XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
DD Do Debila 2017-08-08 16:32:49
Do fundator anty Soros: Znaczy cała rodzina jest zaPISdziona? Moje szczere kondolencje!!! A swoją droga ty nawet po Polsku pisać nie umiesz. Jak ci łatwiej, pisz cyrylicą.
Zgłoś
DD Do Debila 2017-08-08 16:28:18
Znaczy cała rodzina jest zaPISdziona? Moje szczere kondolencje!!!
Zgłoś
FA fundator anty Soros 2017-08-08 16:23:18
Do Do Debila: Ja i moja Rodzina są zaszczepieni przeciwko takim chorobom jakie mają POkrętacze.
Zgłoś
DD Do Debila 2017-08-08 14:59:00
Do fundator: Zatroszcz się lepiej o swoją, żeby się od ciebie nie zarazili.
Zgłoś
F fundator 2017-08-08 14:53:16
Do Do Debila: Żal mi Twojej Rodziny, jeżeli ją masz.
Zgłoś
DD Do Debila 2017-08-08 14:27:22
Do fundator: Tacy z nich katolicy jak z Gomułki, Cyrankiewicza czy Bieruta. Metody działania tez analogiczne. Czysta komuna. Wiem bo pamiętam czasy komuny i widzę co robi PIS. Nie ma różnicy. Nie będę się zniżał do twojego poziomu i cie obrażał bo to jest domena PISowców i innych osobników o niskim poziomie intelektu i braku fantazji. Żal mi ciebie, bo nie ma już dla ciebie nadziei. Idź i głosuj na PIS, odpracujesz w piekle.
Zgłoś
F fundator 2017-08-08 14:12:52
Do Do Debila: Jak "ktoś" mówi na kogoś, że jest (...), to znaczy, że sam jest (...). A jaką "elitę" ty widzisz u POkrętaczy ??? Zdrajców Polski, oszustów, złodziei i łapówkarzy, uważasz za "elitę". Prawdziwa Elita Polski została wymordowana w Katyniu pod Smoleńskiem. Katolicy, twoich kolegów nie opluwają a tylko, nazywają ich po imieniu, baranie.
Zgłoś
DD Do Debila 2017-08-08 13:00:55
Do fundator: Debile popierający PIS opluwają elitę tego kraju i sami o sobie mówią że są katolikami.
Zgłoś
F fundator 2017-08-08 12:51:31
Tacy panowie nie zrzekają się żadnej funkcji, bo stracili by odpowiednie miejsce na liście płac u Georga Sorosa i Fundacji Adenauera.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!