XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
CP Cyniczny POkrętacz 2017-08-08 15:04:50
Do Cyniczny PISowiec: Dalej łżesz, jak pies. Ja Cię nie będę do końca przekonywać. Niech to zrobi Twoje, własne ŻYCIE. Wtedy się przekonasz, kto miał rację.
Zgłoś
CP Cyniczny PISowiec 2017-08-08 14:53:16
Do Cyniczny POkrętacz: Jakoś nikt z moich znajomych nie popiera PIS a mam ich sporo. Co do wsi, jestem skłonny uwierzyć że tam ludzie są bardziej podatni na manipulacje i kłamstwa PIS chociaż kupują fury i budują chałupy za pieniądze od tych Niemców którzy nas niby okradają.
Zgłoś
CP Cyniczny POkrętacz 2017-08-08 14:41:02
Do Cyniczny PISowiec: Twoje FRAZESY o limuzynach i polepszeniu życia dzięki uprawianej TARGOWICY przez POkrętaczy, możesz sobie między bajki włożyć. Pogadaj ze zwykłymi ludźmi na ulicy w mieście albo pojedź na wieś, to dopiero tam się dowiesz o cynicznej zdradzie Polski przez POkrętaczy a także od kiedy i komu w Polsce żyje się lepiej. Postaraj się, wskazanych Ci ludzi na ulicy i na wsi przekonać tak, jak próbujesz mnie, to wrócisz do domu z guzami na głowie.
Zgłoś
CP Cyniczny PISowiec 2017-08-08 13:04:46
Do kowadłoimłotek: Jak to co? PISowiec mówi że dla PO ważne były fury a nikt nie ma tyle fur do dyspozycji co PIS. Cynizm i zakłamanie jak to w PIS. Co do uzależnienia od kapitału zachodniego to chyba nie pamiętasz jak i był poziom życia przed wejściem Polski doe Unii a jaki jest teraz. Skoro jest tak źle przez PO, dlaczego poziom życia Polaków wzrósł niebotycznie a infrastruktura zmieniła się nie do poznania?
Zgłoś
K kowadłoimłotek 2017-08-08 12:47:42
Do Cyniczny PISowiec: A co ma piernik do wiatraka ? Chyba "pomyliłeś" tematy aby zaciemnić ten właściwy. To byli zaufani ludzie Tuska, którzy wykonywali jego strategię polegającą na tym: 1). Polskę wprowadzić "w białych rękawiczkach" w szereg ślepych uliczek gospodarczych i politycznych, 2). Uzależnić Polskę na różne sposoby od kapitału zachodniego, wschodniego i południowego, poprzez zadłużenia i wyprzedaż Majątku Narodowego, 3). Ośmieszać, lekceważyć i fałszywie oskarżać "przeciwników politycznych" a szczególnie PiS aby nigdy nie doszli do władzy i nie podjęli właściwych reform. O innych knowaniach POkrętaczy przeciwko Polsce i Polakom, nie będę pisać, bo nadal walczą o to samo i do tego o odpowiednią przychylność niektórych władz i fundacji w Berlinie, Brukseli oraz Moskwie. A ty mi tu pieprzysz o jakichś 300 limuzynach. Widać od razu za czyimi plecami stoisz.
Zgłoś
CP Cyniczny PISowiec 2017-08-08 10:24:16
Ciekawe która władza miała więcej limuzyn? rząd PIS zamówił ich ponad 300.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!