiem po co atakujecie chyba konkurencja POwska naszego posła. Wstyd robić brudną kampanię!!!
Zgłoś
E Ela 2015-09-16 22:57:19
Ktoś bardzo Pani zazdrości Pani Edytko. Jeśli Pani się nie obrazi to jak znam Panią to odpowiem na kilka pytań bo wiem ,że Pani może nie mieć czasu. A więc drogi wyborco kimkolwiek jesteś informacje o Pani Edytce zapewne już są a jak nie są to zostaną podane,ale uprzedzając to Pani Edytka jest świetną księgową sama korzystam z jej porad, zna się świetnie na środkach unijnych, zna język angielski kiedyś mieszkała nawet w Anglii z tego co mi opowiadała, ma wykształcenie wyższe i moim zdaniem ma najlepsze kwalifikacje moralne do bycia posłem. Cały czas działa lokalnie z młodzieżą i dzieci w tym mój syn wręcz ją uwielbiają. Potrafi postawić na swoim i przeforsować ważne dla mieszkańców sprawy więc ja i moja rodzina będziemy z całych sił wspierać Panią Edytkę. Przepraszam,że występuję trochę w roli adwokata ale Pani Edytka z tego co wiem nie ma teraz chwili wytchnienia. Jeśli to pytającemu nie wystarczy no to cóż są też inni kandydaci, proszę głosować na nich. Nie widzę potrzeby wypisywać tutaj bzdury na temat jednej osoby. My Panią Edytkę znamy i zawsze będziemy za nią. Pozdr.
Zgłoś
O oławianin 2015-09-16 22:11:01
Do Wyborca: Jeżeli uważasz, że nie było kampanii referendalnej w Oławie a sam jesteś zwolennikiem JOW to trzeba było nie patrzec się na innych tylko zrobic kampanię.
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-09-16 22:08:04
Do Wyborca: Tak jak napisałam w odpowiedzi do jednego z postów zarówno mnie jak i innych kandydatów z dolnego śląska czyli okręgu nr 1,2 i 3 weryfikowało 28 członków zespołu dolnośląskiego, nazwiska tych osób (czyli członków zespołu) były umieszczone na stronie koordynatora dolnośląskiego. Proszę mi wybaczyć ale po pierwsze nie znam osobiście 95% tych osób a nazwiska tych osób które znam nie jestem upoważniona podawać do publicznej wiadomości. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-16 21:43:51
Dziękuję za info, ale mam na myśli pierwszą, wstępną weryfikację. przed tzw. komisją. Proszę o nazwiska. Pozdrawiam również. Dobrej nocy.
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-09-16 21:30:59
Do zaangażowany wyborca oraz do wszystkich użytkowników portalu proszę o chwilę cierpliwości, wysłałam zapytanie do administratora portalu w jaki sposób mogę zaktualizować mój profil. Jak tylko dostanę informacje zamieszczę wyczerpujące informacje na mój temat. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-09-16 21:21:37
Do Wyborca: Weryfikowało mnie 28 osób z zespołu dolnośląskiego, imiona i nazwiska tych osób były podane na stronie koordynatora dolnośląskiego. Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego wieczoru.
Zgłoś
ZW zaangażowany wyborca 2015-09-16 21:05:32
Drugie miejsce zobowiązuje a zatem jako przyszły pracodawca pani jako posłanki mam pytania do kandydatki : 1/ aby podała gdzie pracowała lub pracuje obecnie - referencje to ważny etap procesu rekrutacji ( pięknie napisał pracodawca pani koleżanki Joanny Gębali o jej zaangażowaniu i pracowitości ) . 2/Jakie zna pani języki obce ? 3/Proszę wskazać na korzyści z wybrania pani kandydatury 4/Jakie są pani osiągnięcia zawodowe? 5/Czy prowadziła Pani kiedyś firmę? 6/Jakie organizacje w regionie Pani zna i z którymi chciałaby współpracować? 7/ Jaka infrastruktura jest najbardziej potrzebna w pani regionie? 8/Jacy są najwięksi pracodawcy w Pani mieście/regionie? Jakie gałęzie gospodarki są najważniejsze, a jakie powinny być? Myślę że odpowiadając konkretnie na zadane pytania może pani udowodnić ,że warto na panią głosować lub wręcz przeciwnie, bo chyba wszyscy mamy już dość "podstawianych" i "malowanych" ludzi rożnych opcji politycznych udających antysystemowców.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-16 20:55:47
Do jesion. Uuuu... taka prawda, jak o bezpartyjnych na listach ruchu Kukiza. Najgorsze, że On sam nie wie kto go reprezentuje w terenie. Spadkowicze z innych partii, którzy w kampanii prezydenckiej nie pomogli, wyczekali jaki wynik Kukiz osiągnie. Tak było. I tego nic nie zmieni. Nawet największa propaganda i klaskanie. Typowe karierowiczostwo, o którym wspomniał Marcin Derta.
Zgłoś
J jesion 2015-09-16 20:32:03
Do Wyborca: Uuuu... Ktoś tu chyba nie dostał żadnego miejsca na liście i wypisuje głupoty.
Zgłoś
M Mariusz 2015-09-16 20:31:05
Do Wyborca: Była informacja w regionalnych mediach o tym, że będzie spotkanie, jakoś ja się dowiedziałem i byłem na spotkaniu. Tak samo będzie informacja o przygotowanych spotkaniach, proszę śledzić regionalne media, stronę Pani Edyty na facebooku, na pewno nie przeoczysz informacji o spotkaniu.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-16 19:54:53
Do Mariusza: Po pierwsze nie jesteśmy na TY. Po drugie: pytanie jest skierowane do Pani Edyty. Ma już swego rzecznika czy jak? Po trzecie: o żadnym spotkaniu nie było informacji, chyba, że sami sobie je organizujecie dla siebie. Po czwarte: jaki jest program? Po piąte: kiedy spotkania i rozmowy z wyborcami? Po szóste: nie interesuje mnie kogo Pan popiera. To tyle. Pozdrawiam.
Zgłoś
M Mariusz 2015-09-16 18:04:14
Do Wyborca: Było spotkanie w Ośrodku Kultury trzeba było przyjść i pytać. Będą pewnie spotkania będzie możliwość zadawania pytań, ale Tobie pewnie zabraknie odwagi przyjść i zapytać, bo umiesz tylko pluć w internecie. Ja jak najbardziej popieram Panią Kubik.
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-16 16:56:12
Fanklub kandydatki działa. Gorzej z wyjściem do ludzi i stanięciem w szranki wyborcze. Czyli jest już Pani za JOW-ami? A w PiS-ie się nie udało? Bo w mieście nie było kampanii referendalnej. Niech ludzie dowiedzą się dlaczego ma Pani 2 miejsce na liście, bo ktoś zrezygnował przecież kto miał to miejsce zagwarantowane. Jakie zasługi ma Pani dla miasta? Jaki program? Tylko szkalowanie ludzi podczas kampanii prezydenckiej. I podpinanie się pod Kukiza. Kto Panią weryfikował? Nazwiska wskazane do podania. A pan Sanocki zdominował P. Kukiza i robi co chce. Ludzie odchodzą, bo na listach spadkowicze z Samoobrony, PO. SLD. Nie dajmy się zbajerować. Czekamy zatem na spotkanie z Oławianami i dziennikarzami i zadamy te pytania wprost.
Zgłoś
O Ola 2015-09-15 08:42:40
Jak najbardziej popieramy.
Zgłoś
EK Edyta Kubik 2015-09-14 22:57:17
Dziękuję wszystkim za poparcie i słowa otuchy. Obiecuję, że nie zawiodę i zawsze będę z wami. Za krytykę też dziękuję, gdybym nie była krytykowana czułabym się nie dowartościowana prze przeciwników.
Zgłoś
3X 3 x NIE 2015-09-14 20:35:04
młoda, ładna i inteligentna? 3 kłamstwa. Zresztą przekona się o tym każdy kto ją zobaczy i usłyszy - tego nie da się upudrować. Choć znając Edytę, raczej pozostanie w cieniu otoczona klakierami, co widać poniżej :)
Zgłoś
S Stasia 2015-09-13 19:08:57
Pani Edytko jesteśmy za Panią , niech się Pani nie przejmuje docinkami zwykłych zazdrośników. Pani jest młoda, ładna i inteligentna kto jak nie takie osoby jak Pani ma nas reprezentować. Mamy już dość starych dziadów .
Zgłoś
A Agnieszka 2015-09-12 10:56:39
Jak najbardziej popieramy. To moja kandydatka.
Zgłoś
M Mariusz 2015-09-11 09:45:34
Pani Edyta jako kandydatka z Oławy ma szansę zadbać o interesy mieszkańców naszego powiatu. Atakują i oczerniają ją jedynie konkurenci, którzy boją się stracić stołki.
Zgłoś
AT aha tak to jest 2015-09-10 21:45:44
PIS ? no prosze Was, opamiętajcie się
Zgłoś
E ela 2015-09-10 01:14:20
Pani Edytko, trzymamy kciuki jest Pani jedynym kandydatem z Oławy, który może w sposób właściwy reprezentować mieszkańców. Młoda, przebojowa i inteligentna osoba rozmowa z Panią to wielka przyjemność. Dziękuję też za wskazówki jak pozyskać środki unijne na działalność. Pozdrawiam i trzymam kciuki ,będę glosowała na Panią z całą rodziną. Ela.
Zgłoś
MD Marcin Derta 2015-09-09 14:13:03
Zwolenniczka JOW-ów ;) dobry żart. Znam tę panią, za stanowisko sprzedała by własna rodzinę. Jeśli wejdzie do sejmu, pierwsza opuści szeregi Kukiz'15 w razie kłopotów. Nie polecam
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!