XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
K Kłusownik 2017-09-08 16:42:18
Do myśliwy: Odpowieź jest prosta. Ryś jest zwierzęciem niezwykle płochliwym i nie zdarza się aby zginął pod kołami samochodu. Poza tym o ile wiem, osobnik u Pana Ministra nie był płaski.
Zgłoś
M myśliwy 2017-09-08 14:36:46
A czy jakiś robot, choć raz widział, ile rysiów ginie pod kołami samochodów na szosach prowadzących przez lasy i puszcze ? Zapytajcie najpierw gościa skąd ma skórę a potem oskarżajcie. A jeżeli sprawa "wyszła" z zawiadomienia pełnomocnika osoby prywatnej, to jest jasne, jak słońce, że to sprawa "ustawiona" przeciwko ministrowi. Jest to po prostu tak zwane fałszywe oskarżenie, które zostanie umorzone ale błoto przylepione do ministra, pozostanie na jego twarzy. I o to zapewne chodziło Rysiowi Półgłówkowi oraz POkrętaczom.
Zgłoś
. ..... 2017-08-11 23:27:17
Do Mieszko: "Skur" może mieć i tysiące ...
Zgłoś
S sara 2017-08-11 18:22:21
Do sara: Czyżby to pan Szyszko daje mnie minus czy jemu podobny morderca? a może by tak wasze skóry wyprawić i postawić w ,,salonie''?
Zgłoś
M Mieszko 2017-08-11 17:37:06
Ten osobnik był chory tak jak wy ruszcie te swoje mózgownice i zobaczcie jakie Cimoszewicz ma skury
Zgłoś
SP stary polak 2017-08-11 17:30:40
Jak człowiek któremu zabijanie żywych istot sprawia przyjemność,może chronić środowisko.Brzydzę się takimi ludżmi.Jestem od zawsze zwolennikiem PIS-u ale na tego człowieka nie mogę patrzeć.
Zgłoś
S sara 2017-08-11 17:29:55
Do Nie jestem robotem: Marzyciel. Ale nieraz marzenia się spełniają.
Zgłoś
S sara 2017-08-11 17:19:48
To ja wpłacam kasę na fundację ratującą rysie .A taki hrabia na nie poluje. Natychmiast powinien być usunięty ze stanowiska i ponieść potężną karę finansową .Ludzie robią zbiórkę choć sami mają grosze na życie .Ale bogacz minister może je mordować. To woła o pomstę nie tylko ,,do nieba'' ale również do ukarania przez Sąd .i to dla przykładu .Bo ponoć wszyscy przed prawem jesteśmy równi ?!!!
Zgłoś
NJ Nie jestem robotem 2017-08-11 15:18:41
A może to skóra Rysia Petru ?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!