Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
AM Andrzej Majkowski 2015-09-26 13:56:50
Do Inka Wierząca W Polske: Ślepym trzeba być, by nie zauważyć sprzeczności w treści i Pani prywatnego stosunku do osoby, a nie postawy . Wstyd:(
Zgłoś
P psychiatra 2015-09-15 18:49:24
Do Inka Wierząca W Polske: Diagnosic pessima est: Homo sovieticus simplex
Zgłoś
MB Monika Baran 2015-09-15 09:54:18
Do Inka Wierząca W Polskę: Droga anonimowa Inko, jeśli darzysz Pana Pawła Kukiza tak wielkim szacunkiem jak piszesz to zaakceptuj proszę jego decyzję odnośnie ułożenia list. Pozdrawiam :)
Zgłoś
IW Inka Wierząca W Polske 2015-09-11 00:43:01
Gdy dowiedziałam się, że Kukiz zamierza startować, bardzo się ucieszyłam, pomyślałam, że to ogromna szansa dla Polski, szansa dla mnie, żebym nie musiała wyjeżdżać zagranicę! :) Ta myśl prowadziła mnie gdy zdawałam szkołę w Czerwcu, spowodowała, że zaczęłam namawiać znajomych do głosowania i promować ruch Kukiza, niestety nic z tego nie wyszło, z tego co się orientuję mój idol nie będzie miał odpowiedniej ilości głosów, a to właśnie przez osoby takie jak Monika Baran, które ani swoją elokwencją, ani aparycją nic sobą nie reprezentują, które ośmieszają to, w co wierzyło tyle ludzi. Tyle mam do powiedzenia, bardzo nie polecam. :(
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!