XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
O oea 2018-01-04 08:17:30
Szopka
Zgłoś
A Ana 2018-01-04 02:06:16
Dzień dobry, moi rodacy z mojego wspaniałego kraju, mam na imię Ana i mieszkam w Polsce. Przyszedłem tutaj na blogu, aby wskazać firmę, która jest bardziej wiarygodna pod względem pożyczki z tą firmą, jesteś wolny od oszustwa, ponieważ szukałem pilna pożyczka od dwóch tygodni, ale dzisiaj Bóg w końcu odpowiedział na moją modlitwę, gdzie spieniężyłem pożyczkę w wysokości 250 000 euro, aby spłacić swój dług i założyć firmę odzieżową po tym, jak zostałem oszukany w wysokości 5000 euro w innej fałszywej firmie, proszę, moi koledzy, nie ubiegajcie się o Pożyczka, która nie jest bezpieczna i istnieje jedyna firma, której możesz zaufać firmie pożyczkowej Stella Rene, jest to firma, która pomaga mi dzisiaj z moją pożyczką i tutaj e-mail na wypadek, gdy jesteś w potrzebie {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} to bezpieczne i gwarancja w porządku. pozdrowienia Ana
Zgłoś
KS karolina strakiewicz 2017-08-12 22:49:18
I bardzo dobrze że już nie ma harcerski co zginęły mniej będzie do nauki i wyjazdu na wakacje bachory lepiej by pomyślał o nauce a nie jakieś obóz i szykowała się do szkoły mniej mord będzie smierdzoncych i świeckich pewnie będą dwie trumny będą robale chodziły rodzinne też to czeka zejście z tego świata i być w trumnie .
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!