XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 116

DODAJ KOMENTARZ
P Paulina 2018-03-15 07:35:05
Ciekawe na jakiej próbie przeprowadzano to badanie sondaż? Jeśli byłaby to próba w postaci 100000 osób biorących udział w ankiecie, można stwierdzić, że PIS popierałoby około 1/4 , a resztę partii politycznych 3/4? Nie wydaje mi się żeby tyle osób było skłonnych udzielenia odpowiedzi:))
Zgłoś
J jean 2018-02-07 17:28:32
ŻYDY NIE POPUSZCZĄ BĘDĄ NAS GNĘBIĆ PRZEZ WIEKI
Zgłoś
P polończyk 2018-02-01 14:55:45
niemcy i izrael chcą nas wykończyć a usa i rosja przyłączą się by nas zmusić do posłuszeństwa musimy się uratować bo nadal obowiązuje typ PODLUDZIE [polska] I NADLUDZIE [niemcy]
Zgłoś
B buziaczki 2018-01-15 18:27:06
kocham Rosję
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-15 07:22:58
PiS nie lubi Owsiaka,bo on obnaza ich nieudolnosc.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-15 07:10:13
OWSIAK na ministra zdrowia,a tych nieudacznikow PiS-owskich na Rower i na Ostry Dyzur do roboty.Pokazal OWSIAK jak uzdrowic ten sytem Kaczystanu,gdzie wszyscy patrza gdzie by cos ukrasc.A ten byle Jaki minister powinien zamknac pysk populista,nie przeszkadzac.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-15 06:52:31
Do POLAK: Lepetyna przepita ,zadymiona dopalaczami,i ciezar dla spoleczenstwa ty 500+ pluskiewko.
Zgłoś
A Antyesbek 2018-01-14 21:40:16
Do Ferre: Id.ota to wymyślił i id.oci się z tego ciesza.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 21:18:38
Do §.beda siedziec.:Do Ciebie pasozycie by Kaczynski doplacil ,zeby sie takich pluskiew jak ty pozbyc.Wyzeraz mu z garnka,a on z takimi zrobi porzadek.
Zgłoś
P POLAK 2018-01-14 20:28:03
Do §.beda siedziec.: To prawda, że Tusk to łajza ale nie widzisz, że pisząc to robisz z siebie idiotę? Pisz z sensem i podpieraj się przykładami. Myśl bardzo ciebie proszę.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:17:32
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:15:47
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:14:47
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:11:11
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:10:30
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:10:03
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:09:34
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:09:07
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:08:41
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 20:07:25
TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNĄ!!!!!! PLATFORMA TO CICHA KASTA KOMUNISTYCZNA!!!! ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA LEPSZYCH!!!!!!!!! PLATFORMA Z WAŁĘSĄ NA CZELE ZROBIŁA Z POLEK I POLAKÓW PSY I KUNDLE NA NIEMCÓW I ANGLIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
P POLAK 2018-01-14 19:20:46
Do §.beda siedziec.: OWSIAK TO JEST PATOLOGIA I (...) NIE PATRIOTA !!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 18:49:56
BRAWO OWSIAK,ty jestes prawdziwym Patriota i szlachetnym czlowiekiem..A na ten Kaczystan wypnij sie ,niech cie pocaluja w D...pe.
Zgłoś
F Ferre 2018-01-14 18:39:47
youtube.com/watch?v=AsPxle1V1So
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 18:37:24
Duzo szmat PiS-owskich twirdzi,ze WOSP to szkodliwa organizacja,nie mam slow na tych Sk.....now.To mozna sobie wybrazic charaktery wyborcow PiS.Co wy na to PiS-owskie Pluskwy zerujace na cudzej krwi.
Zgłoś
P Polak 2018-01-14 18:30:21
Czy wy wszyscy widzicie co piszecie? Kłucicie się o pietruszkę, a rządzący mają Was w D.U.P.I.E. Polska się nie zmieni tak długo jak długo będziemy skakać sobie do gardeł z byle powodu. Jesteśmy narodem, który tylko w obliczu tragedii może się zjednoczyć i działać jak super mechanizm. Pamiętam rok 1997 jak wszyscy bez wyjątku pomagali i nie pytali z jakiej organizacji jesteś czy w co wierzysz. Może kiedyś będzie nas stać na taką współpracę bez wyjątkowych sytuacji. No ale teraz ...
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 18:28:27
Pawelek"15 dogadal sie z wrogiem Nr1 Polakow Ziobro.Dawno stwierdzilem,ze to Jajcoliz"15 Kaczystanu.
Zgłoś
§ §. 2018-01-14 16:14:54
Jak jest mi smutno przelanczam tam gdzie PiS-iaki daja wywidy,i mam Muppet Show,i smiechu po pachy.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 16:10:26
PiS to Horda Komunistow,ktora chce najszlachetniejsze ludzkie wartosci zniszczyc.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 15:25:55
Komunistom PiS nie podoba sie Owsiak i WOSP,zrozumiale nie lubia ,a nawet sie boja duzych Mas Ludzi i to zjednoczenie dobra dla wszystkich jest tym Komunistom na czele z Kaczynskim najwiekszym zmartwieniem.Tego Psychola nie interesuje dobro innych,on chce rzadzic ten przeklety psychopata Liliput i jego hordy wscieklych Psow.Dowiedzcie sie kto Polakami rzadzi.
Zgłoś
H HugoTroll 2018-01-14 15:15:52
Do Do §.beda siedziec.:: Obejrzałem hahaha Pisiory ale beatka ostro zasuwa swoją .....
Zgłoś
Do §.beda siedziec.: 2018-01-14 15:13:02
Do §.beda siedziec.: Wręcz przeciwnie. youtube.com/watch?v=AsPxle1V1So Zobacz jak szydło wyszła z worka i teraz zasuwa.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 14:26:54
TUSK WYPRZEDAŁ NAS NIEMCOM!!!!!!NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ KOMUNISTYCZNO OBYWATELSKĄ!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 14:25:47
WAŁĘSA BYŁ KOMUNISTĄ OD SAMEGO POCZĄTKU!!!!!!!!!!!! WSPÓŁPRACOWAŁ Z ESBEKAMI!!!!!! TERAZ WAŁĘSA WSZYSTKO PRÓBUJĘ ODWRÓCIĆ, JEST PIIERDOLONYM KŁAMCĄ!!!!!!!!!!!! NIE GŁOSUJCIE NA PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ TO TO TACY SAMI KOMUNIŚCI JAK WAŁĘSA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-14 14:23:39
PLATFORMA TO KOMUNIŚCI!!!!!!!!!! WAŁĘSA TO ZDRAJCA!!!!!!!!!!! NIE GŁOSUJCIE NA KOMUNISTYCZNĄ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ!!!!!!!!!!!!! TUSK NAS SPRZEDAŁ NIEMCOM I ANGLIKOM!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
PI pop ieprzony PiS 2018-01-14 14:19:32
Do Powalona lewica: znam i to sporo takich partii ale na pewno nie jest to PiS, Janiszek ani Pawełek. Prawde mowiac kto by to nie byl bedzie lepszy od tej trojki chyba ze bedzie na takim samym poziomie jak oni. Tutaj caly czas widac ze ktos sie pod kogos podszywa nawet chyba 2 osoby pisza caly czas pod jedna nazwa: §.beda siedziec. I żadna z osob nie mysli o zmianie niku.
Zgłoś
PL Powalona lewica 2018-01-14 13:12:15
Do jbl: No fakt niezłe kwiatki tu widziałem i naprawdę nie rozumiem po co takie akcje. Jakiś czas temu byłem za Korwinem, problem z nim jest taki, że niema przebicia. Na dodatek był przeciwny zabieraniu niesłusznie naliczanym rentom UBEków.Dla tego widząc co robi opozycja to naprawdę nie mam wyboru. Wolę aby rządził PIS niż Petry czy Schetyna. Chyba, że znasz kogoś kto lepiej poprowadzi ten kraj? Ps też kilka razy zmieniłem NIK bo ktoś zaczął się podszywać.
Zgłoś
J jbl 2018-01-14 12:46:21
Do Powalona lewica: nie kazdy jest PiSuarem zeby podawac sie za wiele osob. Z reszta widac to najlepiej nizej co wyprawiaja PiSuary. Jak nawet pisze pod jednym nikiem to probuje wmowic wszystkim... Wlasciwie nie wiem co probuje wmowic. Ze nie jest soba czy cos takiego. A jak podaje sie za wiecej osob to komentarze pojawiaja sie co chwile i po czasie dodania (trwa to okolo 5 minut) nie jest trudne sie zorietowac (jak ktos potrafi korzystac z mozgu) ze to 1 osoba. PS nie kazdy kto nie popiera komunistycznej i parologicznej ,,partii,, PiS popiera lewice. W tym kraju tak jak w wiekszosci panstw sa partie: prawicowe (PO, PSL, przydupasy PiSu- Kukizowcy, Wolnosc) centra (Nowoczesna) i lewicowe (SLD, Razem, TR, Zieloni) no i komunisci (PiS) i jak ktos nie popiera komunistow (PiS) nie znaczy ze popiera lewice bo jest jeszcze prawica i centra. Nie wiem czy cos dotarlo znajac zwolennikow PiSu moze byc roznie.
Zgłoś
PL Powalona lewica 2018-01-14 12:30:53
Do jbl: Pomyśl matole przez chwilę. Jeden lewak wypisywał bzdury, pisząc pod tym samym NIKiem, jadąc sam po sobie. Adaptował "dobre" SBeckie metody, tylko nie wiem po co? Domyślam się, że dal takich bezmózgów jak ty "głupi wymyślił a głupszemu radość.". Teraz wiem dlaczego opozycja ma aż tyle głosów poparcia. W końcu debili nie brakuje.
Zgłoś
J jbl 2018-01-14 08:47:04
PiSuarom widzę się pogorszyło. Piszą sami ze sobą nawet nie zmieniając niku. Jak trzeba być ograniczonym żeby takie coś robić i mówiąc że pisząc sami ze sobą nie są sami sobą. Brawo! Psychiatrzy pewnie już się cieszą że będą mogli wyleczyć kolejnych pacjentów. Chociaż nie wiem czy w waszym przypadku leczenie pomoże.
Zgłoś
MD Mam dość 2018-01-13 23:02:36
Do Mam dosc: Podszywasz się ty lewacka świnio. Masz tak mały rozumek, że nawet nie możesz sobie NIKu wymyślić ? Wasza totalna opozycja z waszym ciamajdanem robi z siebie większych jełopów niż są. Pamiętajcie kto głosuje na głupiego jest głupszy od niego. Pozdro dla wyborców Petru ;D
Zgłoś
NZ Nie zaprzeczysz 2018-01-13 22:14:22
Ehhhh, jakieś gówno się podszywa.... nikt się nie nabierze....
Zgłoś
R rated 2018-01-13 21:20:58
Do lel: może jest faktycznie chory/chora i wydaje się mu/jej że jest kilkoma osobami
Zgłoś
L lel 2018-01-13 21:00:46
Do Sio: jesteś taką amebą społeczną, że się pod kogoś podszywasz. Nieźle
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-13 19:56:18
Ciemnota zrozumie jak dostanie po grzbiecie i nie bedzie co do mordy wlozyc.Przyklad: Wenezuela,Bialorus.Tak sie tam zaczynalo jak teraz z Komunistami z PiS.Tylko Elity beda miec wszystko ,to jest ten Plan PiS.
Zgłoś
S Sio 2018-01-13 19:46:34
I prosze mnie nie obrazac bo jestem porządnym komunista i ubekiem. Popieram komunistyczna partie PiS i to moja sprawa. Moja sprawa jest tez to ze jestem chory psychicznie. I prosze mnie stad nie wyganiac bo musze tu byc bo posanie komentarzy to moja praca. Stworzyl mnie na tym stanowisku pierwszy sekretarz czyli Wielki Jarus i musze mu wchodzic w du.pe.
Zgłoś
S Sio 2018-01-13 16:32:09
Do Mam dosc: Komuchami bym nazwał ciebie i tą całą zjechaną opozycje , które wczasnie swoich rządów miała wyjeban*e na Polske. Słuchali z jednej strony Lewackiej Europy a z drugiej Putina. Śmieszy mnie to jak "idioci" nazywają rządy PiS gdzie to wy nimi jesteście... kto podpisał umowe na gaz od Sosji? oczywiśćie wasz kochany rząd Tuseczka. Kto dekomunizuje ulice , pomniki ? PiS, kto stara się zabezpieczyć przed Rosją energetycznie i nie tylko? PiS. Przed kolejne 6 lat napewno mam czas na zostanie , niedługo napewno powstanie jakaś Partia, która zyska w oczach Polaków a nie tylko POPIS..
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-13 16:24:13
Ci wszyscy co wybrali Komunistyczne Rzady PiS odczuja najwiecej.Ludzie co maja troche rozumu zawsze dadza sobie rade,gorzej z tymi co ich wybrali.
Zgłoś
MD Mam dosc 2018-01-13 15:21:20
Do [Sio}: normalni i zdrowi ludzie nie musza sie pakowac ale ty owszem. Masz jeszcze niecale 2 lata na spakowanie. Moze sie wyrobisz. Jak przyjdzie normalna wladza to psychopaci i komunisci (tacy jak ty) zostana zamknieci
Zgłoś
[ [Sio} 2018-01-13 14:37:21
Do Mam dość: prędziej bym tak powiedział o was lewakach pakuj walizy ;)
Zgłoś
MD Mam dość 2018-01-13 09:55:30
Do Mam dość: niedługo będzie pięknie prawaczkom w pierdlu/psychiatryku gdzie wasze miejsce.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-13 07:21:07
Do Wielka Niepodległa Polska: To jest Ojciec Kaczynki,bo on rzadzi Dyktatorsko w Polsce.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-13 06:56:38
"Politycy"tacy jak Kaczynski zauwazyli od dawna ,ze "Polak" to sprzedajne Bydlo i mamy co mamy Komunizm.Przez takich "Patriotow" Polacy byli 44 Lata zniewoleni od 1945 do 1989 roku.
Zgłoś
A Arab 2018-01-13 04:01:31
Polacy sieli nienawiść przeciwko Tuskowi a nienawiść obraca się przeciwko polaków ha! nikt wasz nie lubi nawet muzułmanie i Brytowie wasz nienawidzą. narzie i życze powodzenia pozdrawiam Opozycję.
Zgłoś
A Arab 2018-01-13 03:55:59
tfu! Polskość to nienomalność brudne kupa kamieni guwna.
Zgłoś
A Arab 2018-01-13 03:53:42
I bardzo dobrze że Brytowie rzną Polaków na wyspach i odczuwają we własnej skórze H.W.D.POLSKO Ja też nienawidzę POLAKÓW.
Zgłoś
WN Wielka Niepodległa Polska 2018-01-12 23:15:45
.. Nasz naród jak lawa, Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi; Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi. Coś jeszcze komentować?!? Służmy Polsce i bądźmy jej jak największą wartością!!!
Zgłoś
MD Mam dość 2018-01-12 23:10:11
Pięknie, pięknie bez lewaków :)
Zgłoś
WN Wielka Niepodległa Polska 2018-01-12 22:58:56
POLSKA - to moja matka, POLSKA to ojczyzna!!! Nie możemy oddać narracji marksistowskiej, że "polskość to nienormalność"... tą tezę trzeba zabić!!!!
Zgłoś
S SOS 2018-01-12 22:46:24
Do Wielka Niepodległa Polska: Dokładnie tak jak napisałeś, trzeba zmienić konstytucje, później ustrój w kraju. Niepisaniem o tym bo to powinno być raczej jasne. poparłem idee a nie drogę do celu.
Zgłoś
S SOS 2018-01-12 22:42:54
W normalnym kraju opozycja kłuci się czy wydać pieniądze na przemysł, drogi lub wojsko. Wszyscy starają się o dobro kraju. W europie ludzie przestali starać się o swoje kraje chcą być "nowocześni" i tolerancyjni, aż do przesady.
Zgłoś
WK W kwestii formalnej.... 2018-01-12 22:10:12
Jednym z filarów cechujących system demokratyczny jest.... opozycja. Ja się pytam, gdzie jest OPOZYCJA?!? Toto coś co rusz się samo orze nie ma prawa bytu, powinno być natychmiast zwolnione przez wyborców.... no jak pani tfu po dwóch latach brania klasy nie zna zasad głosowanie itd. itp. ehhh żal...
Zgłoś
WN Wielka Niepodległa Polska 2018-01-12 22:00:45
Do Referendum i SOS: to o czym piszesz to problem, który nie wylazł od wczoraj. Taki ustrój u nas ni pies ni wydra ale żeby coś zmienić, trzeba ZMIENIĆ KONSTYTUCJĘ a nie żadne referendum jakieś robić. Konstytucja jaka jest, takie państwo, badziew kreujący konflikty pomiędzy podmiotami wchodzącymi sobie w kompetencje i pełna sprzeczności. Ja widzę, że prezes ostro jedzie na zebranie elektoratu, żeby w końcu wymienić tego postkomunistycznego gniota pisanego przez pijanego Kwaśniewskiego i Mazowieckiego. Niech Naród zdecyduje jaki system chce mieć, ale to trzeba większości konstytucyjnej, NIE ZAPOMNIJCIE O TYM W WYBORACH! A w stanach tam jest system prezydencki, ehhh tam jest jeszcze gorzej na ulicach, antytrumpowa akcja ciągle nie przygasa, soros płaci, soros żąda.
Zgłoś
F Fubuki 2018-01-12 21:33:34
Do §.beda siedziec.: I tych nieudaczników jest przytłaczająca większość. Zastanów się dziesięć razy zanim coś napiszesz. Mówisz tak, bo zabrano ci przywileje które miałeś za poprzedniej władzy? To udowadnia że to ty jesteś nieudacznikiem.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 21:27:19
PiS popieraja obciachowcy i nieudacznicy zyciowi,ktorzy nie sa w stanie zarobic na swoje utrzymanie.Ja nazywam to szumowina.
Zgłoś
S SOS 2018-01-12 21:08:52
Do Referendum: Nic dodać nic ująć. Popieram w 100% jakby nie patrzeć stanom zjednoczonym ciężko odmówić demokracji. W Polsce wyjdzie KODały i kwiczą.
Zgłoś
R Referendum 2018-01-12 20:58:36
Potrzeba w kraju referendum określające, kto w końcu rządzi. Prezydent lub Kanclerz bo za uja nie wiadomo kto rządzi prezydent ? rząd ? siły specjalne ? bierzmy przyklad z USA gdzie jeden człowiek sprawuje wladze nad calym państwem i nikt mu sie nie wtrąca a w Polsce jak w lesie bo tu jakis trybunał, prezydent , rząd sie nie zgodzi no masakra. Niech ludzie zdecydują i to będzie demokracja
Zgłoś
S SOS 2018-01-12 19:21:28
Do §.beda siedziec.: Kukizowi też wiele nie brakuje.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 18:48:20
OJCIEC PICHOWICZOWEJ BYŁ ESBEKIEM; PEUSONIM: TW. CZESIEK!!!!!!!!!!!! POTOMKOWIE KOMUNISTÓW DORWALI SIĘ DO POLITYKI!!!!!!!!! NIE WIERZCIE PLATFUSOM, PLS I NOWOCZESNYM!!!!!!!! TO KOMUNIŚCI!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 18:44:59
TE MENDY Z PLATFORMY, PSL I NOWOCZESNEJ TO POTOMKOWIE ESBEKÓW I UBEKÓW!!!!!!!!!! Oni są komunistami!!!!!!!!!!!!!!!!! Platforma, psl i nowoczesna to ciche komunistyczne świnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 18:35:44
Nadejdzie czas kiedy to platformy obywatelskiej-komunistycznej już się nie zobaczy na scenie politycznej!!!!!!!!!!!! PLATFUSY NA DNO!!!!!!!!!!!! TUSK ZAPŁACISZ ZA ZNISZCZENIE POLSKI RUDA GNIDO!!!!!!!!!!!1
Zgłoś
B bigdaddy 2018-01-12 18:35:40
Do ddd: fascynujące
Zgłoś
PT pis to dno i wodorosty 2018-01-12 18:26:16
Do Miły: a ty trolu komunistyczny potrafisz coś więcej? Wątpię żeby osoba pozbawiona mózgu potrafiła chociażby myśleć.
Zgłoś
§S §.Beda siedziec. 2018-01-12 18:03:44
Trolle PiS dostali podwyzki widac.Miernota Spoleczna zakala Narodu.
Zgłoś
M Miły 2018-01-12 17:31:13
Do pis to dno i wodorosty: Typowe sbckie nasienie które nie potrafi nic innego jak ubliżać nie mając żadnych merytorycznych argumentów, jakież to typowe. @DDi9hi Na tą bandę złodziei? Chyba sobie kpisz chłopaczku.
Zgłoś
D ddd 2018-01-12 16:29:12
Tylko K'15, zaprawdę powiadam Wam :)
Zgłoś
D DDi9hi 2018-01-12 15:45:00
Głosujemy na PO
Zgłoś
PT pis to dno i wodorosty 2018-01-12 15:07:54
Do §.beda siedziec.: a putin rządzi tobą i BiNem z kaczką na czele
Zgłoś
4 443 2018-01-12 14:37:16
Niech opozycja potańczy i zaśpiewa Chodniki i orliki.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 14:10:07
To angela merkel rządzi tuskiem i platformą obywatelską!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 14:08:21
Dziadek Tuska był nazistą. Tusk kocha niemcy, jest zdrajcą narodu Polskiego!!!!!
Zgłoś
NB Nie beda siedziec: 2018-01-12 14:00:31
Do §.beda siedziec.: Dopiero teraz dowiedziałeś ja już wiedziałem od samego początku dzieciństwa kiedy byłem jeszcze dzieciakiem, to już otym wiedziałem.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 12:58:43
P.O.= komuna jak skurrwysyn.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 12:57:50
Platforma komunistyczna to zdrajcy narodu Polskiego!!!! Wałęsa, balecerowicz, tusk i parę innych antypolskich chujjków zrobili z Polek i Polaków psy i kundle dla niemców i anglików!!!!!!!!!!!!! Polacy nie wyjeżdżajcie z Polski pracować na zachód bo niemcy i angole traktują nas jak śmieci!!!!! NIE PRACUJCIE DLA ANGOLA ANI NIEMCA.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 12:53:23
P.O.=PRL2.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 12:06:23
PiS=PRL2.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-12 06:52:41
Patologie nie interesuja wolne Sady TK byle dali, to jest najwazniejsze.Pusty Leb zamulic i dalej wegetowac jak zwierzeta.
Zgłoś
WN Wielka Niepodległa Polska 2018-01-11 23:41:19
Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili. Summi Regis magnalia laude frequenta vigili. Cuius benigna gratia Stanislai Pontificis passionis insignia signis fulgent mirificis. Hic certans pro iustitia, Regis non cedit furiae: Stat pro plebis iniuria Christi miles in acie. Tyranni truculentiam, Qui dum constanter arguit, Martyrii victoriam Membratim caesus meruit. Novum pandit miraculum Splendor in sancto ceritus, Redintegrat corpusculum Sparsum caelestis medicus. Sic Stanislaus pontifex Transit ad caeli curiam, Ut apud Deum opifex Nobis imploret veniam. Poscentes eius merita, Salutis dona referunt: Morte praeventi subita Ad vitae potum redeunt. Cuius ad tactum anuli Morbi fugantur turgidi: Ad locum sancti tumuli Multi curantur languidi. Surdis auditus redditur, Claudis gressus officum, Mutorum lingua solvitur Et fugatur daemonium. Ergo, felix Cracovia, Sacro dotata corpore Deum, qui fecit omnia, Benedic omni tempore. Sit Trinitati gloria, Laus, honor, iubilatio: De Martyris victoria Sit nobis exsultatio. Amen
Zgłoś
WN Wielka Niepodległa Polska 2018-01-11 23:18:26
.Nie damy miana Polski zgnieść, nie pudziem żywo w trumnę Ojczyzny honor i jej cześć, podniesiem czoło dumne Ziemie odzyska ojców wnuk Tak nam dopomóż Bóg!
Zgłoś
WN Wielka Niepodległa Polska 2018-01-11 23:04:04
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił. Orężem stanie hufiec nasz, duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg. Tak nam dopomóż Bóg !
Zgłoś
WN Wielka Niepodległa Polska 2018-01-11 22:54:32
Do krwi ostatniej kropli z żył, bronić będziemy ducha, aż się rozpadnie w proch i w pył krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg. Tak nam dopomóż Bóg !
Zgłoś
K komunistycznaPiSuarowość 2018-01-11 21:50:03
Do do: §.beda siedziec: ci tak zwani ,,prawdziwi polacy,, będą już za 2 lata siedzieć w psychiatrykach/więzieniach. Miejsce psychopatów (PiSuarów) jest w psychiatrykach a przestępców, komunistów i nie przestrzegających konstytucji i demokracji (PiSuarów) w więzieniach.
Zgłoś
NP Niepodległa Polska 2018-01-11 21:23:27
Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy. Nie damy, by nas gnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg!
Zgłoś
D do: §.beda siedziec 2018-01-11 21:08:13
Do §.beda siedziec.: A u was 20,7% ... DYKTATURA za PO glądy i wyrzucanie z partii. 6,2% ... i DYKTATORSKIE kary finansowe. To cieszy 39,7% prawdziwych POLAKÓW i waszych ukaranych. BRAWO TOTALNA OPOZYCJO!!! DZIĘKUJEMY.
Zgłoś
ON owczarki niemieckie gleba 2018-01-11 20:46:57
Do §.beda siedziec.: buahahahaha, no i właśnie sam napisałeś kto jest (...) i bezmózgiem.... przeczytaj treść wyników sondażu :-D bezmózgi leming tylko na cyferki patrzy, reszta to choć najważniejsza jest nie ważna ;-D ;-D :-D
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 20:37:24
Jeszcze mamy 39,7%durni,ale jest ich coraz mniej co mnie cieszy.
Zgłoś
PT Państwo teoretyczne ! 2018-01-11 19:25:15
Patologi KRUS nie będziemy dłużej utrzymywać z środków publicznych ZUS ,sprzeczne z zasadami etyki. Zobaczcie jakie drogie mają ciągniki pseudo rolniki, jakie inne sprzęty Naszym kosztem z dopłat Unijnych zakupili. Ubiegłoroczna nowela ustawa z 14 kwietnia 2016 r weszła w życie 30 kwietnia 2016 roku o obrocie ziemi rolnej wyłącznie przez rolnika, przypieczętowała iż jesteśmy poróżnieni. Z uczciwych podatników ZUS z obrębów miast zrobiono gorszy sort, kobiety z miast jak w obozach koncentracyjnych faszystowskich niebawem ustawiać będą zbiorowo do dymania zamiast brakujących jałówek w oborach. Ustawa z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338 z dalszymi zmianami) gorycz przelała , parobki z miast mogą jedynie kupić do 30arów działki jako nieruchomość (Dz. U z 2016 r., poz. 585), XXI wiek równouprawnienie ? Demokracja praworządność jaka, społeczeństwo w obrębach miast jak nic nie miało tak wciąż nic nie ma. W związku z powyższym jaki mamy wybór do głosowania w najbliższych wyborach,prawa człowieka, wolność,równość w Polsce przez bolszewie żydowską została stłumiona.
Zgłoś
C CRUSADER 2018-01-11 19:00:56
Do HugoTroll: PiS będzie miał wysokie notowania dopóki nie wpuści ciapatych. Na tej linii PiS prowadzi z UE największą batalię. Sądy? Wiek emerytalny kobiet? łamana demokracja? Trybunał konstytucyjny i inne takie? To wszystko nic nie znaczy. PiS mógłby po lemingach czołgami jeździć a przy okazji wpuścić arabów, a unia biłaby brawo. Kończąc: sprawa tzw. arabskiej wiosny jest dla stosunków Polsko-europejskich kluczowa, Pis w związku z tą (dosłownie) żywotną dla interesów Polski kwestią nie powinien się cofnąć nawet o krok.
Zgłoś
A Akom 2018-01-11 18:58:55
Do 123 demokracja sraczy: ciekawe ile płacą komuniści za sondaże. Taki wynik PiSu musi sporo kosztować pierwszego sekretarza
Zgłoś
WS W sprawie aborcji... 2018-01-11 18:49:10
Buahahaha śmiać się chce.... PIS w sprawie mocno liberalnego projektu dotyczącego aborcji jak zwykle włączył klauzulę sumienia a wyłączył dyscyplinę partyjną, podczas gdy te debile w PO i kropka N za brak dyscypliny w tej sprawie, czyli za IDEOLOGIĘ powywalali posłów!!! Ludzie, to są ci którzy o demokracji i pluralizmie tak KRZYCZĄ!!! Czy wy to rozumiecie, że to właśnie jest anty demokratyczny shit?!? Że w razie nie daj Boże wygrania wyborów przez te owczarki niemieckie, będzie królować ideologia jak u Adolfa! To oni krzyczą o demokracji BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAA NIE DAJCIE SIĘ NIGDY NABRAĆ NA SZKOPSKO-KACAPSKĄ NARRACJĘ, która dzieli Polaków - to Dumny Naród jest, który budował tę Europę - tej narracji tutaj dużo, lecz ten kto dzieli Polaków, na szafot skazany jest. AMEN.
Zgłoś
D Doom 2018-01-11 17:59:15
Do JohnyBravo: pown.it/4228
Zgłoś
J JohnyBravo 2018-01-11 17:51:11
pown.it/687
Zgłoś
1D 123 demokracja sraczy 2018-01-11 17:15:10
Nagle Sld czy Psl po 7%...ciekawe ile zapłacili :D a gdzie pozostałe partie?
Zgłoś
H HugoTroll 2018-01-11 17:04:34
Do §.beda siedziec.: bronisz PISU? Bo co Boisz się bo ci zabiorą 500+.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 15:57:56
Do §.beda siedziec.: Ty jestes Kundlem (nie obrazajac psow) od urodzenia ciamajdo tacy jak wy dostana od Karla po grzbiecie-
Zgłoś
H HugoTroll 2018-01-11 15:30:03
Do §.beda siedziec.: Taa skończy się, chyba? (...) się skończy. Oni oderwane od koryta wracją do innego koryta i tak siędzą w innym korycie i atakują PIS. Mają jeszcze 91% na odrzyskania władzy. Jeszcze mogą Utworzyć nową partię w koalizji PO-PSL-SLD-N. Skończy się, (...) się kończy. PIS gowno zrobi im, tylko się roześla się na kiblu. Jeszcze zapomnieliście że Tusk ponownie wygrał PIS na dystans wyborach na przewodniczącego. 16:1 Państwa. Wszystkie państwa poparły a także Viktor Orban poparł go z wyjątkiem PIS, Viktor Orban i Węgry mają dopie PIS i Polskę, Węgry dbają tylko o swoje tyłki politykę antymigracyjną. Sami Widzicie Pisiory jakimi marnymi K@rwami jesteście żałosnymi. Rozmawia się się i walczy się o pozycję całymi państwami w UE a nie całująć w dopę Viktora Orbana i liząć Paruchy.
Zgłoś
T tw.jarek.k. 2018-01-11 15:29:19
Do Będą siedzieć!: normalnym ludziom nie musisz tego mówić bo każdy rozumie i jest świadomy co się dzieje a PiSuary... i tak nie są w stanie niczego zrozumieć. Myślenie w ich przypadku to jest zbyt ciężki wysiłek
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 15:01:12
TUSK BĘDZIE SIEDZIEĆ RAZEM ZE SCHETYNĄ I KOPACZKĄ, KOMOROWSKI I WAŁĘSA TEŻ PÓJDĄ SIEDZIEĆ ZA ZLECANIE ZABÓJSTW. wrealu24.pl/jest-dowod-platforma-obywatelska-przylapana-to-obca-agentura/#.WldswGOuRUU.facebook
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:59:25
TUSK BĘDZIE SIEDZIEĆ wrealu24.pl/jest-dowod-platforma-obywatelska-przylapana-to-obca-agentura/#.WldswGOuRUU.facebook
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:58:39
PLATFORMA KOMUNISTYCZNA TO AGENTURA NIEMIEC wrealu24.pl/jest-dowod-platforma-obywatelska-przylapana-to-obca-agentura/#.WldswGOuRUU.facebook
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:56:56
wrealu24.pl/jest-dowod-platforma-obywatelska-przylapana-to-obca-agentura/#.WldswGOuRUU.facebook
Zgłoś
BS Będą siedzieć! 2018-01-11 14:47:09
Tylko idioci głosują na pis, przecież oni niszczą DEMOKRACJĘ, trójpodział władzy już zniszczyli, ograniczają ludzkie prawa! A debile cieszą się, że dostają 500 zł, a zabierają im 2 razy więcej niż wcześniej. NIE CHCEMY SOCJALIZMU, POLACY OBUDŹCIE SIĘ!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:37:46
Platforma, pls i nowoczesna będą siedzieć!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:36:50
Platforma obywatelsko komunistyczna zrobiła z Polek i Polaków psy i kundlee dla niemców, belgów i anglików!!!!!!!!!! I niech rząd wyjeebie to jeebane TESCO z Polski, tesco rocznie wycofuję z Polski 6 miliardów złotych (6000 milionów)!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:34:22
Platforma to komuniści z wałęsą na czele, to zdrajcy Polski i Polskiego narodu!!!!!!!!!! Oni wyprzedali Polskę niemcom i anglikom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:33:32
Platforma to komuniści!!!!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-01-11 14:33:05
Nienawidzę platformy komunistycznej!!!!!!!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!