XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
ŻM żal mi ciebie Krysiu 2017-08-09 13:12:15
Kochani internauci ta baba NIE JEST PROFESOREM więc nie dajcie jej tego zaszczytnego tytułu. Babus który pławi się we własnym chamstwie jak salamandra w ogniu ośmiela się wymagać grzeczności od innych. Jest to bezczelne działanie na zasadzie " łapać złodzieja" Ja może jej się trochę nie dziwię jej arogancji bo ktoś z taką aparycją i charakterkiem nie może być sympatyczny bo sam siebie nienawidzi.
Zgłoś
KB KAU BOY 2017-08-08 19:17:10
Gołym okiem widać, że przepraszającemu Panią Profesor należą się jeszcze kroki prawne...
Zgłoś
PB Profesor bez kłopotów 2017-08-08 15:36:11
Do ???: Czytasz życiorysy napisane nie przez tych, którzy je naprawdę znają. A napisane przez oszczerców. A może przypomnisz sobie "profesora" Niesiołowskiego ???
Zgłoś
? ??? 2017-08-08 15:22:54
Do Profesor bez kłopotów: Poczytaj jej życiorys i wypowiedzi uwierzysz. Pawłowicz ma szacunek tylko do siebie i może do karła. Dlaczego oczekuje że inni będą szanować ją. Za co? Za chamskie wypowiedzi? Za obżeranie się podczas obrad sejmu i komisji? Za ekspresowe zrobienie tytułu profesorskiego? Za wygląd? Za ujmujący styl bycia? Za piękne ubiory?
Zgłoś
PB Profesor bez kłopotów 2017-08-08 15:12:36
Do Profesor z kłopotem: Opowiadasz stare kawały i anegdoty.
Zgłoś
PZ Profesor z kłopotem 2017-08-08 14:57:40
Do POLAK-Z RODZINĄ: Pawłowicz nie zasługuje na szacunek ponieważ nie okazuje go innym. Owsiak miał rację. Co do profesorstwa to tez w pewnym sensie ściema. Profesorem została szybko jak Gierek magistrem, po tym jak zaistniała w PIS.
Zgłoś
PR POLAK-Z RODZINĄ 2017-08-08 14:33:10
Jestem mężczyzną, ukłony i szacunek dla Pani Profesor
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!