REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Ireneusz Zyska

KOMENTARZE

• Dorota 2016-10-26 21:17:47
    Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie dla kredytobiorców "walutowych".
  • Ewa Płońsk 2016-10-26 07:15:00
    Panie Pośle, dziękuję Panu za wsparcie Ustawy 729, takich posłów jak najwięcej, tylko nie na pokaz a w realu.
  • ewa 2016-04-14 13:06:14
    Zdrajca! Bo jeśli prawnik popiera łamanie prawa to jest...takie niedomówienie!
  • Tomek 2016-03-25 11:03:49
    Fajnie
  • tomasz swiebodzice 2015-10-26 19:06:44
    Klamca klamca klamca wszyscy sie pchaja tam gdzie jest pieniadz wszyscy obiecuja a hu... robia zreszta jak wszyscy a zyska taki sam jak i reszta zlodzieji Podrowienia
  • Beata 2015-10-23 21:45:01
    Do Gorg: Nie kłamał.Urodził się w Wałbrzychu.Pamiętam Go z dzieciństwa.Pochodzi z porządnej rodziny.Jakim człowiekiem jest dzisiaj nie wiem.Niestety
  • Ryszard 2015-10-22 19:13:38
    Skandal! Zyska jeszcze nie jest posłem a już takie rzeczy wygaduje o wyborcach? Trzeba być idiotą żeby na tego pana zagłosować. Wielce najmądrzejszy się trafił.
  • Jola 2015-10-22 16:11:05
    Czy ja dobrze usłyszałam, że pan Ireneusz Zyska w tym wywiadzie ubliżył wyborcom?

Gość dnia -Ireneusz Zyska Telewizja Wałbrzych
  • Tymek 2015-10-21 09:59:33
    Zyska zyska? Polska straci wiec mi się to nie opłaci!
    Glosuje na Tomasza Lingo
  • Mietek 2015-10-18 22:31:11
    Gdzie teraz Zyska należy bo już się pogubiłem? Do PiSu czy do Partii Narodowej czy ROPu. Ja go pamiętam jak się u Biskupa Deca udzielał. Mi się tacy kościelni działacze źle kojarzą. Od katolika co się modli zawsze w pierwszych ławka lepiej z daleka.
  • Agata świebodziczanka 2015-10-18 07:01:50
    Pamiętam jak Ireneusz Zyska startował w wyborach na prezydenta miasta Wałbrzycha będąc mieszańcem Świebodzic. Wtedy próbował wyborców wykołować opowiadając, że miał dziadków z Wałbrzycha dlatego Wałbrzych jest dla niego taki bliski. A przy kolejnych wyborach jak startował na Burmistrza Świebodzic udowadniał, że tylko Świebodzice kocha tak naprawdę ;) Mieszkańcy Świebodzic znają go dobrze wiec przegrał te wybory i nie został Burmistrzem.
  • Czarek 2015-10-16 19:16:28
    NIE DAJCIE SIĘ NA NIEGO NABRAĆ. Zyska ma parcie na władzę za wszelką cenę. Zapytajcie Burmistrza Świebodzic co z niego za ziółko i czemu nie prace już w Ratuszu. Zakochany w sobie i mający o sobie wysokie mniemanie. Moim zdaniem kiepski radca prawny i nijaki samorządowiec o skrajnych poglądach katolickich. Startuje we wszystkich możliwych wyborach i je przegrywa.
  • Tolek Banan 2015-10-15 21:36:01
    A Pan Zyska odpowie ile zlikwidował firm pracując u syndyka? Panie Zyska coś mi się wydaje, że Panu pieniądze nie śmierdzą. Jest Pan mało wiarygodny i widać, że tam gdzie duże pieniądze tam i pan. A pierdoły pan opowiada takie, że śmiać się chce. Tylko naiwny uwierzy, że Pan taki wspaniały.
    - najpierw praca u syndyka... i likwidacja firm
    -następnie wiceburmistrz... i zwolniony z pracy przez burmistrza
    - obecnie praca w korporacji prawniczej... i na garnuszku firmy. Dobry prawnik pracuje sam u siebie Panie Zyska ;)
    Z Pana będzie taki poseł jak z koziej d...y trąbka ;)
  • Kajtek/pana sąsiad 2015-10-14 08:14:47
    Zyska chce być posłem? hahahah Niestety sa ludzie, którzy dla kasy zrobią wszystko. Panie Zyska mojego głosy Pan NIE ZYSKA. Szkoda, ze się Pan tak źle zaprezentował będąc we władzach naszego miasta. Wystarczy Panie Zyska tych bajeczek! do roboty!
  • Bartek 2015-10-13 21:49:00
    Ponieważ Pan Zyska nie odpowiada z jakich przyczyn został zwolniony z pracy w Urzędzie Miasta w Świebodzicach może ktoś inny nam odpowie na to pytanie? Warto wiedzieć przed podjęciem decyzji przy głosowaniu.